Menü
Sezon 1

Ice Fantasy

Fantezi dünyasında Buz ve Ateş Krallığı'nın mücadelesi...

Hayran Sayısı3

DİZİ HAKKINDA

Ateş Krallığının 2. Prensi Xin Jue, Ka Suo’nun töreni için Buz Krallığına gittiğinde gizemli bir şekilde öldürülünce, Ateş Kralı Huo Yi Ateş Krallığı ile Buz Krallığı arasında savaş başlatmak için bir bahane bulmuş olur. Anne ve babaları kaçırılıp kardeşleri öldürülünce geri kalan Ka Suo ve Ying Kong Shi, ölümlülerin dünyasına kaçarlar ve 6 krallığın buz kristallerini bulmak için koruyucu Li Luo’dan yardım isterler.
Ateş Krallığı İlah Kılıcıyla yenilince Ka Suo istemeden abisiyle taht için savaşır. Ama aslında sevdiği Li Luo ile serbest kalmaktan başka bir şey istememektedir. Ying Kong Shi tahtı Ka Suo’dan almak için her şeyi yapar. Diğer yandan Ateş prensesi Yan Da, Shi için her şeyinden vazgeçmeye hazırdır. Ardından Ka Suo’nun sevdikleri Yuan Ji ve Lian Ji’nin komploları ile bir bir ölür. Buz ve Ateş Krallığı savaşı Li Tian Jin’in Ka Suo’dan intikam almak için Ateş Krallığına katılması ile tekrar alevlenir.

Yayın Yılı
2016
Kanal
Hunan TV
Bölüm Sayısı
62
Kategori
Fantastik, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Feng Shao Feng
Feng Shao Feng
Rol: Ka Suo
Victoria Song
Victoria Song
Rol: Li Luo/Li Jing

OST

RESİMLER

YORUMLAR

 • Avatar

  nusya

   

  aslında çin dizilerinde çok fantastik dizi var ama ne yazıkki çeviri yok normal dizidense fantastik daha çok izlettiriyor

 • Avatar

  alya yazici

   

  tatam admin tesekkur ederim

 • Avatar

  SMK

   

  Bu dizi takvime girmeden mi çevrildi. William Feng çok asil duruşu olan bir aktör. Anadilim ingilizce olmasına rağmen ing. çeviriyi beğenmemiş, çoğu yeri atlayarak izlemiştim. Gerçekten sevindim sitede görünce. Dikkatimden kaçmış herhalde. Tüm ekibe sonsuz saygılar.

 • Avatar

  alya yazici

   

  super bi dizi cok sevdim admin sana bir sorum var ceviri istelerine yazilan dizilerin hepsinimi ceviriyorsunuz yoksa en cok hangisiseonu mu? yani ben de yazdim da ceviri istelerine bir iki dizi o yuzden soruyorum cevap verirseniz sevinirim (Admin Notu: Sadece istek sayısına bakmıyoruz. Çevirmen arkadaşların çevirmek istemesi de önemli. Ayrıca değerlendirdiğimiz başka kriterler de var. Bütün istekleri tabii ki çevirme şansımzı yok.)

YENİ YORUM

info@tayvandrama.com