Menü

Reklam Alanı

Sezon 1

Behind Your Smile

Bizi hayata ne bağlar? Para mı, öç alma isteği mi, aşk mı?

Hayran Sayısı19

Reklam Alanı

DİZİ HAKKINDA

Annesi dolandırıcılıkla suçlanan naif ve kibar Lei Xin Yu (Eugenie Liu) alacaklılardan kaçarken Zhao Yi Ting (Marcus Chang) ile karşılaşır. Eskiden Lei Xin Yu (Eugenie Liu)'nun annesiyle sorun yaşayan Zhao Yi Ting son derece soğuk biridir. Aslında Lei Xin Yu'ya yardım eder gibi gözükmektedir ama arkasından kuyusunu kazmaya devam eder. Bu kadar soğuk olan Yi Ting'i ne bu hale getirmiştir? Bir süre sonra Xin Yu'ya çekilen Yi Ting, Xin Yu ile mutluluğu bulabilecek mi?

Yönetmen: Chen Rong Hui
Senaristler: Du Xin Yi, Wang Yu Qi

Yayın Yılı
2016
Kanal
TV / SETTV
Bölüm Sayısı
16
Kategori
Romantik

Reklam Alanı

Reklam Alanı

OYUNCULAR

Marcus Chang
Marcus Chang
Rol: Zhao Yi Ting
Eugenie Liu
Eugenie Liu
Rol: Lei Xin Yu
Lee Shiau Shiang
Lee Shiau Shiang
Rol: Zhong Qian Ren
Angel Hong
Angel Hong
Rol: Tang Qian Ni
Jian Chang
Jian Chang
Rol: Tang An Sheng

OST

Reklam Alanı

RESİMLER

Reklam Alanı

YORUMLAR

 • Avatar

  desdeMona

   

  Bu diziyi sabırla bekliyciiim ❤️

 • Avatar

  Yasmina

   

  (Burada yazılı olan dizi adı admin taranından silinmiştir. )da listenize ekler misiniz cok güzel bi diziye benziyor onuda cevirirseniz cok mutlu olurum simdiden tesekkurler (Admin Notu: Çeviri istekleri kısmına yazılmayan istekler değerlendirmeye alınmamaktadır. )

 • Avatar

  YASEMİN

   

  Öncelikle tayvandrama sitesine ve emeği geçen herkese saygılar ve teşekkürler ... Yorumlar dizi üzerine olacakken yine cahillik diz boyu gerçekten üzücü....Çok büyük emek ve fedakarlıklarla bizlere dizileri sunuyorlar..Yazık gerçekten..ÇİNÇESİNİDE İZLİYORUZ ANLAMASAKDA NE OLMUŞ eninde sonunda dizi yayınlanacak bölüm zaten kısa..Bide cevap bekleniyor adminden...Ya ben gerçekten sinir oldum.....Çok SAYGISIZCA .....Ben ve daha birçok arkadaşım sitenizden çok memnun..sizlere kolay gelsin diliyorum allah sabır versinnnn....(Admin Notu: Bize verdiğiniz desteğinize teşekkür ederiz. Yorumuzda bir yeri çıkarttım. Sitemizde karşılıklı bir sıkıntı yaşansın istemeyiz. Yorumuzda ufak bir yeri çıkartmamı anlayışla karşılayacağınızı umuyorum. )

 • Avatar

  JennyArnuch

   

  umarım en kısa zaman da çeviri takvimine girer :D

 • Avatar

  Habiş

   

  Umarim yakın zamanda çeviri takvimine girer :)

 • Avatar

  aymera

   

  Diziyi Türkçeye çevirdiğiniz için çok teşekkürler :) Ayrıca dizinin OSTlarından birkaçını eklediğiniz için de teşekkürler :)

 • Avatar

  Nisa Yaman

   

  Yeni bölümü bekliyorum teşekkürler

 • Avatar

  Mayıs yağmuru

   

  Sakıncası yoksa tam gün belirtilmiyor. Anladığım kadarıyla uzun bir zaman dilimi oldu. Yapmış olduğunuz yayın akışında bu diziye yer verilicek mi ??? Dizi güncel evet ama şuanda 9 çekilme aşamasında Burada ise 2 de Cevap verirseniz çok sevinirim. Biz yayın akışına almayacağız derseniz. Bilmediğim cince ile idare etmeye çalışacağım... (Admin Notu: Sizin nezninizde herkese cevap veriyorum. Arkadaşlar, sitede son derece düzenli çeviriler yaptığımızı biliyorsunuz. Şu anda 9 dizi takvimimizde bulunuyor ve sektirmeden çeviriler geliyor. Bu diziyi henüz düzene sokamadık diye ortalığı birbirine neden kattığınızı çözemedik. Yani size bir açık vermeye gelmiyor. Valla bu kadar acımasız olunmaz, gerçekten sizi anlamakta güçlük çekiyorum. Dizi tabii ki çevrilecek, çevirmediğimiz yarıda bıraktığımız dizi gördünüz mü? Kinaye yaparak, bize laf dokundurarak hoş bir şey yapmış olmuyorsunuz, arkadaşlar. Çevirmen arkadaşlar bunları okuyunca mutlu olmuyor, üzülüyor. Ben şunu anladım istersek düzenli 1000 dizi çevirelim birinde gecikme yaşarsak bizi böyle doğrayacaksınız. Yazık.... Çevirmen arkadaşımız çevirilerini düzene soktuğunda diğer dizileri düzenli çevirdiği gibi elbet bunu da düzenli çevirecektir. Lütfen artık sorup durmayınız. )

 • Avatar

  serenity

   

  dizinin yeni bölümünü bekliyorum ama gün yazmıyor. ne zaman günü belirlenir? (Admin Notu: Belirlediğimizde açıklayacağız. )

 • Avatar

  Larissa

   

  Gerci bu diziyi ingilizce 7. bölüme kadar seyrettim.8. bölümü de cince;) Simdi 9. bölümü bekliyorum.sizde bu bölümleri yetistirseniz ne güzel olur diycem ama ayip olur degil mi ?;) tesekkürler...

 • Avatar

  Serpilcapik

   

  Behind your smile çeviri takviminde yok hangi gün çevirileri yapiliyor(Admin Notu: Dizi güncel olduğu için henüz gün belirlemedik.)

YENİ YORUM

Reklam Alanı

info@tayvandrama.com