Menü
Sezon 1

U-Prince Series: Part 12: Ambitious Boss

Seni en çok eleştiren sana en fazla kıyamayan olabilir

Hayran Sayısı8

DİZİ HAKKINDA

Serinin sonuncu dizisi işletme okuyan Brian üzerine kurulu. Mafyaya mensup bir aileden gelen ve işletme fakültesi okuyan Brian, küçüklüğünden beri başka bir çete patronun kızı olan Mantou'ya aşıktır. Ne var ki Mantou biraz aptal olduğu için, Brian da kendini kontrol edemediği için onu eleştirip durur. Mantou'nun gönlü ise yine mafya kökenli bir aileden gelen Li Tang'dadır. Ve en büyük ideali onunla evlenmektir. Li Tang ise onunla aynı fikirde değildir. Brian yıllar önce kaybettiği bu aptal ama gönlünü çalan kızı, tekrar kazanma fırsatını bulunca bu fırsatı sonuna dek kovalar.

Yayın Yılı
2017
Kanal
GMM25
Bölüm Sayısı
4
Kategori
Gençlik, Romantik, Okul

OYUNCULAR

March Chutavuth Pattarakampol
March Chutavuth Pattarakampol
Rol: Brian
Worranit Thawornwong
Worranit Thawornwong
Rol: Mantou

RESİMLER

YORUMLAR

 • Avatar

  Eo

   

  (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.) dizisini çevirmenizi istiyorum lütfen (Admin Notu: "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. Çeviri isteklerine, cevap verilmemektedir.)

 • Avatar

  Eo

   

  Roy lae sanae luang dizisini de çevirir misiniz (Admin Notu: Dizi sitemizde zaten mevcut.)

 • Avatar

  zeynep assaf

   

  3.bolumu nezaman yayinlanacak acaba (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  seveten

   

  12 seri sonua geldilk klbim kırldı keşke daha uzun seri olsa böyle güzel serili dizi btticeği için üzldüm gerçkten çok güzel seriler geldi en sevdiklerim 5.9.2 10 oldu umarım bu seride en sevdiğim olur ah keşke böyle serili olan diziler gelse kısa bölü ne güzel olurdu

 • Avatar

  Nuray

   

  ohaaa son seri efsane olucak :O

 • Avatar

  Adasu

   

  1.bölüm bugünmü gelicek yoksa haftaya pazartesi mi yayınlanacak (Admin Notu: Bugün yayınlanacak.)

 • Avatar

  berfin

   

  bu kıza bayılıyorum çok sempatik geliyo ugly ducklingden beri. march ı da sevdim açıkçası bi önceki seride tatlıydı. güzel bir dizi olcak gibi keşke daha uzun olsaydı:D

YENİ YORUM

info@tayvandrama.com