Menü
Sezon 1

Tra Barb See Chompoo

Sen intikam desen de gönül aşk der...

DİZİ HAKKINDA

Patsakorn, gergin bir evde büyümüştür. Annesi ve babasının arasında ne sıcaklık ne de sevgi vardır. Annesine hayrandır ama babasını alt edecek tüm fırsatları da değerlendirir. Annesinin ölümünden de onu sorumlu tutmaktadır. Patsakorn, üniversitenin ilk yılında herkesten çok farklı olan hayata olumlu bakan Kansadan ile tanışır. Bu sırada Kansadan’ın annesi kansere yakalanır. Kansadan’a babasının yakın arkadaşı olarak tanıtılan Patsakorn’un babası Nai, annesinin tedavi masraflarını karşılamak ister. Daha sonra Nai Kansadan ve annesini, oğlu Patsakorn’a söylemeden eve getirir. Tabii ki Patsakorn deliye döner ve Kansadan ile annesinin hayatını cehenneme dönüştürmeye karar verir. Bir süre sonra Kansadan’ın annesi ölür. Kansadan, Patsakorn annesine kötü davrandığı için ölümünün hızlandığını düşünür ve onu suçlar. Patsakorn ise babasının annesine göstermediği ilgiyi bu kadına göstermesinden çok rahatsız olur ve evi terk eder. Okuluna Seul’de devam eder. Kansadan üvey babasını mutlu etmek için oğlunu geri getirmeye Seul’e gider. İkisi orada âşık olurlar. Kansadan geri dönerken evinde onun yerini almayacağına söz verir ve 4 sene sonra mezun olunca görüşeceklerini söyler. Ancak Patsakorn mezun olduğu gün babasının Kansadan’ı evlat edindiğini öğrenir. İntikam almak için geri gelir ve listedeki ilk kişi Kangsadan’dır.

Yayın Yılı
2018
Kanal
Channel 3
Bölüm Sayısı
24
Kategori
Dram, Romantik

OYUNCULAR

Pon Nawasch Phupantachsee
Pon Nawasch Phupantachsee
Rol: Patsakorn / "Peat"
Bua Nalinthip Sakulongumpai
Bua Nalinthip Sakulongumpai
Rol: Kangsadan / "Kiew"

FRAGMANLAR

Tra Barb See Chompoo - Türkçe Altyazılı Fragman Türkçe Altyazılı Fragman

OST

RESİMLER

YORUMLAR

 • Avatar

  Songül Bağsız

   

  Bekle beni dizim, final yapar yapmaz seni izlicem.. :) adminler yibe cildurmis. Haklilar. Ceviri ceviri diye ortaligi yikmanin anlani yok. Bu siteyi bilen bilir. Bilmeyende az baksin arastirsin.. Hiç bir diziyi yarim bırakmadılar. Onlarin deyimiyle sag taragta rengarenk ceviri takvimi' var. Belirlenen günde o dizi yayınlanacak.. çevirmenlerde INSAN.. Azıcık emeğe saygı varsa bu kadar sıkboğaz edilmez...

 • Avatar

  Admin

   

  ADMİN NOTU: Biz açıklamaktan bıktık sizler sormaktan bıkmadınız. Arkadaşlar, düzenli çeviri yapan, çevirilerini aksatmayan ve dizilerini bitiren bu siteyi sıkmanızı gerektirecek, boğamıza "Çeviri! Çeviri!" diye yapışmanıza neden olacak bir durum yok. Tıkır tıkır işleyen bir site var, üstümüze neden geldiğinizi anlayabilmiş değiliz. Tekrar yazıyorum: Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur. Lütfen saat sormayınız.)

 • Avatar

  korehayranı

   

  7. bölümü bulamıyorum ağlıcam (Admin Notu: (Admin Notu: Acaba dizinin çevirisi devam ettiği için olabilir mi? Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın {anasayfa adresimiz, www.tayvan-drama.com} sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz. Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur. Lütfen saat sormayınız.)

 • Avatar

  meltem aksu

   

  persembe günü kaç bolum yuklenecek tra barb see chompoo (Admin Notu: Tabii ki bir bölüm. Başka ne olabilir ki? Bu yorumları yazarken çevirmen arkadaşlarımızın insan olduğunu unutmayalım. Ayrıca dizi sadece perşembe yayınlanmıyor. Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın {anasayfa adresimiz, www.tayvan-drama.com} sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz. Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur. Lütfen saat sormayınız.)

