Menü
Sezon 1 5. Bölüm Charlie Wang ile Xiao Xiong karşı karşıya kalır
Tayvan Dizileri - Angel 'N' Devil - 5. Bölüm
Charlie Wang ile Xiao Xiong karşı karşıya kalır

DİZİ HAKKINDA

Bakır Boyutu'nu bir grup kız lise öğrencisi kötülere karşı korumaktadır. Işığın koruyucusu Xiong Ya ile masumları korumak için bir dileklerinin gerçekleşmesi karşılığında sözleşme imzalamışlardır. Gruptan biri öldürülünce insan bedenine giren kötülerle savaşı kendi kötülükleriyle yüzleşmelerine neden olur. Sonradan fark ederler ki kötülerin etkisinden kurtulamazlar.
(Zong Ji Serisi'nden biridir. Diğer Zong Ji Serileri şöyledir: Altın Boyutu'nda geçen "KO One", Demir Boyutu'nda geçen "The X-Family", Gümüş Boyutu'nda geçen "K.O.3an Guo", Altın Boyutu'nda geçen "KO One Return", Altın Boyutu'nda geçen "KO One Re-act", Demir Boyutu'nda geçen "THE X-DORMITORY", Altın Boyutu'nda geçen "KO ONE: RE-MEMBER")

Yayın Yılı
2015
Kanal
GTV
Bölüm Sayısı
26
Kategori
Fantastik, Gizem, Okul

OYUNCULAR

Sylvia Wang
Sylvia Wang
Rol: Yin Xiao Feng
Simon Lian
Simon Lian
Rol: Charlie Wang
Teddy Chen
Teddy Chen
Rol: Xiao Xiong
Cosmos Lin
Cosmos Lin
Rol: Kate
Pets Tseng
Pets Tseng
Rol: Jake
Lin Zi Hong
Lin Zi Hong
Rol: Xiang Ming
Na Wei Xun
Na Wei Xun
Rol: Ri Yin Wang
Chen Bo Zheng
Chen Bo Zheng
Rol: You Wang
Cheng Yu Xi
Cheng Yu Xi
Rol: Xiao Yang

YORUMLAR

 • Avatar

  ceyda

   

  anlatırmısın sakınca yoksa ? (Admin Notu: Çeviri süresinde sürekli yavaş çeviri yaptığımız eleştirileri, dizimizin Youtube'ye bizden izinsiz konulması, bitmeyen eleştiriler.... Kısaca bu)

 • Avatar

  ceyda

   

  neden sorun yaşadınız peki ? (Admin Notu: Dizideki yorumları ve cevaplarımızı okursanız göreceksiniz.)

 • Avatar

  ceyda

   

  admin lütfen diger serileri var çeviri neden yapmıyorsunuz peki (Admin Notu: Bu diziyi çevirirken yaşanan sıkıntılardan dolayı diğer serileri çevirmeyi düşünmediğimizi belirtmiştik.)

 • Avatar

  Nuray

   

  bu diziyi burda bırakmıştım çok sıkıcı gelmeye başlamıştı devam etsem mi bilmiyorum :\

 • Avatar

  j

   

  dm ve op videolarını açtığimda karşıma siyah ekran çıkıyor.izlemem için bana tavsiye verin (Admin Notu: Tavsiyem şu: Bilgisayarınıza ya da telefonunuza baktırın ya da browser değiştirin. Çünkü linklerde sorun yok.)

 • Avatar

  cansu1000

   

  (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.) çevirisini yapın (Admin Notu: "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır.)

 • Avatar

  Elifoksuztepe

   

  Sorumu yanıtladınız için çok teşşekür ederim ilk baş müziklerinide yuklerseniz sevinirim...:) (Admin Notu: Şarkılar eklendi)

 • Avatar

  Elifoksuztepe

   

  İlk msjda benim msjım angel deviln müzigini lutfen yukleyin size sormak istedigim bi sorum olacak dizide kısa saçlık sarı saçlı biri var hatırladım kadarıyla sunnee diye biridi o kızmı yoksa erkekmi bunu çok merak ediyorum:) lüfen angel devilin müzigini yukleyin sorularimı cevaplarsanız Admin çok sevinirim şimdiden teşskürler...:) (Admin Notu: Okuldaki kişi etek giyiyor dikkat ederseniz, yani kız. Müziklerine bakacağız, yüklemeye çalışacağız.)

 • Avatar

  Elif45

   

  Ne zaman yüklenecek ben dizinin angel 'n devil müzigi yüklemek istiyorum lutfen müzigini yükleyin ilk baş çalan müzigini lütfen cok guzel yüklediginiz icin teşşekür ederim..

 • Avatar

  Deniz Ercan

   

  kızın ablası çok pislik ya hem kıza suç atıyo hem de tehdit ediyo pislik şeytan -,-

 • Avatar

  Lee Ji Eun

   

  Nasıl indirebilirim diziyi? (Admin Notu:Bölümlere girdiğinizde hemen altta download linkleri göreceksiniz. Uptobox, fichier ya da mega linklerinden birinden indirebilirsiniz)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com