Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Pon Nawasch ve Bua Nalinthip Birbirleri Hakkında Röportaj Verdiler

Girls' Generation'dan YoonA'nın COSMO ile Röportajı

Girls' Generation'dan Taeyeon'un, Tanaka Hisakatsu ile Röportajı

Mick Thongraya'nın Yeni Dizisi Belli Oldu

Sezon 1

Hi Flower 2. Sezon

İlk görüşte nefret=İlk görüşte aşk!

DİZİ HAKKINDA

Lu Ru Hua, Haicheng Ünibersitesinde tanınmış bir "satıcı"dır. Para kazanmak için erkekler yurduna bile yemek teslim edebilecek ve her şeyi satabilecek biridir. Aslında para kazanmak için böyle deli gibi uğraşmasının sebebi anne ve babasından kalan borçları ödemek ve ikiz kardeşinin bitmek tükenmek bilmeyen sağlık masraflarını karşılamaktır. Lu Ru Hua, zengin ve yetenekli vâris Wen Chu ile tanışınca her şey değişir. Aslında tanışmaları bazı yanlış anlamalar yüzünden ilk görüşte nefret olsa da ilişkileri zamanla gelişir ve sonra aşka dönüşür. Ancak her şey sütliman gitmez ve bir sürü olay hayallerini, hırslarını, aşklarını ve arkadaşlıklarını test edecektir.
1. Sezonu İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2017
Kanal
Youku
Bölüm Sayısı
17
Kategori
Komedi, Romantik

OYUNCULAR

Lai Yi
Lai Yi
Rol: Wen Chu
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Ru Hua

RESİMLER

YORUMLAR

 • Avatar

  Admin

   

  DUYURU: Sevgili izleyicilerimiz, dizilerimizin yayın günleri, yayın sayıları ve yayın saatleri ile ilgili soru sormayınız. Dizilerimiz anasayfamızın sağındaki takvime göre günün herhangi bir saatinde yayınlanır. Yine dizilerimiz çevirmenlerimizin, düzenleyen arkadaşlarımızın, yayınlayan arkadaşlarımızın hayatlarındaki düzene göre bir bölüm, iki bölüm ya da üç bölüm yayınlanabilir. Bunu sorgulamayınız ya da daha fazla istekte bulunmayız. Site olarak elimizden geleni zaten yapıyoruz, üstümüze gelmeyi bırakınız.

 • Avatar

  agresu

   

  iyi gunler, 2.sezon yorumları gorunce yeni cevirdiginizi dusundum. 2.sezonu yeni mi ceviriyorsunuz? (Admin Notu: Merhaba. Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın {anasayfa adresimiz, www.tayvan-drama.com} sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  Aysu Beyza

   

  2.sezonu görünce çok mutlu oldum çoooook teşekkürler ^^

 • Avatar

  RHEYZZEK

   

  2.sezonu çok merak ediyorum

 • Avatar

  Nur

   

  Çok merak ediyorum 2.sezonu

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com