Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Mark Prin Suparat Çinli Hayranlarına Minnettar

Nadech Kugimiya Beklenen Konserini Verdi

“A Train To Chuncheon”u Bir de Girls' Generation'dan Taeyeon'dan Dinleyin

(G)I-DLE Temmuz Ayında Japonya'da Çıkış Yapacak

Sezon 1 5. Bölüm Jian Yao yeni bir hayata adım atmış ve yeni evine taşınmakla uğraşmaktadır ama bilmediği şey Bay Bo’nun üst kat komşusu olduğudur.
Çin Dizileri - Love Me If You Dare - 5. Bölüm
Jian Yao yeni bir hayata adım atmış ve yeni evine taşınmakla uğraşmaktadır ama bilmediği şey Bay Bo’nun üst kat komşusu olduğudur.

DİZİ HAKKINDA

Hiç azılı bir suçlunun nasıl düşündüğünü merak ettiniz mi? Azılı bir suçlunun nasıl düşündüğünü bulmak hiç kolay değildir. Ama bu, en gizemli ve vahşi suçları işleyenleri bile bulabilen suçlu psikoloğu Bao Jinyan için çok basit bir şeydir. Bao Jinyan Maryland Üniversitesinde Profesördür. En azılı vakalarda polislere , genç asistanı Jenny Jian Yao ile yardımcı olmaktadır. Adalete inanan emektar bir polis memurunun kızı olan Jenny, Jinyan ile suçları çözmeye çalışırken birbirlerine olan duygularını da çözebilecek midir? Peki her şeyde mantık arayan Jinyan karşısına Jenny çıktığında soğukkanlılığını koruyabilecek midir? (Dizinin konusu, Ding Mo’nun ‘Close Your Eyes, Stay Close to Me’ eserindendir.)

Senarist: Hai Yan
Yönetmen: Zhang Kai Zhou

Yayın Yılı
2015
Kanal
Sohu Online, Dragon TV
Bölüm Sayısı
24
Kategori
Gerilim, Polisiye, Romantik

OYUNCULAR

Wallace Huo
Wallace Huo
Rol: Bo Jin Yan
Ma Si Chun
Ma Si Chun
Rol: Jian Yao
Andrew Yin
Andrew Yin
Rol: Fu Zi Yu
Wang Kai
Wang Kai
Rol: Zhang Xun Ran

YORUMLAR

 • Avatar

  granilit

   

  normalde böyle diziler izlemem ama memory lost ta adminin bir bakşa kişiye tavsiyesiyle bende merak edip başladım... memory lost kadar meraklandırmasada beni yinede izlemek istiyorum acaba ne çıkcak?sonraki bölümde....o bir adım önde olan kim acaba? acaba fu zi yu mu diyorum kendi kendime ..

 • Avatar

  Ayyildiz

   

  fu zi yu biraz korkutucu

 • Avatar

  Seda Dirlik

   

  Demedi demeyin bu Fu Zi Yu'de de bir şeyler var bir saykoluk gibi bir insan bu kadar iyi kişilikte olmaz yani.

 • Avatar

  Seda Dirlik

   

  Başrol kız cidden çok itici ses tellerini kaybetmiş sanki o nasıl kısık sestir sırf Perfect Coulpe'mın bir tanecik Yuan Bao'su için izlemeye devam edeceğim .

 • Avatar

  Esra

   

  ama ne cabuk bitti ...:( teşekkürler :) uzun süredir romantık komedı ızlıyordum işte yeteri kadar geriliyorum diye ama böyle bi diziye ihtiyacım varmış...:D her bölüm ayrı şahane :)

 • Avatar

  yourangel

   

  Çok güzel bir dizi. keyifle izledim ^^ bi baktım sonuna gelmişim. Profösör çok yakışıklı. aslında çoğu yakışıklı. profösör, onun yardımcısı, polis olan oğlan, kızın yeni işinde ekip lideri falan heheheh :D valla hepsine şans veririm :D nehir = Andy de talibim bi çay içelim :D

 • Avatar

  nehir

   

  bayılıyorum Andy ve profösöre özellikle andy lütfen gel benim ol

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com