Menü
Sezon 1 3. Bölüm Li Jing, Si Yin'e âşık olur...
Çin Dizileri - Three Lives Three Worlds, Ten Miles of Peach Blossom - 3. Bölüm
Li Jing, Si Yin'e âşık olur...
Hayran Sayısı26

DİZİ HAKKINDA

Ölümsüz Bai Qian, Gökyüzü Krallığının varisi olan gelecekteki kocasıyla karşılaştığında kendini şanslı hissetmiştir ta ki eski bir düşman Bai Qian'in sevdiklerinin hayatını tehdit edene kadar. Ölümlü bir kadın gerçek aşkı için girdiği ölümsüz dünyada, trajedi ile sona eren bir kıskançlığın kurbanı olacaktır. Ve bir Savaş Tanrısı’nın ruhu parçalandığında, ona sadık olan öğrencisi, Savaş Tanrısı’nın ruhunu birleştirmek için kendi hayatını bile tehlikeye atmaktan korkmayacaktır.

Yayın Yılı
2017
Kanal
Dragon TV, Zhejiang TV
Bölüm Sayısı
58
Kategori
Fantastik, Romantik

OYUNCULAR

Yang Mi
Yang Mi
Rol: Bai Qian / Su Su / Si Yin
Mark Chao
Mark Chao
Rol: Ye Hua / Zhao Ge / Mo Yuan
Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Feng Jiu
Gao Wei Guang
Gao Wei Guang
Rol: Dong Hua
Zhang Bin Bin
Zhang Bin Bin
Rol: Li Jing
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Xuan Nu
Huang Meng Ying
Huang Meng Ying
Rol: Su Jin
Yu Meng Long
Yu Meng Long
Rol: Bai Zhen

YORUMLAR

 • Avatar

  Ayşegül Erdoğan

   

  Yazdıklarımı niye göstermiyorsunuz? (Admin Notu: Ayşegül hanım, yorumlarımızda admin onayı sistemi vardır. Biz de insan olduğumuz ve kendimize ait bir hayatımız olduğu için sürekli ekran başında olup yorumları anında onaylamıyoruz. Biraz sabrederseniz yorumlarınız onaylanacaktır. )

 • Avatar

  Ayşegül Erdoğan

   

  4. Bölüm ne zaman gelicek rica ediyorum buna hızlı çevirin lütfen keşke bende tayvanca dili öğrensem? (Admin Notu: Dizinin dili Tayvanca değil, Çincedir. Diziler, takvimde belirtildikleri günlerde herhangi bir saatte yayınlanırlar.)

 • Avatar

  Kubra

   

  Bu hafta 2 bolum geleck dimi admin oyle hi aciklama vardi programda degisiklik var mi (Admin Notu: Değişiklik yok, merak etmeyin söylediğimizden hiçbir zaman dönmeyiz. Sadece henüz güne karar vermedik.)

 • Avatar

  Htc

   

  Allahım çok güzel bir bölümdü❤️❤️ Hele şu prens yok mu prens, âşık oldum resmen adama:) Çevirenlerin ellerine sağlık^^

 • Avatar

  Ceren

   

  Şu prens çok tatlı yahu *-* kıyamam nasılda masum düşünüyor *-* keşke sadece sevmek yetse ama daha fazlası gerek.. bakalım yeni bölümde ne olacak.. Bizim kızçe fazla üzmese yavrucakı

 • Avatar

  Ceren

   

  Vay cidden harika *-* Elinize sağlık yine harika bir iş çıkarmışsınız *-* Bu güzel diziyi izleyebiliyorsak bu sizin sayenizde *-* Teşekkür ederim *-*

YENİ YORUM

info@tayvandrama.com