Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

İnternet Kullanıcıları Girls' Generation'dan Taeyeon'un 1 Numaralı Mükemmel İdol Olduğunu Kabul Ediyor

Girls' Generation'dan Seohyun Zor Zamanlarında Hayran Mektuplarını Okuduğunu Söyledi

Hayranlar, Red Velvet’ten Irene’nin Her Gün Nasıl Bu Kadar Güzel Görünebildiğini Merak Ediyor

On Yılın En Çok Satan En İyi 20 Kız Grubu Albümleri

Sezon 1 23. Bölüm Ye Hua çok acı bir karar vermek zorunda kalır...
Çin Dizileri - Three Lives Three Worlds, Ten Miles of Peach Blossom - 23. Bölüm
Ye Hua çok acı bir karar vermek zorunda kalır...

DOWNLOAD LİNKLERİ

DİZİ HAKKINDA

Gök Diyarı'ndaki Tanrıça Bai Qian'in hikâyesi. Bai Qian, ilk hayatında Mo Yuan'ın öğrencisidir. Trajik bir olay yüzünden, Mo Yuan’ın ruhu parçalanır. 70.000 yıl sonra Bai Qian, Hayalet Lordu'nu mühürlemeye çalışırken, ona her şeyi unutturan ve Ölümlü Diyar’a sürükleyen bir büyünün etkisine girer. Güçsüz bir şekilde, ikinci hayatını Ölümlü Diyar'da Su Su olarak geçirirken âşık olup sonunda evleneceği Ye Hua ile tanışır. Ancak aşkları trajik bir biçimde son bulur. Uzun yıllar sonra, bu iki talihsiz âşık tanrı hallerindeyken karşılaşırlar ama Bai Qian geri dönüp üçüncü hayatına başlamadan önce Ye Hua ile olan anılarını unutmak ister. Bai Qian'dan 90.000 yıl küçük olan Veliaht Prens Ye Hua, Bai Qian'i sevebilmek için ikinci şansı yakalar.
Filmini İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2017
Kanal
Dragon TV, Zhejiang TV
Bölüm Sayısı
58
Kategori
Fantastik, Romantik

OYUNCULAR

Yang Mi
Yang Mi
Rol: Bai Qian / Su Su / Si Yin
Mark Chao
Mark Chao
Rol: Ye Hua / Zhao Ge / Mo Yuan
Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Feng Jiu
Gao Wei Guang
Gao Wei Guang
Rol: Dong Hua
Zhang Bin Bin
Zhang Bin Bin
Rol: Li Jing
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Xuan Nu
Huang Meng Ying
Huang Meng Ying
Rol: Su Jin
Yu Meng Long
Yu Meng Long
Rol: Bai Zhen
An Yue Xi
An Yue Xi
Rol: Shao Xin
Lai Yi
Lai Yi
Rol: Die Feng

YORUMLAR

 • Avatar

  Nisa

   

  Çin işkencesi ve entrikaları nasıl olur başlıklı bölüm olmalı bu... vay gavurlar vay... Gök bilmem nesiymiş. Ulen etrafında olup bitenden haberin yok bir de gök kralım diye orda oturun. de get, ne ettin kıza adaletsiz gavur

 • Avatar

  Lathenia

   

  o kadar kedere de o çocuk nası düşmediyse şimdiye. Şu gök bilmemnesi imparator mudur kral mıdır nedir, o herif ölse de kurtulsak baskıdan diçem de adam da ölümsüz ki kurtuluş yok beğğ.

 • Avatar

  züleyha

   

  (SPOILOR İÇERİRİ): İzlerken şok oldum resmen ya nutkum tutuldu valla bunlarda vicdan yok resmen yazıkya kadın kendi cocugunu bile göremiçek ya barı görsede öyle alsaydınız ya yazık yazık çok sinirlendim şu kıza yorunlardaki yerşeye katılıyorum bizim prensinde suçu var ama yazık ya oda çok üzülüyor kızı koruyamıyo diye ama neyse yaz yaz bitmez çok sinirlendim inşallaş gözleri yerine geldiginde o kızı yolar eski halinede hemen gelse keske artık =(

 • Avatar

  yasemin

   

  jeane resmen sinir oldum yazına..Diziyi bence iyi izle...yuha süper bir rol modeli ve asla boş değil oyuncular süper ..prens elinden geleni yapıyor sevgisi için bunu gormeyene anlamayana laf olsun diye izleyene ne diyelimmmm...DİZİ VE SİTEMİZE SONSUZ SAYGILAR

 • Avatar

  samin

   

  Yaaa Kadin Ye Hua sana ordan ayrilmamani soyledi onun izni olmadan,kimseyede guvenme dedi,bu kadar ezik karakter gorunce gercekten sinirleniyorum,yani bu saf olmak degil benim icin.Birazcik esine guven be Kadin neyse dizi o yuzden sinirlenmiyorum pek fazla ama gercekten ister dizi olsun ister gercek hayat,saf insanlara bu dunyada yer yok,cunki herkes eziyor seni.neyse ne iste dizimi izleyeyim.