 • Avatar

  MiracSrbdk10

   

  (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.) Ekleyecekmisiniz ilerde (Admin Notu: Menüdeki "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. Çeviri isteklerine, cevap verilmemektedir.)

 • Avatar

  Semra Uçacak

   

  Şey çeviri kalitesi için teşekkürler. Yarın karne alacağız yuppiii

 • Avatar

  f

   

  Çeviriyi yapan arkadaşlar için soruyorum.Bu dilleri nasıl öğrendiniz? Öğrenmek isteyenler için tavsiyeleriniz neler? Bu arada çeviri için teşekkürler. Emeğinize sağlık. (Admin Notu: Elbette ki bu dilleri bilmiyoruz. Bu tip diziler İngilizceden çevrilir.)

 • Avatar

  Aylo

   

  6. bölümü nezaman cikarabilirsiniz? Cok güzel ceviriyoraunuz (Tesekkürederim) dizi cok güzel :) (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın {anasayfa adresimiz, www.tayvan-drama.com} sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz. Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur. Lütfen saat sormayınız.)

 • Avatar

  Hilal deniz

   

  Merhaba evala size çok teşekkür ediyorum böyle dizini çevirdiğini ucun sizden bir ricam var (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.) dizini çevirisini yapardınız nolurrrr (Admin Notu: Menüdeki "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. Çeviri isteklerine, cevap verilmemektedir.)

 • Avatar

  Elif Yüksel

   

  Ben aşırı derece çok çok özür dilerim.. (Admin Notu: Allahıma bin şükür derdimizi bir kişiye bile olsa anlatabildim. Rica ederim, bizim de insan olduğumuzu anlamanız yeterli bizim için.)

 • Avatar

  Elif Yüksel

   

  Ya admin lütfen şu dizinin çevirilerini hepsini yap yaa çok merak ediyorum neden haftada iki kez dört kez olsun Offffffffff (Admin Notu: Benim size birkaç sorum var. Sizin aileniz var mı? Okuyor musunuz ya da çalışıyor musunuz? Yemek yapıyor musunuz mesela evde? Ya da evi temizliyor musunuz? Ya da evli misiniz, eşinizin gömleklerini pantalonlarını ütülüyor musunuz? Evinize alışveriş yapıyor musunuz? Ya da anneniz babanız yanınızda değilse görmeye gidiyor musunuz onları? Sanırım bunların birkaçını ya da belki de çoğunu yapıyorsunuzdur ve tabii başka bir sürü şeyi de. Peki siz bunları yaparken çevirmen arkadaşımız ne yapsın? Oturup sadece çeviri mi yapsın? Herkese söylediğimi size de söyleyeyim. Hayatta her istediğimizi her zaman elde edemeyiz, sabretmeyi öğrenmeliyiz. Siz de biraz sabretmeyi öğrenip kendinizi karşınızdaki kişinin yerine koyun. Dizi kesinlikle artmayacaktır, iki bölüm devam edecektir.

 • Avatar

  Nehir Kaya

   

  Ben bi dixi önermek istiyorum ama nerden önericem (Admin Notu: İstediğiniz dizinin altına yazınız.)

 • Avatar

  buseaytac

   

  Şey bişey sora bilir miyim bu dizi haftanın iki gününde yayınlanıyor dimi bir perşembe birde cumartesi ben yeni üye oldum da (Admin Notu: Evet. Anasayfamızın sağındaki takvime de bakabilirsiniz.)

 • Avatar

  Ilgınn Jang

   

  konusu güneş'in kızları ile love rain gibi bir şey. çeviri için teşekkürler

 • Avatar

  Catgirl

   

  Artık diğer bölümlerinde çevirisi gelsin çok merak ediyorum (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın {anasayfa adresimiz, www.tayvan-drama.com} sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz. Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur. Lütfen saat sormayınız.)

 • Avatar

  Falanca

   

  Yaa bunlar baya baya kardeş çıktı. İnş bir saçmalık çıkmaz.

