Menü
Sezon 1 6. Bölüm Sibtis ve Prikkang arasında her şey yolunda gidiyordur ama...
Tayland Dizileri - U-Prince Series: Part 1: The Handsome Cowboy - 6. Bölüm
Sibtis ve Prikkang arasında her şey yolunda gidiyordur ama...
Hayran Sayısı170

DİZİ HAKKINDA

Sibtis çok yakışıklı hangi kıza kafayı taksa elde eden bir playboydur. Bir gün bir gece kulubünde Prikkang'la karşılaşır. Onu da kolay lokma zanneder ama baltayı taşa vurmuştur, Prikkang öyle kolay kolay teslim olmayacaktır. Ancak tesadüf eseri iki gencin babası çok yakın arkadaştırlar.

Babası Prikkang'ı çiftliğe göndermeye karar verir ve şansa bakın ki çiftlikte ona yardımcı olacak kişi Sibtis'tir! Acaba bu iki inatçı keçiden hangisi sonunda galip gelecek? Yoksa sonunda aşk mı kazanacak?

Not: Bu seri 12 farklı diziden oluşacaktır.

Yayın Yılı
2016
Kanal
GMM
Bölüm Sayısı
8
Kategori
Gençlik, Romantik

Reklam Alanı

Reklam Alanı

OYUNCULAR

Push Puttichai Kasetsin
Push Puttichai Kasetsin
Rol: Sibtis
Esther Supreeleela
Esther Supreeleela
Rol: Prikkang
Baan Kanut Rojanai
Baan Kanut Rojanai
Rol: Key
Jirakit Thawornwong
Jirakit Thawornwong
Rol: Hawk

Reklam Alanı

YORUMLAR

 • Avatar

  umay

   

  sibtis sen kapıyı atletle açtığında o an anladım bir şeylerin ters gittiğini... sibtis e kızdım, üzüldüm ve onunla beraber bende ağladım :(

 • Avatar

  Songül Bağsız

   

  AYY KIZA NASIL ÜZÜLDÜM YA. O NASIL AĞLAMAK YA? RESMEN İHANETE UĞRAMIŞ BİR KIZIN FERYADIYDI O YA. :( OĞLANA DA ÜZÜLDÜM. TMM PLAYBOY OLMASI KIZI SÜRERKLİ ÜZMESİ VS HOŞ ŞEYLER DEĞİL AMA KAPLANIN UYSALLAŞMASI ZOR DEĞİL, SADECE ZAMAN GEREKLİ. O DA HATASINI ANLAMIŞ ZATEN.. ÇEVİRİ İÇİN TEŞEKKÜRLER.. :)

 • Avatar

  Buse

   

  7. Bölüm ne zaman çıkar acaba (ADMİN NOTU: Dizilerimizin günlerine ana sayfadaki rengarenk takvimden bakabilirsiniz. )

 • Avatar

  Ff

   

  Bu dizi çok güzel ama xxxx lütfen turkce alt yazısını cevirirmisiniz...(Admin Notu: "Çeviri İstekleri" kısmana yazılmayan istekler değerlendirmeye alınmıyor.)

 • Avatar

  DaRa

   

  Sibtis sin yaptıkları midemi bulandıro

 • Avatar

  kumsal

   

  Bence sibtis hatasının farkında ve gerçekten acı çekiyo.. evet çok hata yaptı ama bi insanin hemen değişmesini de bekleyemeyiz...evet key on numara biri ama insanoğlu mağlesef seveceği kişiyi seçemiyo..

 • Avatar

  lala

   

  bence pikin key ile yoluna devam etmesi gerek sibtis gibi adamlar yaptıklarının bedelini kaybederek ödemeli ki hak yerini bulsun.

 • Avatar

  Nermin

   

  Su Sibtis rol'unu oynayan oglan var ya ''Push Puttichai Kasetsin'' onun bir filmi daha var ordada bir sey icin seviyormus numarasi yapiyor orda para icin seviyo burdaysa ben herkesi bastan cikara bilirim annasmasi falan iste ama orda sonra asik oluyo ve asklari buyuyo burda da asik oldu ne guzel ama... Iki filminde de ayni karakterde :)

 • Avatar

  Nermin

   

  İlk başta Sibtis'e çok kızdım ama sonra gerçekten ona çok üzüldüm. Doğum gunu'nde o kadar söz söylendi haketti ama yine de üzüldüm :(

 • Avatar

  Nermin

   

  Neden bu bolum hic bir yerde acmiyo? Hic bir yerde acmiyo neden?(Admin Notu: Videolarımızda bir sorun yok. İzleyen arkadaşlarımızın yorumlarını zaten görüyorsunuz. 4 farklı alternatif var onların hepsine baktınız mı? Bir de kullandığınız browser'ı değiştirip deneyin.)

 • Avatar

  lale

   

  Sibtisti affetmek buyuk yanlis olur. Bu arada demin yazdigim yorum neden gelmediki.(Admin Notu: Sürekli ekran başında olmadığımız için yorumlarınızı anında onaylayamayabiliyoruz, gecikmeler olabilir.)

 • Avatar

  sena dkjfkd

   

  ya affetmesin keyle çıksın sibtis prikkang ı haketmiyor.

 • Avatar

  lale

   

  Sibtist kimi adamlar cok. Insan kaptiriyor kendini bastan ama sonra degersizin teki oldugunu anliyorsun.onu affetmek buyuk kayip olur. Affedilesi diyil. Sonunda hastaneye dusse bele. Vicdan azabi cekmeli ama ne yazikki boyle adamlarda vicdan toz altinda qalib.

 • Avatar

  sıla

   

  sonunda....Çeviri için tesekkürler

YENİ YORUM

Reklam Alanı

info@tayvandrama.com