Menü
Sezon 1 31. Bölüm Bai Qian, Hayalet Lordu'nu affedebilecek mi?
Çin Dizileri - Three Lives Three Worlds, Ten Miles of Peach Blossom - 31. Bölüm
Bai Qian, Hayalet Lordu'nu affedebilecek mi?
Hayran Sayısı60

DİZİ HAKKINDA

Gök Diyarı'ndaki Tanrıça Bai Qian'in hikâyesi. Bai Qian, ilk hayatında Mo Yuan'ın öğrencisidir. Trajik bir olay yüzünden, Mo Yuan’ın ruhu parçalanır. 70.000 yıl sonra Bai Qian, Hayalet Lordu'nu mühürlemeye çalışırken, ona her şeyi unutturan ve Ölümlü Diyar’a sürükleyen bir büyünün etkisine girer. Güçsüz bir şekilde, ikinci hayatını Ölümlü Diyar'da Su Su olarak geçirirken âşık olup sonunda evleneceği Ye Hua ile tanışır. Ancak aşkları trajik bir biçimde son bulur. Uzun yıllar sonra, bu iki talihsiz âşık tanrı hallerindeyken karşılaşırlar ama Bai Qian geri dönüp üçüncü hayatına başlamadan önce Ye Hua ile olan anılarını unutmak ister. Bai Qian'dan 90.000 yıl küçük olan Veliaht Prens Ye Hua, Bai Qian'i sevebilmek için ikinci şansı yakalar.

Yayın Yılı
2017
Kanal
Dragon TV, Zhejiang TV
Bölüm Sayısı
58
Kategori
Fantastik, Romantik

OYUNCULAR

Yang Mi
Yang Mi
Rol: Bai Qian / Su Su / Si Yin
Mark Chao
Mark Chao
Rol: Ye Hua / Zhao Ge / Mo Yuan
Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Feng Jiu
Gao Wei Guang
Gao Wei Guang
Rol: Dong Hua
Zhang Bin Bin
Zhang Bin Bin
Rol: Li Jing
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Xuan Nu
Huang Meng Ying
Huang Meng Ying
Rol: Su Jin
Yu Meng Long
Yu Meng Long
Rol: Bai Zhen

YORUMLAR

 • Avatar

  Nuray

   

  Heyyyyy ben geldimmm 2 haftadır yoktum tatildeydim dizileri izledim ama yorum atamadım gene canım sitemdeyim şimdi yorumlarımı yazabilirimm özledimm <3 son 4 bölümde baya şeyler gelişti sabırsızlıkla artık olsun dediğim şeyler olmaya başladı çok iyi gidiyor dizi ayrıca 31. bölüme kadar gelmişiz ne çabuk geçti o kadar bölüm vay bee ^_^

 • Avatar

  tubi

   

  Merhaba ben uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum ve çok seviyorum.Gerçi pek yorum yazmıyorum ama sürekli takipteyim.Takipçiniz olarak bir dizi çevirisi için ricada bulunmak istiyorum.Dizinin adı (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.).Eğer dikkate alırsanız çok sevinirim. (Admin Notu: "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. Çeviri isteklerine, cevap verilmemektedir.)

 • Avatar

  Kamelya

   

  Hic anlamadim cabucak bitti. Gelecek bölümleri merakla bekliyorum.

 • Avatar

  handan

   

  ne zeki bir adammış bu yehua.bir atesten susu nun baicin olduguna kanaaat getirdi.güzel bölümdü ellerinize saglık haftayı iple çekiyorum.

 • Avatar

  Nerissa

   

  emeklerinize sağlık arkadaşlar :)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com