 • Avatar

  Humey

   

  4. Bölüm cevirisi gelsin artık cok merak ediyoruz (Admin Notu: Bakın anasayfanın sağında bir takvim var. Ona güzelce bakın, ne zaman geleceğini merak etmenize ya da beklemenize gerek kalmaz.)

 • Avatar

  Heejin

   

  İngilizce altyazısını bulacağım diye cebelleşirken, çoktan çeviriye başladığınızı gördüm.yaşadığım mutluluğu anlatamam harikasınız <3 Diziyi ingilizce altyazıyla, gece internette takılırken bu nasılmış ya diye başlayıp 4e kadar izledim, yarım yamalak anlamama rağmen güzeldi.Hele de benim gibi nefret-aşk ilişkilerine bayılıyorsanız harika bir dizi fkjdjdjfjf başrol kızın oyunculuğu iyi hem de çok tatlı, başrol oğlan da acayip yakışıklı, onun için bile izlenir kdkfkskdkdk

 • Avatar

  Elif nur yüksel

   

  4. Bölüm gelsin artık çok merak ediyorum (Admin Notu: Gelsin artık diyecek bir durum yok çünkü biz düzenli çeviri yapan bir siteyiz. Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın {anasayfa adresimiz, www.tayvan-drama.com} sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  Melis kaya

   

  Başka hangi dizileri çeviriyosunuz (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın {anasayfa adresimiz, www.tayvan-drama.com} sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz. Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur. Lütfen saat sormayınız.)

 • Avatar

  Sedansjs

   

  Hadi 4.bölüm de gelsin. (Admin Notu: Sanırım sitemizde yenisiniz. Biz düzenli çeviri yapan bir siteyiz. Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın {anasayfa adresimiz, www.tayvan-drama.com} sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz. Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur. Lütfen saat sormayınız.)

 • Avatar

  Nehir Kaya

   

  ALLLAH! 2. bölümde gelmiiişşş harikasını sabahtan atmışşınıx :)

 • Avatar

  kk

   

  konu saçma değilmi çok absürt

 • Avatar

  Gülücügümmm

   

  (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.) dizisini ne zaman çevireceksiniz (Admin Notu: Menüdeki "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. Çeviri isteklerine, cevap verilmemektedir. )

 • Avatar

  Betül

   

  Hangi günlerde çevirisi yükleniyor?(Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın {anasayfa adresimiz, www.tayvan-drama.com} sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz. Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur. Lütfen saat sormayınız.)

 • Avatar

  Jkgaye

   

  Bunu bekliyordum. Çeviri için teşekkürler. En iyi site sizsiniz. Herkese öneriyorum..

 • Avatar

  Nergiz Huseynova

   

  Muhtesem

 • Avatar

  Nehir Kaya

   

  Yaaa nedense 50 tane yorum yadım ama hala bu siteyi çok sevdimi anlatamıyyorum *-* bakıyorum falan çeviris yok diyolar sonra bi geliyorum çeviri var ! iyiki varsın tayvan drama ve bi orum olucak istediğimi filmler olursa söylersek eğer dikkate alırmısın ? istediklerim ama çevirisi olmayanlar varda :) KOLAY GELSİN ADMİN! (Admin Notu: Menüdeki "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. Çeviri isteklerine, cevap verilmemektedir.)

 • Avatar

  zodek

   

  Bu diziyi çevirdiğiniz için teşekkürler. Umarım persembe gunu, akşamdan önce çeviri gelir. Şimdiden elinize sağlık.

 • Avatar

  Nehir Kırmıı

   

  Admin lütfen haftada 2 kere yayınlanda olurmu? çok istek var lütfen

 • Avatar

  Merve Ersoy

   

  Haftada 2 bölum 1 bölum olmsnda cok cok iyi tskler tayvan drama ^.^

 • Avatar

  Suskun

   

  Ceviri gunlerini arttirmaniz mumkunmu (Admin Notu: Hayır.)

 • Avatar

  Gaye

   

  Haftada 2 gun bu dizi icin az degil mi haddim degil ama gun sayisini arttirma imkaniniz yok mu acaba? :) (Admin Notu: Yok.)

