Menü

Reklam Alanı

Sezon 1

Karn La Krang Neung...Nai Hua Jai

Aşk; kim olduğuna, ne olduğuna bakmaz; gelir kalbine girer...

Hayran Sayısı42

DİZİ HAKKINDA

Fahsai iyi yürekli, hayırlı bir evlattır. Genç kızın uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı onun gözleri önünde başka bir kadın evlenme teklif edince üzüntüsünü unutmak için arkadaşıyla Japonya'ya gider. Diğer yandan Altın Ejderha Çetesi'nin lideri Daniel düşmanı Beyaz Kaplan Çetesi'nin lideri Chen Ming'le çatıştığı sırada yaralanır. Tesadüf eseri Fahsai'yi gören Daniel onun eski sevgilisi Botan'a tıpatıp benzediğini görür ve Fahsai'nin peşine düşer. Diğer yandan Chen Ming de Botan'ı sevmiştir ve onun da Fahsai'den haberi olur. Daniel ve Fahsai birlikte Chen Ming'den kaçarlar. Fahsai birden kendini bilmediği bir ülkede hakkında hiçbir şey bilmediği bir adamla başka bir çeteden kaçarken bulur. Birlikte geçirdikleri süre içinde Daniel ve Fahsai yakınlaşırlar. Ancak Daniel Fahsai'yi bırakıp gider. Bir süre görüşmeye ikili daha sonra Tayland'da karşılaşırlar. Fahsai hakkında hiçbir şey bilmediği bu adama tekrar güvenip kalbini açacak mı? Daniel, Fahsai'nin kalbini çeteler savaşı arasında kazanabilecek mi?

Yayın Yılı
2016
Kanal
Channel 7
Bölüm Sayısı
12
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik

Reklam Alanı

Reklam Alanı

OYUNCULAR

Mick Thongraya
Mick Thongraya
Rol: Daniel
Pimmy Pimprapa Tangprabhaporn
Pimmy Pimprapa Tangprabhaporn
Rol: Fahsai/Botan
Boom Piyaphun
Boom Piyaphun
Rol: Chen Ming
Mek Juti Jumroenketpratipe
Mek Juti Jumroenketpratipe
Rol: Chen Biao

OST

Reklam Alanı

RESİMLER

Reklam Alanı

YORUMLAR

 • Avatar

  Asu_sufah

   

  Dizi harika oyuncular güzel çokk sevilen dizi oldu 1,2 Bölümler güzeldi 3.Bölüm bu hafta verirsiniz işallah bekliyoruz bu hafta izlemek istiyoruz çokkk sevdik çok romantik yaaa bayıldık Teşekkürler TayvanDrama iyiki varsınız uğurlar

 • Avatar

  galatasaray226

   

  hangi günleri cikacak dizi ve saat kacta umarim devam cevirisiniz (Admin Notu: Henüz gün belirlemedik. Gün belirlediğimiz dizilerde de saat gibi bir ayrıntıyı kesinlikle belirtmiyoruz. Diziler, yayın günlerinde herhangi bir saatte yayınlanır. Sitemizde kurulduğu günden beri hiçbir dizi yarım kalmamıştır. )

 • Avatar

  Özge Gıda

   

  diziyi begenerek izliyorum umrım haftada 2 gün olur

 • Avatar

  Nuriyenur Gezer

   

  çok güzel bir dizi türkçe çok aradım ama bulamadım iyi ki çevirmişsiniz çok teşekkür ederim çok güzel bir dizi

 • Avatar

  liz

   

  haftada kaç gün çeviri yapılabilecek bilgi verebilir misiniz ? çeviri takviminde bu dizinin adı yok düzenli çeviri yapılmama durumu var mı ?

 • Avatar

  Eun-shil Sevo

   

  cok güzel bir diziye benziyor ceviri icin tesekkürlr 1.bölüm var sadece baska bölümleri cevrilmedimi acaba (Admin Notu: Diziyi yeni çevirmeye başladık.)

 • Avatar

  burcuu

   

  umarım haftada 2 gün cevrilir

 • Avatar

  nesibe

   

  Birtanesiniz siz ya! Sayılı emektar sitelerdensiniz. Hakkınız ödenmez vallahi .Elinize,kolunuza sağlık! Allah râzı olsun bize böyle iyilikler yaptığınız için ^_^

 • Avatar

  kardelen

   

  bu dizinin çevirisi hangi gün olucak takvimde göremedim de (Admin Notu: Yakında açıklayacağız.)

 • Avatar

  Yaz Üzüntüm

   

  Dizi superdi çox sağolun çevri için birdə zehmet olmasa(Burada yazılı olan dizi adı admin taranından silinmiştir.)dizi'sini çevirin☺☺☺(Admin Notu: Çeviri istekleri kısmına yazılmayan istekler değerlendirmeye alınmamaktadır.)

 • Avatar

  Sevda

   

  İlk bölüm çok güzeldi. Umarım bu güzellikte devam eder.Ama bölüm sayısı çok az geldi keşke biraz daha fazla olsaymış bölüm sayısı :( Ayrıca ikinci çocuğa da yazık oluyor ama ya :( Yine bir aşk üçgeni bizi bekliyor ;) :) Bu arada çevirmenlere ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.Kolay gelsin :) Bizi böyle güzel bir diziyle buluşturdunuz ;) teşekkürler :)

YENİ YORUM

Reklam Alanı

info@tayvandrama.com