Menü
Sezon 1 16. Bölüm Ye Hua, Su Su ile beraber olabilmek için her yolu dener
Çin Dizileri - Three Lives Three Worlds, Ten Miles of Peach Blossom - 16. Bölüm
Ye Hua, Su Su ile beraber olabilmek için her yolu dener
Hayran Sayısı60

DİZİ HAKKINDA

Gök Diyarı'ndaki Tanrıça Bai Qian'in hikâyesi. Bai Qian, ilk hayatında Mo Yuan'ın öğrencisidir. Trajik bir olay yüzünden, Mo Yuan’ın ruhu parçalanır. 70.000 yıl sonra Bai Qian, Hayalet Lordu'nu mühürlemeye çalışırken, ona her şeyi unutturan ve Ölümlü Diyar’a sürükleyen bir büyünün etkisine girer. Güçsüz bir şekilde, ikinci hayatını Ölümlü Diyar'da Su Su olarak geçirirken âşık olup sonunda evleneceği Ye Hua ile tanışır. Ancak aşkları trajik bir biçimde son bulur. Uzun yıllar sonra, bu iki talihsiz âşık tanrı hallerindeyken karşılaşırlar ama Bai Qian geri dönüp üçüncü hayatına başlamadan önce Ye Hua ile olan anılarını unutmak ister. Bai Qian'dan 90.000 yıl küçük olan Veliaht Prens Ye Hua, Bai Qian'i sevebilmek için ikinci şansı yakalar.

Yayın Yılı
2017
Kanal
Dragon TV, Zhejiang TV
Bölüm Sayısı
58
Kategori
Fantastik, Romantik

OYUNCULAR

Yang Mi
Yang Mi
Rol: Bai Qian / Su Su / Si Yin
Mark Chao
Mark Chao
Rol: Ye Hua / Zhao Ge / Mo Yuan
Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Feng Jiu
Gao Wei Guang
Gao Wei Guang
Rol: Dong Hua
Zhang Bin Bin
Zhang Bin Bin
Rol: Li Jing
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Xuan Nu
Huang Meng Ying
Huang Meng Ying
Rol: Su Jin
Yu Meng Long
Yu Meng Long
Rol: Bai Zhen

YORUMLAR

 • Avatar

  elmas

   

  prens gökde durdukca, konusdukca ben kiz icin üzülüyorum, birde savasi 2 haftda cözerim dedi ya ben oha 14 yil ki icin dedim.. ölümsüzlük ne kazik bir sey ya günleri sayar olduk..

 • Avatar

  Jin su

   

  Allah aşkına izleyen biri bana söylesin bu kız kim olduğunu hatırlatacak mı? Acayip merak ediyorum (Admin Notu: Yorumunuzu size cevasp vermek onaylıyorum. Ancak sorduğunuz soruya cevap yazılsa dahi onaylanmayacağını belirtmek isterim. Takdir edersiniz ki diziyi izlemeyen başka arkadaşlarımız bu tip ağır bir spoilor'ı öğrenmek istemeyebilir.)

 • Avatar

  Nuray

   

  SPOILOR İÇERİR: Vayyy anasınıı be koskoca veliaht prens bütün malını,mülkünü herşeyini sırf aşkı için bıraktı helalll olsun ^_^ Ye Hua'nın ölüm düşüncesi mantıklı mı geliyor bilmiyorum böyle bir karar vereceği aklımın ucundan geçmezdi ilerki bölümleri aşırı merak ediyorum.. Feng jiu annem o nasıl bir meyve yemek höpürdete höpürdete götürdü. Di Jinu'da götürdü tabi :D :D

 • Avatar

  Nerissa

   

  çok teşekkürler harika bir dizi :)

 • Avatar

  duk

   

  şu tilki kız okadar güzel şeftali yiyorki canım çekti, di jun daki kibirde tam tanrılara yakışır durumda

 • Avatar

  duk

   

  bu dizi kesinlikle klasiklerin arasına girmeli . çok süper bir dizi. adminler ve çevirmen arkadaşlar çok teşekürler ellerinize sağlık

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com