 • Avatar

  Gürcü kızı

   

  Cevirdiginiz icin cok teşekkürler bende yayinlaniyorken takip edenlerdenim bitti diye üzülmüştüm size istek yaptigim bir diziydi cok srvindim görünce ellerinize caglik

 • Avatar

  elifciko

   

  harıka bı şey ya harıkasınız yenı bolumu sabırrsızlıkla beklıyorum ıntıkamdan dogan ask ızlemek keyıflı olacak :)

 • Avatar

  NehirKaya

   

  CANIM EN SEVDİĞİM SİTEM Bİ BAKTIM BUNUNDA ÇEVİRİSİ GELİYO *-* (Admin Notu: ilk bölüm geldi bile.)

 • Avatar

  Nilüfer Celik

   

  E hani filmi izleyemiyoruz ?? (Admin Notu: Birinci bölüm yayınlandı. anasayfadaki takvime bakarsanız yayın günlerini göreceksiniz.)

 • Avatar

  Melek

   

  Çok teşekkür ederim çeviri için diziyi çök beğenmiş tim vidyo ları nı izlemiştim iyiki varsınız

 • Avatar

  Selin sakiz

   

  Bir kac gun once youtube da kliplerine dank geldim.Thailand taping ask dizileri zaten favorim ve su an o kadar mutlu oldum ki Umarim en kisa zamanda cevrilir

 • Avatar

  Rmys58

   

  Yavv harikasınız cidden. Tevaffuk mu diyim ne diyim bu diziyi biliyordum size çeviri isteği yazdım ama adını yazamadım unuttum diye şimdi buldum tam yazacaktım dizinin çevrileceğini gördüm. İnşaallah tez zamanda başlar. Tayland dizi seçimlerinizi her zman takdir etmişimdir. Umarımbu diziyi tek gün yapmazsınız. En azından haftada iki bölüm olur İnşaallah tabi bu benim temennim. Siz zaten kendi vaktinize göre ayarlayacaksınız ben sadece yorumumu belirtmek istedim:)

 • Avatar

  Merve Ersoy

   

  Ya siz süpersiniz ... insallah haftada 1 bölüm olmaz ^.^

 • Avatar

  Ymr

   

  Keşke artık başlasa çeviriiii :(

 • Avatar

  Demjin

   

  Her aradığım diziyi sizde buluyorum bu diziyide istiyordum ki çevirmeye başlıyıcakmışsınız çok sevindim. Admin bir şey sormak istiyorum kaç tane Seonbae dışında çeviri yapan kişi var? Genellikle Seonbae'yi görüyorum. (Admin Notu: "seonbae" uzun zamandır çeviri yaptığı için pek çok dizi çevirdi, hâlâ da devam ediyor ama onun dışında çeviri yapan arkadaşlarımız da var. )

 • Avatar

  Nilüfer celik

   

  Izleyemiyoruz..?? (Admin Notu: Acaba henüz çeviri başlamadığı için olabilir mi?)

 • Avatar

  melek

   

  merakla bekliyorum bu diziyi... Başlasa artık çeviri :(

 • Avatar

  Zehra

   

  Ben bölümlerini bulamadım ☹️ (Admin Notu: Çünkü çeviri daha başlamadı.)

 • Avatar

  Dilek

   

  Daha geçen çeviri isteği atmıştım Çoook teşekkürler

 • Avatar

  Taylantfanı

   

  Arkadaşlar (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.) dizisini izlemek istiyorum acaba çevirisini yaparlar mı? Sizce (Admin Notu: Menüdeki "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. Çeviri isteklerine, cevap verilmemektedir.)

 • Avatar

  jelebi

   

  bende bu diziyi izlemeyi çok istiyordum. Elinize sağlık çok tşkler...

 • Avatar

  fatma

   

  ya bu bi diziye benziyo ama tam emin değilim galiba fifteen years waiting for migratory birds konusu benziyo

 • Avatar

  İrem

   

  Ohaa yaa geçen gün istek olarak bu diziyi mesaj atmıştım mükemmelsiniz hemende çevirisi başlamış sizi seviyorum tayvandrama ailesi

 • Avatar

  hemerah

   

  işte bize bunlarla gelin entrika, aşk ve ihanet üçlemesiyle))) korktum bir ara hep gençlik dizilerimi çevirecekler diye. Bu tarz dizileerin izleyicisi her zaman çok olur. Nedir yahu okul dizleri felan.. Aşk lazım bize en derininden ))) teşekkürler.. seviliyorsunuz