 • Avatar

  jeane

   

  SPOILOR İÇERİR: bir şey diyim şi? Bu velihat prens tamamen içi boş bir kavuk. Yüreksiz ve aşağılık. Birincisi kızın gözlerini almayı teklif etmesi çok aşağılıkta. Orada kızın gözleri yerine başka bir hizmetçininkini alıp verebilirdi. SAraytda adam mı kalmadı? İkincisi ise sevdiği kadına o kadar şey yaşattı. Erkek olabilir ama adamlıktan eser yok herifte. Aşağılık duygusu tavanda bir adam. O kadar gıcık oldum ki anlatamam. Kız da çok saf. Ağa bare biraz da olsa sinirlen bağır çağır. Sinir bozucu durum. Ayrıca velihat prens çocuk doğduktan sonra kızın hafızasını silip yollayacaktı. O da ayrı bir trajedi. Kadını kendi çocuğundan aıracaktı. Daha ağzını açıp krala tek laf edemiyor sevdiği kadını koruyamıyor ama ben prensim diye dolanıyor. Yüreksiz herif.

 • Avatar

  berika

   

  dizi çok güzel yeni bölümler ne zmn gelir acaba :) (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  Günel

   

  Çok güzel bir dizi, bayıldım.zahmetleriniz için çok teşekkürler. Acaba diğer bölümler ne zaman yayınlanacak söyleye bilir misiniz lütfen, çok sabırsızlıkla bekliyorum devamını, lütfen 5,6bölüm verin,beklemek çok zorda ^_^ (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  april57

   

  Keşke bittikten sonra başlasaymışım dizi çok güzel beklemesi çok zor olacak :( Bu dizi bitmiş bir dizi mi yoksa hala yayında mı ? Çeviri için teşekkürler :) (Admin Notu: Bitmiş dizi.)

 • Avatar

  Mira-chan

   

  Çıldırıyorum. Hem dizi yavaş ilerliyor hem de şu eş sukin'i bogmak istiyorum. Burde küçük tilki halani kollasana ya ㅠ.ㅠ neyse ben p.tesini bekliyeyim

 • Avatar

  hemerah

   

  Ne acılar çekiyorsun sen öyle.. Nasıl sevmişsin pes doğrusu.. Veliahtım bide açık olsan duygu düşüncelerini aktarabilsen çok güzel olacak

 • Avatar

  ünzile hemedoglu

   

  acı bir karar mı??

 • Avatar

  Nerissa

   

  çok güzel bir bölümdü hüzün yüklü sağolun :(

 • Avatar

  Nuray

   

  SPOILOR İÇERİR: Ağır konuşucam diye yorum yayımlanır mı bilmiyorum ama adiler, pislikler, şerefsizler buna gök lordu demişler ama bundan çöp lordu bile olmaz yazık değil mi kıza yemin ediyorum benim canım yandı asıl öldürülmesi gereken su jin acımayacaksın bile.. ya şu kızın hafızası yerine gelsin artık ya biri yada ailesi tanısın gök diyarı yıkılsın.. yoksa çıldırıcam umarım son sahnede feng jiu beyinsiz su jin'in iftira sözlerini duyarda ona şahitlik eder şuan ancak feng jiu kurtarabilir su su'yu... gelecek bölümleri aşırı merak ediyorum. (Ay sinirlendim)

 • Avatar

  Mine

   

  SPOILOR İÇERİR: Nedir bu kızın çektiği ya şimdide kör oldu. Veliaht prens her şeyi gördüğü halde nasıl sessiz kalır Su Jin cadısını lime lime etmek saçını başını yolmak istiyorum. Bu bölüm sinirlerim zıpladı :( Hiç umudum yok ya Güzel günler görebilecek miyiz acaba?

 • Avatar

  Song E. W:

   

  SPOILOR İÇERİR: Başkası ilk yorum yazmadıysa ilk yorum bnden olsun :D 22 den itibaren youtube dan izlememe rağmen geri dönüp burdan tekrar izlicem :D bu bölm baya acıklıydı ve snr krizi sebebydi resmen. O cadı eş varya Allah bildiği gibi yapsın onu yaa. Senin o aldığın gözü kızımız fitil fitil naslsa burnundn getirir. :D

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com