Menü
Sezon 1 1. Bölüm 7 yıl birbirlerini görmeyen iki eski sevgiliyi kader yeniden bir araya getirir.
Çin Dizileri - My Sunshine - 1. Bölüm
7 yıl birbirlerini görmeyen iki eski sevgiliyi kader yeniden bir araya getirir.

DİZİ HAKKINDA

Zhao Mo Sheng ve He Yi Chen üniversitede tanışıp birbirlerine âşık olurlar. Aralarındaki aşk tam olarak başlamadan, Mo Sheng birden ortadan kaybolur. Yi Chen, çaresizce Mo Sheng'i arar sonra Amerika'ya gittiğini öğrenir.

Aradan yedi sene geçmiştir. Yi Chen, soğuk ve mesafeli bir avukattır artık. Mo Sheng ise profesyonel bir fotoğrafçı. Habersizce giden Mo Sheng gittiği gibi yine habersizce Çin'e döner. Fakat ne hiçbir şey bıraktığı gibidir ne de hiç kimse. Üniversite yıllarındaki o saf kalbi hâlâ taşıyan Mo Sheng, sevdiklerinin onu kaybettikleri için ördükleri kalın duvarları yıkabilecek mi? Yoksa yedi yıl önceki gibi sessizce pes mi edecek?

Senaristler: Gu Man, Mo Bao Fei Bao
Yönetmen: Liu Junjie

(My Sunshine, Çin'in en çok satılan romanlarından biri olan "Slient Separation"adlı romandan televizyona uyarlanmıştır.)
Filmini İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2015
Kanal
Dragon TV, Jiangsu TV
Bölüm Sayısı
32
Kategori
Dram, Romantik

OYUNCULAR

Wallace Chung
Wallace Chung
Rol: He Yi Chen
Tiffany Tang
Tiffany Tang
Rol: Zhao Mo Sheng
Wu Qian
Wu Qian
Rol: Zhao Mo Sheng'in gençliği
Yang Le
Yang Le
Rol: Lu Yuan Feng

YORUMLAR

 • Avatar

  Xiaonai

   

  Bu diziyi bir blogta tavsiye edildiğini gördüm. çince ön yargıma rağmen izlemek için şans verdim. kısa sürede alıştım. koreceyi önemli ölçüde anladığım için alt yazıya odaklanmadan izliyorum. çincenin tek dez avantajı sık sık durdurup oyuncuların mimiklerine bakmak oldu. kitap gibi diziydi. her türlü duyguyu verdiler. oyuncular çok iyiydi. model kıza ayrıca bayıldım benim istediğim gibi bağladılar başını. blog yazarı renklitırtıl zevkine güvenilirmiş teşekkürler:)

 • Avatar

  Nisru

   

  Wallace Chang bir numara Çok beğenmiştim şimdi burada ki dizisini de izleyeceğim çok teşekkürler Emeginize sağlık

 • Avatar

  ayşe

   

  videolarınızdaki logoları küçültebilir misiniz? biraz dikkat dağıtıcı.

 • Avatar

  Hatice Koçyiğit

   

  sonunda diziye başlayabildim :)

 • Avatar

  sury

   

  Sitenizi çok beğenerek takip ediyorum teşekkürler

 • Avatar

  yourangel

   

  Yeni bölüm günü ^^ - HİLAL TEKİN - mesajında azıcık spoi gördüm ama bunu kötü anlamda demiyorum asla. bende oğlanın daha çok suçu olduğunu düşündüm sadece ilk bölümümü izlememe rağmen. Suçlu insan psikolojisi ile oğlan baya asabi küsküm umursamaz ve kız aksine daha sakin ve bişeyleri açıklama gereği bile duymuyor. diziyi merakla bekliyorum. çeviri için teşekkürler.

 • Avatar

  hilal tekin

   

  Bu dizinin müzikleri gerçekten harika. Özellikle yanılmıyorsam tiffanynin söylediği bir tane var ki çok güzel. Bu diziyi ingilizce izlemiştim. Esas kıza arkadaşları sessiz sedasız gittiği için kırgın olmakta haklı olabilirler ama sevgilisi bence çuvaldızı kendine batırmalı. Nasıl kızı suçluyor anlamış değilim. Kıza söyledikleri düşünülürse ondan gitti diye nefret etmek gibi bir hakkı olduğunu sanmıyorum.

 • Avatar

  hülya

   

  diziyi çok güzel başladı.çeviri için teşekkürler.haftada 2 kez çevrilir umarım.kızkardeşinin üvey olduğunu düşündüm çocuğamı aşık diye düşündüm.yanlış anlama var sanırım ayrılıklarında .hemende yazdım senaryoyu yenıden ))başrolleride beğendım sağolun

 • Avatar

  Aleyna

   

  Öncelikle çeviri için teşekkürler. Diziyi çok iyi buldum ben. İzlerken sıkmadı hiç. Duygu yüklü bir dizi olacağını düşünüyorum. Ama dizide özellikle beğendiğim bir unsur var ki; o da müzikleri.. Çok sevdim, şarkıları da çok güzel, sonda çalan şarkıyı sürekli dinleyebilirim. İzlerken o müzikler beni eski filmlere götürdü.. Alıç Ağacının Altında gibi.. Çin müzikleri güzel oluyor gerçekten. Rose Parks, eline koluna sağlık.. (yine çok yazdım sanırım :D)

 • Avatar

  yourangel

   

  Dizinin başrolünün karizma halleri bitiriyor izlerken beni. Her dizide birden fazla çekici olması da çabası :) Esas kızın gitme nedeni neydi acaba !! umarım sağlık ile ilgili bi durumdur ( Tedavi olup gelmek yada yakınını kaybetme dizilerde affedilme unsuru ) yoksa ona karşı buz gibi olanların affetme duygusu yok gibi duruyor ilk bölümden :/ Başrol kız için nedense üzüldüm :( Begendim de.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com