Menü
Sezon 1 6. Bölüm Zhao Mo Sheng, He Yi Chen'i kendine bir an dokunacak kadar yakın bir ansa yıldızlar gibi uzak hisseder.
Çin Dizileri - My Sunshine - 6. Bölüm
Zhao Mo Sheng, He Yi Chen'i kendine bir an dokunacak kadar yakın bir ansa yıldızlar gibi uzak hisseder.

DİZİ HAKKINDA

Zhao Mo Sheng ve He Yi Chen üniversitede tanışıp birbirlerine âşık olurlar. Aralarındaki aşk tam olarak başlamadan, Mo Sheng birden ortadan kaybolur. Yi Chen, çaresizce Mo Sheng'i arar sonra Amerika'ya gittiğini öğrenir.

Aradan yedi sene geçmiştir. Yi Chen, soğuk ve mesafeli bir avukattır artık. Mo Sheng ise profesyonel bir fotoğrafçı. Habersizce giden Mo Sheng gittiği gibi yine habersizce Çin'e döner. Fakat ne hiçbir şey bıraktığı gibidir ne de hiç kimse. Üniversite yıllarındaki o saf kalbi hâlâ taşıyan Mo Sheng, sevdiklerinin onu kaybettikleri için ördükleri kalın duvarları yıkabilecek mi? Yoksa yedi yıl önceki gibi sessizce pes mi edecek?

Senaristler: Gu Man, Mo Bao Fei Bao
Yönetmen: Liu Junjie

(My Sunshine, Çin'in en çok satılan romanlarından biri olan "Slient Separation"adlı romandan televizyona uyarlanmıştır.)
Filmini İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2015
Kanal
Dragon TV, Jiangsu TV
Bölüm Sayısı
32
Kategori
Dram, Romantik

OYUNCULAR

Wallace Chung
Wallace Chung
Rol: He Yi Chen
Tiffany Tang
Tiffany Tang
Rol: Zhao Mo Sheng
Wu Qian
Wu Qian
Rol: Zhao Mo Sheng'in gençliği
Yang Le
Yang Le
Rol: Lu Yuan Feng

YORUMLAR

 • Avatar

  Hatice Koçyiğit

   

  eskiyi mi yad ediyor bu adama( he yi chen ) anlamadım ki...

 • Avatar

  Hatice Koçyiğit

   

  çok sevimli he yi chen :)

 • Avatar

  gulcicek

   

  Ain bu dizi icin arada supriz bolum cevirme ihmali nedir?(lutfen olur de)

 • Avatar

  gulcicek

   

  Bu diziyi bizlerle bulusturdugunuz için teşekkür ederim lütfen haftada iki bölüm çeviri yapin.izlerken çok çabuk bitiyor ve beklemek çok zor şimdiden teşekkür ederim .

 • Avatar

  Esra

   

  teşekkürler...:D ya ne ara bitti yada niye hemen bitiyor ya...:D ben kıza çok üzülüyorum o neşeli hayat dolu kız gitmiş az konuşan bi kadına dönüşmüş hep bu kadın bu kadar değişecek ne yaşadı diye düşnüyorum ve dizinin ilerleyen bölümlerini merakla bekliyorum...avukat bayimizde çok bi değişiklik yok hala aynı katılıkta karakteri...

 • Avatar

  hulya

   

  nasil bu kadar cabuk bitti .cok yavas ve duragan dizi ama farkli bir havasi var basroller cok oturmus role diziyi sabirsizlikla bekliyorum her hafta haftada iki kez cevrilir umarim

 • Avatar

  yourangel

   

  Çeviri için çok teşekkürler. şimdi ağlamak istiyorum ne çabuk bitti :( :( Bu drama bayılıyorum aşık oldum ahey ahey ^^ Cool avukatım güzeller güzeli fotoğrafcım benim :) Bunların bu sessiz halleri beni benden alıyor. Bi içim su gibi dizi hemen bitiyor. Bakalım yeni bölümler neler gösterecek ;)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com