Menü
Sezon 1 27. Bölüm Mo Sheng ve He Yi Chen Amerika'ya doğru yola çıkar.
Çin Dizileri - My Sunshine - 27. Bölüm
Mo Sheng ve He Yi Chen Amerika'ya doğru yola çıkar.

DİZİ HAKKINDA

Zhao Mo Sheng ve He Yi Chen üniversitede tanışıp birbirlerine âşık olurlar. Aralarındaki aşk tam olarak başlamadan, Mo Sheng birden ortadan kaybolur. Yi Chen, çaresizce Mo Sheng'i arar sonra Amerika'ya gittiğini öğrenir.

Aradan yedi sene geçmiştir. Yi Chen, soğuk ve mesafeli bir avukattır artık. Mo Sheng ise profesyonel bir fotoğrafçı. Habersizce giden Mo Sheng gittiği gibi yine habersizce Çin'e döner. Fakat ne hiçbir şey bıraktığı gibidir ne de hiç kimse. Üniversite yıllarındaki o saf kalbi hâlâ taşıyan Mo Sheng, sevdiklerinin onu kaybettikleri için ördükleri kalın duvarları yıkabilecek mi? Yoksa yedi yıl önceki gibi sessizce pes mi edecek?

Senaristler: Gu Man, Mo Bao Fei Bao
Yönetmen: Liu Junjie

(My Sunshine, Çin'in en çok satılan romanlarından biri olan "Slient Separation"adlı romandan televizyona uyarlanmıştır.)
Filmini İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2015
Kanal
Dragon TV, Jiangsu TV
Bölüm Sayısı
32
Kategori
Dram, Romantik

OYUNCULAR

Wallace Chung
Wallace Chung
Rol: He Yi Chen
Tiffany Tang
Tiffany Tang
Rol: Zhao Mo Sheng
Wu Qian
Wu Qian
Rol: Zhao Mo Sheng'in gençliği
Yang Le
Yang Le
Rol: Lu Yuan Feng

YORUMLAR

 • Avatar

  züleyha

   

  Spoler nasil bi anla anlamadim para icin kizina bosan diyo kizda sirf para icin bosanmak istiyo dünya da ınşallah böyle insalar yoktur inşallah izlerken çok üzüldum kocasina böyle insanlarada hic üzülmuyom acikcasi allahım düyadaki bütün böyle insanlara hidayet nesip etsin ınşallah evlilik bu evlenmeseydin madem. Cok sinir oldum ya evlilik şaka zaten posan gitsin deme bu arada millette beni evli zannetcek =)=)=)=)

 • Avatar

  Esra

   

  teşekkürler...:)

 • Avatar

  gulcicek

   

  Ceviri icin tesekkurler.

 • Avatar

  hulush

   

  çeviriye teşekküğrler.güzel bölümdü sadece 4 bölüm kaldı bitmesıne üzülüyorum.yorumda acımsız denmış yıng için.yaşadığı zor koşullar ve deneyımı katılaştırmış bıraz ama mo shengı çok sevdiğini hıssettırdı.bana göre krızmatık ve kışılık olarakta kötü değildi.kızı yollamasaydı belkı şansı olurdu ama bole olucanı ahmın etmedı adam evlenmıştır dıye düşündü kendınce..asıl eskı sevgilisine sınır oldum ben utanamdan anensıde boşan ona git dıyor bazen izlerken yada sonrasında senarıst yerıne diziyi ıstedığımız gıbı yazıyoruz )

 • Avatar

  Mihrima

   

  Nədənsə bu film'deki bay ying'i hiç sevmedim nə kadar da acımasız.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com