Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

İnternet Kullanıcıları Girls' Generation'dan Taeyeon'un 1 Numaralı Mükemmel İdol Olduğunu Kabul Ediyor

Girls' Generation'dan Seohyun Zor Zamanlarında Hayran Mektuplarını Okuduğunu Söyledi

Hayranlar, Red Velvet’ten Irene’nin Her Gün Nasıl Bu Kadar Güzel Görünebildiğini Merak Ediyor

On Yılın En Çok Satan En İyi 20 Kız Grubu Albümleri

Sezon 1 25. Bölüm Bai Feng Jiu, Di Jun'un yanından ayrılır
Çin Dizileri - Three Lives Three Worlds, Ten Miles of Peach Blossom - 25. Bölüm
Bai Feng Jiu, Di Jun'un yanından ayrılır

DİZİ HAKKINDA

Gök Diyarı'ndaki Tanrıça Bai Qian'in hikâyesi. Bai Qian, ilk hayatında Mo Yuan'ın öğrencisidir. Trajik bir olay yüzünden, Mo Yuan’ın ruhu parçalanır. 70.000 yıl sonra Bai Qian, Hayalet Lordu'nu mühürlemeye çalışırken, ona her şeyi unutturan ve Ölümlü Diyar’a sürükleyen bir büyünün etkisine girer. Güçsüz bir şekilde, ikinci hayatını Ölümlü Diyar'da Su Su olarak geçirirken âşık olup sonunda evleneceği Ye Hua ile tanışır. Ancak aşkları trajik bir biçimde son bulur. Uzun yıllar sonra, bu iki talihsiz âşık tanrı hallerindeyken karşılaşırlar ama Bai Qian geri dönüp üçüncü hayatına başlamadan önce Ye Hua ile olan anılarını unutmak ister. Bai Qian'dan 90.000 yıl küçük olan Veliaht Prens Ye Hua, Bai Qian'i sevebilmek için ikinci şansı yakalar.
Filmini İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2017
Kanal
Dragon TV, Zhejiang TV
Bölüm Sayısı
58
Kategori
Fantastik, Romantik

OYUNCULAR

Yang Mi
Yang Mi
Rol: Bai Qian / Su Su / Si Yin
Mark Chao
Mark Chao
Rol: Ye Hua / Zhao Ge / Mo Yuan
Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Feng Jiu
Gao Wei Guang
Gao Wei Guang
Rol: Dong Hua
Zhang Bin Bin
Zhang Bin Bin
Rol: Li Jing
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Xuan Nu
Huang Meng Ying
Huang Meng Ying
Rol: Su Jin
Yu Meng Long
Yu Meng Long
Rol: Bai Zhen
An Yue Xi
An Yue Xi
Rol: Shao Xin
Lai Yi
Lai Yi
Rol: Die Feng

YORUMLAR

 • Avatar

  Lathenia

   

  Su Su'yu mahvettiniz harbi kadın ölmekten beter oldu :s tez zamanda intihar fln etsin diye bekliyom anca o zaman huzur bulçak kız.

 • Avatar

  Zeynepacar

   

  Merhabalar ne güzel bir dizi ...Teşekkürler tayvan drama

 • Avatar

  Mira

   

  Son 2 bölümdür dizi bir arpa boyu kadar ilerlemedi ㅠ.ㅠ Neyse Su su umarım hafızan yerine gelir ㅠ.ㅠ

 • Avatar

  Nuray

   

  Spoi içerir: ENEEEE çocuğunun ismini Ali koydu ya asjdfss :D Veliaht prensin biraz olsada rahatladığına sevindim çünkü o rahatlarsa su su'da rahatlar keşke gözleride gelse ama oda olucak inşallah. su su'yu tam biri tanıdı derken gene başa sardık ya.. Su jinede iyi oldu ohhhhhhhhhh yağlarım eridi manyak karı su jin :D Di jun beyciğim gene yeteneklerini gösterdi adamın bir bakışıyla yıkılıyoomm :D Feng jiu'nun sonda yaptığı harekerleri hiç sevmedim, yakıştıramadım doğrusu.. Di jun Fen jiu'nun iyiliği için uzaklaştırdı ama aşktan gözü kör olmuş, beyni sulanmış bir şey anlamıyor.. Ayyyy şu diziyi nerede çekiyorlar bende gitmek istiyorumm o yeşillikler ne öyle Rabbim nasıl güzel yaratmış aşık oldum resmen ya <33 Şuan herşey iyiye gidiyor bakalım gelecek bölümlerde neler olacak. ^_^

 • Avatar

  duk

   

  admine not :özürdilerim admin

 • Avatar

  duk

   

  (Admin Notu: Daha yayınlanmamış bölümle ilgili spoilor verdiğiniz için yorumunuzu demin de sildim şimdi de siliyorum.)

 • Avatar

  duk

   

  dijun aşkım ne hallere düştün ya keşke tilki kızı yollamasaydın kız seni çok seviyor velihat prens az kaldı hahhahahha sıra sana geldi velihat prens.

 • Avatar

  sena

   

  çok ama çok güzel bi dizi.benim gibi başta vay anam saçma sahneler demeyin hepsinin ne kadar diziyle örtüştüğünü göreceksiniz.ADMİNcim acaba haftada 3 bölüm cevrilme imkanı yok mu dizi çok uzun ve biz merak ediyoruz. (Admin Notu: Hayır, yok.)

 • Avatar

  YASEMİN

   

  di jun soguk bir ölümsüz ama bakışları ne kadar sogukta olsa yinede kendini ele veriyor...Hiçbir duygu gerçek bir sevginin karşısında duramaz...Soguk ve duygusuz birinin sevgiyi bulmasını izlemek çok ama çok heyecan verici...

 • Avatar

  Mine Çınar

   

  DİKKAT SPOİLER İÇERİR: Ye Hua sen Su Su'yu getirip saraya hapset, gözlerini çıkar Su Jin'e tak sonra da her fırsatta kıza dokunmaya çalış Kız koca sarayda hep yalnızdı suçlu olmadığı halde ne hallere düştü üstelik gerçekleri bildiğin halde kıza anlatma gereği görmeden bunları yaşatıyorsun. Seni affetmesi zor. Gerçi Ye Hua'ya da üzülmüyor değilim adam mühür almak için şimşeklere maruz kalıyor, ceza çekmek için şimşeklere maruz kalıyor kısacası gelen vurdu giden vurdu gibi oldu. Bu nasıl prensliktir anlamadım. Gök cennetinin tanrısı olmak buysa batsın bu dünya...Ben bile acım haline... Feng Jiu ile Dong Hua'nın hali deseniz içler acısı nedense bunların aşkı Kedinin ciğere baktığı gibi bakışmakla geçiyor korkarım sonunda biri diğerini mundar edecek izleyelim görelim. :)

 • Avatar

  Nerissa

   

  yine güzel bir bölümdü , ama feng jiu nun hareketleri oldukça itici sinir oluyorum herşeye karışmasına ..Ye hua ne yapsa kimseye yaranamıyor , her taraftan yanlış anlaşılıyor oy anam oy bunlar mutluluğa erişebilecek mi acep :(

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com