Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

İnternet Kullanıcıları Girls' Generation'dan Taeyeon'un 1 Numaralı Mükemmel İdol Olduğunu Kabul Ediyor

Girls' Generation'dan Seohyun Zor Zamanlarında Hayran Mektuplarını Okuduğunu Söyledi

Hayranlar, Red Velvet’ten Irene’nin Her Gün Nasıl Bu Kadar Güzel Görünebildiğini Merak Ediyor

On Yılın En Çok Satan En İyi 20 Kız Grubu Albümleri

Sezon 1 21. Bölüm Su Jin, Gök Lordu'yla Su Su'nun hayatı üzerine pazarlık yapar
Çin Dizileri - Three Lives Three Worlds, Ten Miles of Peach Blossom - 21. Bölüm
Su Jin, Gök Lordu'yla Su Su'nun hayatı üzerine pazarlık yapar

DOWNLOAD LİNKLERİ

DİZİ HAKKINDA

Gök Diyarı'ndaki Tanrıça Bai Qian'in hikâyesi. Bai Qian, ilk hayatında Mo Yuan'ın öğrencisidir. Trajik bir olay yüzünden, Mo Yuan’ın ruhu parçalanır. 70.000 yıl sonra Bai Qian, Hayalet Lordu'nu mühürlemeye çalışırken, ona her şeyi unutturan ve Ölümlü Diyar’a sürükleyen bir büyünün etkisine girer. Güçsüz bir şekilde, ikinci hayatını Ölümlü Diyar'da Su Su olarak geçirirken âşık olup sonunda evleneceği Ye Hua ile tanışır. Ancak aşkları trajik bir biçimde son bulur. Uzun yıllar sonra, bu iki talihsiz âşık tanrı hallerindeyken karşılaşırlar ama Bai Qian geri dönüp üçüncü hayatına başlamadan önce Ye Hua ile olan anılarını unutmak ister. Bai Qian'dan 90.000 yıl küçük olan Veliaht Prens Ye Hua, Bai Qian'i sevebilmek için ikinci şansı yakalar.
Filmini İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2017
Kanal
Dragon TV, Zhejiang TV
Bölüm Sayısı
58
Kategori
Fantastik, Romantik

OYUNCULAR

Yang Mi
Yang Mi
Rol: Bai Qian / Su Su / Si Yin
Mark Chao
Mark Chao
Rol: Ye Hua / Zhao Ge / Mo Yuan
Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Feng Jiu
Gao Wei Guang
Gao Wei Guang
Rol: Dong Hua
Zhang Bin Bin
Zhang Bin Bin
Rol: Li Jing
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Xuan Nu
Huang Meng Ying
Huang Meng Ying
Rol: Su Jin
Yu Meng Long
Yu Meng Long
Rol: Bai Zhen
An Yue Xi
An Yue Xi
Rol: Shao Xin
Lai Yi
Lai Yi
Rol: Die Feng

YORUMLAR

 • Avatar

  rastina

   

  kus sizden daha akilli cikti be,en azindan onu taniyabildi,size kalsa hayatiiz boyunca tanimazsiniz,bide yasli bunak gok lordu oluyor.uu sinirimi yorumdan bile cikaramiyorum

 • Avatar

  Züleyha

   

  Nuraya katılıyorum hayalet lordu başka bir seviyor ama nasip olmucak melesef =( di junun için daha çok izliyor açıkçası fovori civtim onlar zaten kızın bütün dizilerini izliyorum ondan da çok seviyorum başroldeki kızdan bile güzel kız çok ta tatlı =)

 • Avatar

  selin keskin

   

  uzgunum ama hic seyredemedigimiz bolumler oluyor,12,13,14 bolum,20 bolum openlond da seyredeemezken megada aciliyorki biliyorsunuz kotaya bineyan oda seyretmek imkansiz oluyor bir ilgilenebilirmisiniz sevgili tayvan ekibi emeklerinize saglik (Admin Notu: Belirtilen bölümlerde op yenilendi. Uyarınıza teşekkür ederiz.)

 • Avatar

  Song E. W.

   

  Yaa, güncel bir diziye başlamanın dezavantajı bekle Allah bekle durumları :( çeviri de son bu bölüme geldim, içim acıyor yaa. kızın çektikleri yapılanlar . her defasında düşük mevki diye aşağılamaları sonucunda hayırr o veliahtın nişanlısı diye haykırıyorum resmen yaa. Ama duyan kim bizimkiler dışında XD Kız ne zmn hatırlıcak da herkese kim lduğunu göstercek çook merk ediyorum yaa :D bir kaç video ile ilerki bölmlerde spo yedim gibi bşy oldu. İnş kötü bitmez. Senarist Mo Yuan ı ortadan kaldırdı , Ye Huan ve kıza dokunmaz inş :D Çeviren ve yayınlayan arkadaşların ellerine sağlık ^^

 • Avatar

  hemerah

   

  veliahtım sen nasıl bişeysin ya, o nasıl cool hallerdir. karizman beni bitirdi))))

 • Avatar

  Nerissa

   

  çokk teşekkürler emeklerinize sağlık :)

 • Avatar

  Nuray

   

  Su jin'in bi işler çevirdiğini biliyordum kurbanınızz olam şu kız artık eski haline gelsin böyle çok üzülüyorum yahu eski güçlü Si Yin'i özledim. Ayrıca Hayalet Lordunun da güzel yürekli kalbine hayranım o kesinlikle diğerleri gibi değil.. İnşallah manyak eş Su jin bişey yapmaz kıza ya ^_^ son olarak Di Junu görünce gözümden kalpcikler çıkıyorrr <3 <3 <3333 acaba diğer bölümlerde bizi neler bekliyor merak ediyomm :)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com