 • Avatar

  Mor

   

  Baya baya karışık bir konu intikam cemberinden cikamiycaz bizi resmen intikama bogacaklar gel gitler çok olacak asıl bizi kanser edecek gibi izleyip görücez en azından islenisi güzel olsun diye bekliyorum

 • Avatar

  Cncnnnvmvmvm

   

  Daha dün İngilizce altyazılı bitirdim bi kaç bölümde altyazısız izledim Türkçe izlemek için can atıyorum

 • Avatar

  Sevval

   

  Ya bir kere istek listesine yazdım hemen fragman gelmiş teşekkürler harika bir sitesiniz

 • Avatar

  Pcygc

   

  Fragman açılmıyor niçin? (Admin Notu: Fragmanda bir sorun yok.)

 • Avatar

  Hilal deniz

   

  Lütfen yükleyin nollurrrrr

 • Avatar

  Gamze yilmaz

   

  Yaaa cabuk gelsin

 • Avatar

  rabia

   

  ya fragmanı neden açılmıyor bu sorun sadece bende mi var :( (ADMİN NOTU: Kontrol edildi. Bir sorun yok. Açılıyor.)

 • Avatar

  Peekachuu

   

  Çok beğendigim bı dizi. Ceviri için şimdiden emeği geçenlere teşekkürler.

 • Avatar

  armyyyyyyyyyyyyy

   

  Bu diziyi izlemek çok istiyordum fakat bnd bölümler gözükmüyor bunun nedeni nedir adminnnnn?. Başka sitelerden de izlemek istemiyorum en sevdiğim site bu... (ADMİN NOTU: Henüz dizi çevrilmeye başlamadığı için olabilir bence. :) )

 • Avatar

  Elif

   

  Fragmanı açılmıyor neden? ? Çok uğraştım olmuyor izleyemedimm :"( (Admin Notu: Kontrol edildi, sorun yok.)

 • Avatar

  gulrana

   

  Merhaba ben ilk önce tesekkur etmek istiyorum bu dizinin türkçe alt yazısının çıkmasını çok istemiştim ve burada izlemek beni mutlu edecek şimdiden ellerine sağlık.

 • Avatar

  economist007

   

  Dizinin konusunu okurken yoruldum bakalim dizi nasil olacak;))) tayland dizilerin genel konusu intikam almak. ve bu intikami cok acimasizca almak... 24 bolum fazlaymis tayland dizileri icinde. hele de bolumlerin suresi uzun ise gercekten uzun. Cevirmenlere simdiden kolay gelsin.

 • Avatar

  Nur

   

  Kore fanıyım ve ilk defa bir Tayvan dizisi izlemek istedim mv leri bağımlılık yapmıştı lakin Türkçe çevirisini bulamamıştım burda çevireleceğini görünce çok sevindim.Bir çevirmen olarak çevirmenlerin ellerine sağlık şimdiden çok teşekkür ederim.

 • Avatar

  Shimano

   

  Yaaa çok istiyordum hızlı hızlı atın izleyelim lütfen Sonunda çevriliyor♡.

 • Avatar

  Seyfullah çelik

   

  Geçen youtub da dizinin fragmanını gördüm begenmiştim ama çevirisi yoktu. Admin ya gerçektende okadar güzel dizileri çeviriyor ve istediğimiz dizilerin cevrilmesinde hemen lafımızı ikiletmeden dikkate alıyorsunuzki çok teşekkür ederim..

 • Avatar

  Lslala

   

  Bölümleri nerde ya (Admin Notu: Çevirisi yeni yapılacak, fragmanı yayınlandı sadece.)

 • Avatar

  DambiDambi

   

  Kaç gündür youtube dan bakıyorum siz gerçekten harikasınız teşekkürler

 • Avatar

  zzeyno

   

  ÇOOK TEŞEKKÜLER TAYVAN DRAMA HARİKASINIZ.

