Menü
Sezon 1 28. Bölüm Ye Hua, Su Su'yı 300 yıl boyunca unutamaz.
Çin Dizileri - Three Lives Three Worlds, Ten Miles of Peach Blossom - 28. Bölüm
Ye Hua, Su Su'yı 300 yıl boyunca unutamaz.
Hayran Sayısı60

DİZİ HAKKINDA

Gök Diyarı'ndaki Tanrıça Bai Qian'in hikâyesi. Bai Qian, ilk hayatında Mo Yuan'ın öğrencisidir. Trajik bir olay yüzünden, Mo Yuan’ın ruhu parçalanır. 70.000 yıl sonra Bai Qian, Hayalet Lordu'nu mühürlemeye çalışırken, ona her şeyi unutturan ve Ölümlü Diyar’a sürükleyen bir büyünün etkisine girer. Güçsüz bir şekilde, ikinci hayatını Ölümlü Diyar'da Su Su olarak geçirirken âşık olup sonunda evleneceği Ye Hua ile tanışır. Ancak aşkları trajik bir biçimde son bulur. Uzun yıllar sonra, bu iki talihsiz âşık tanrı hallerindeyken karşılaşırlar ama Bai Qian geri dönüp üçüncü hayatına başlamadan önce Ye Hua ile olan anılarını unutmak ister. Bai Qian'dan 90.000 yıl küçük olan Veliaht Prens Ye Hua, Bai Qian'i sevebilmek için ikinci şansı yakalar.

Yayın Yılı
2017
Kanal
Dragon TV, Zhejiang TV
Bölüm Sayısı
58
Kategori
Fantastik, Romantik

OYUNCULAR

Yang Mi
Yang Mi
Rol: Bai Qian / Su Su / Si Yin
Mark Chao
Mark Chao
Rol: Ye Hua / Zhao Ge / Mo Yuan
Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Feng Jiu
Gao Wei Guang
Gao Wei Guang
Rol: Dong Hua
Zhang Bin Bin
Zhang Bin Bin
Rol: Li Jing
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Xuan Nu
Huang Meng Ying
Huang Meng Ying
Rol: Su Jin
Yu Meng Long
Yu Meng Long
Rol: Bai Zhen

YORUMLAR

 • Avatar

  esra

   

  lambanin ise yaramayacagini aslinda Ye hua de biliyor, ama bir umuda sarilmak istiyor. Ye Hua karini cok beklettin zamaninda, simdi sen aci ve hasret icinde bekliyorsun Aciyorum da prensimize , hatalari oldu, en büyük Su sunun gözünü almasi, yaptigi en büyük hataydi, hayatini kurtarmak pahasina olsada. bel ki biraz daha isyankar olsaydi daha iyi olurdu. Aman dede duymasin, dede sunu bunu yapmasin diye diye Ye Hua cok seyden sakindi. Egitiminin disina pek cikamadi.

 • Avatar

  yıldız

   

  bölüm süperdi 2 bölüm oluyordu alışmıştık buna.. gerçi admin bey kızıyormuş diziyi ne zaman diye sormuyorum çevirisi özür.ellerinize sağlık güzel çeviri için sevgiler.. (Admin Notu: Hâlâ iki bölüm. Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  Nerissa

   

  yeni bölüm için çok teşekkürler büyük karşılaşmayı merakla bekliyoruz :D

 • Avatar

  şebnem

   

  çeviri için teşekkürler.A-li yi kurtaran kadın kim çok merak ettim.

 • Avatar

  Yasemin

   

  Dizimin bölümlerini heyecanla bekliyorum ve tekrar tekrar izliyorum ..Her izlediğimde büyük bir keyif alıyorum.Çevirmenlerimize teşekkürler..AYİN VE YUHA nın beraber bölümlerini dört gözle bekliyorum....

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com