 • Avatar

  Büşra

   

  İnanamiyorum daha 1 hafta oldu istekte bulunmustum diziyi cevirirmisiniz diye suan ceviriceksiniz muhtesemsiniz ya bu kadar sevinemezdim heralde

 • Avatar

  Kbxcln

   

  Nefret ile başlayan aşkların ayrı bir cazibesi var bu dizide öyle görünüyor...Kolay gelsin

 • Avatar

  Senaa

   

  Istekte bulundum ve hemen cevrilecegi aklima gelmedi dizi taylandada baya tutulmus altyazisiz mimiklerinden anlamaya çalışıyodum iyiki varsinizz

 • Avatar

  Melek

   

  Harikasınız teşekkür ederim bu diziyi izlemek çok istiyordum dört gözle bekliycem bölümlerini. Şimdiden kolay gelsin

 • Avatar

  azisim

   

  istekte bulunmustum.Coook tesekkürler tayvan drama ekibi muhtesemsiniz:)Dizi cin dede cok begenilmis.

 • Avatar

  Büşra Belgiç

   

  Ben bu diziyi izliycem ama bölümler gözükmüyo

 • Avatar

  Ulka

   

  Yaa ama siz nasıl mükemmel bir ekipsiniz böyle?dizinin çevirisini yapmanız için istekte bulunduğum günden beri her gün siteyi kontrol ediyordum acaba gelir mi diye şimdi siteye girdim ve bunu görünce yaşadığım mutluluk tarif edilemez çok teşekkürler şimdiden elinize emeğinize sağlık

 • Avatar

  Mine

   

  Bu diziyi yeni gördüm merak uyandırdı konusu da güzelmiş izlemeye karar verdim. Kolay gelsin size...

 • Avatar

  berfin

   

  gerçekten harikasınız her yerde bu diziye bakıyordum ingilizce altyazılı bile bulamamıştım siteye girdim ve gözlerimden kalp fışkırdı:D

 • Avatar

  İmran Arslan Koç

   

  19.12.2018 DE SON BÖLÜMÜ CH3 DE YAYINLANDI 24 BÖLÜMÜN TAMAMINI İNTERNET ÜZERİNDEN CANLI İZLEDİM ÇEVİRMENLERE ÇOK TEŞEKKÜRLER TAYLANDA REYTİNGLERİ ÇOKİYİ İDİ ZEVKLE İZLEYECEĞİM

 • Avatar

  E.K

   

  Merhaba dizi basladiginda calan osttu da ekler misiniz ve bu arada cok sagolsun ya merakla bu diziyi istiyorduk sonunda cevirdiniz tesekkurler ☺

 • Avatar

  Camdankalp

   

  rastgele bu diziyi buldum orijinal olarak izliyordum hatta size istek bile atıcaktim çevirir misiniz diye çok teşekkürler♡♡♡♡tayvandrama♡♡♡

 • Avatar

  Altay4

   

  Teşekkür ederim daha gecen gun yazmisdim ceviri isteklerine diziyide cok merak ediyorum tesekkurler

 • Avatar

  nurish

   

  ama yaaaaaaaaaaaaaaaa siz harikasınız çevrilmesini en çok istedğim dizilerden biriydi çok teşekkür ederim ve bölümlerin gelmesini dört gözle bekliyorum

 • Avatar

  Lae

   

  Çok sevindim ya bu diziyi çevireceğiniz aklımın ucundan bile geçmemişti, çok teşekkürler

 • Avatar

  huysuzperi

   

  kısa süre önce çeviri isteğinde bulunmuştum bir ay olmamıştır çok teşekkür ediyorum harikasınız

 • Avatar

  Zeliha

   

  Sonunda. Uzun zamandır bekliyordum

 • Avatar

  halmoni

   

  İnanmıyorum her yerde bu diziyi arıyordum çoook teşekkürler kısa zamanda gelir umarım ^.^

 • Avatar

  JCW SSH

   

  Muhteşemsiniz kesinlikle bir ay önce bu dizinin mvlerine denk geldim o günden beri durmadan mvlerini izler oldum keşke çevrilse diyordum istekte yazmıştım görünce çok mutlu oldum Bua ya bayılıyorum zaten çok tatlı bir oyuncu kesinlikle oğlanda çok sevimli ve yakışıklı ikisinin uyumuna da bittim çeviri için sonsuz teşekkürler gerçekten harikasınız

 • Avatar

  Mimoza9

   

  İntikamdan doğan aşklardan nefret ediyorum.. tabiki kız da oğlan iyi görünümlü diye dizi de güzel olur tabi.. lütfen masum dizilerini çevirin. Allah aşkına..

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com