Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

İnternet Kullanıcıları Girls' Generation'dan Taeyeon'un 1 Numaralı Mükemmel İdol Olduğunu Kabul Ediyor

Girls' Generation'dan Seohyun Zor Zamanlarında Hayran Mektuplarını Okuduğunu Söyledi

Hayranlar, Red Velvet’ten Irene’nin Her Gün Nasıl Bu Kadar Güzel Görünebildiğini Merak Ediyor

On Yılın En Çok Satan En İyi 20 Kız Grubu Albümleri

Sezon 1 45. Bölüm Ye Hua, Bai Qian için kendini feda eder
Çin Dizileri - Three Lives Three Worlds, Ten Miles of Peach Blossom - 45. Bölüm
Ye Hua, Bai Qian için kendini feda eder

DİZİ HAKKINDA

Gök Diyarı'ndaki Tanrıça Bai Qian'in hikâyesi. Bai Qian, ilk hayatında Mo Yuan'ın öğrencisidir. Trajik bir olay yüzünden, Mo Yuan’ın ruhu parçalanır. 70.000 yıl sonra Bai Qian, Hayalet Lordu'nu mühürlemeye çalışırken, ona her şeyi unutturan ve Ölümlü Diyar’a sürükleyen bir büyünün etkisine girer. Güçsüz bir şekilde, ikinci hayatını Ölümlü Diyar'da Su Su olarak geçirirken âşık olup sonunda evleneceği Ye Hua ile tanışır. Ancak aşkları trajik bir biçimde son bulur. Uzun yıllar sonra, bu iki talihsiz âşık tanrı hallerindeyken karşılaşırlar ama Bai Qian geri dönüp üçüncü hayatına başlamadan önce Ye Hua ile olan anılarını unutmak ister. Bai Qian'dan 90.000 yıl küçük olan Veliaht Prens Ye Hua, Bai Qian'i sevebilmek için ikinci şansı yakalar.
Filmini İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2017
Kanal
Dragon TV, Zhejiang TV
Bölüm Sayısı
58
Kategori
Fantastik, Romantik

OYUNCULAR

Yang Mi
Yang Mi
Rol: Bai Qian / Su Su / Si Yin
Mark Chao
Mark Chao
Rol: Ye Hua / Zhao Ge / Mo Yuan
Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Feng Jiu
Gao Wei Guang
Gao Wei Guang
Rol: Dong Hua
Zhang Bin Bin
Zhang Bin Bin
Rol: Li Jing
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Xuan Nu
Huang Meng Ying
Huang Meng Ying
Rol: Su Jin
Yu Meng Long
Yu Meng Long
Rol: Bai Zhen
An Yue Xi
An Yue Xi
Rol: Shao Xin
Lai Yi
Lai Yi
Rol: Die Feng

YORUMLAR

 • Avatar

  selin keskin

   

  hic bir bolumu seyredilmiyor sevgili admin 1 bolum cikiyor digerleri cikmiyor tum bolumlerin kontrolu ggerekli uzgunum emeklerinizi seyredemiyoruz lutfen tum bolumlerde tek tek kontrol edermisinziz rica ediyorum sevgilerimle tesekkur ederim bu bolume kadar geldim hic birini seyredemedim sadece aralarda oda mega linkinden izleyebildim faceden yazdim lutfen tum bolumleri kontrol ederseniz mutlu olurum sevgilerimle (Admin Notu: bölümlerde 5-6 link bulunuyor. OP'de ısrarcı olmayınız, başka linklerden izleyiniz. OP'ler yenilenecektir ama büyük ihtimalle gene silinecektir. Anladığım kadarıyla telif sorunu çıkarmış. Diğer linkleri tercih ediniz.)

 • Avatar

  ozelllll

   

  ay harika bir dizi daha once niye gormedim bayildim diye bayildimmmmm 2 gunde 45 geldim o derece

 • Avatar

  hemerah

   

  çevirmen arkadaşımıza teşekkürler. yalnız küçük bir tavsiyede bulunmak istiyorum. burdaki diziler three lives harici genelde hep aynı senaryo tarzı devam ediyor. Daha değişik diziler olabilir bence. En iddalı yapım bu dizi. Diğerleri vasat gibi. O kadar emek veriyorsunuz , daha iddalı projeler çevirsiniz daha iyi olur (Admin Notu: Üzgünüm ama izlediğiniz dizinin bahsettiğiniz dizilerin yarısı kadar izleyicisi yok. İnsan izlediği diziyi çok güzel bulabiliyor ama genel anlamda tarihi ve fantastik diziler, romantik diziler kadar ilgi çekmez.)

 • Avatar

  Nuray

   

  ay nedense hüzünlendim bu bölümde Xuan Nu'ya ne kadar sinir olup baya saydırmış olsam da üzüldüm açıkçası en azından diziye renk katıyordu. Veliaht Prense ayrı üzüldüm sevdiği kadın için kendini feda etti. Ye Hua, Mo Yuan'ın diğer parçasını taşıdığı için Mo Yuan uyandığında ruhu tekrar küçük şelalede ki çiçeğe geri mi dönecek yoksa Mo Yuan uyanacağı zaman gücü ve bedeni etki edip Ye Hua'da ki ruhunu mu alacak yada Ye Hua'nın yaptığı iyiliğe karşılık Mo Yuan güçleriyle ayyy aklımda deli sorular var ve merak ediyorum... son olarak umarım hayalet prensin oğlu uyanır..

 • Avatar

  Kamelya

   

  Ah Ye Hua ya ne kadar üzüldüm. Daha neler yapacak acaba.. Birlesemezlerse cok kötü olacak. Ceviri ve düzenlemeler icin cok tesekkürler.

 • Avatar

  Nerissa

   

  gittikçe güzelleşiyor dizimiz emeklerinize sağlık arkadaşlar :D

 • Avatar

  Mine

   

  Hayır anlayamıyorum Ye Hua siyah ejderha değil miydi. Mistik yaratıklarla dövüşürken niye dönüşmedi. He he şaka gibi güya en güçlü tanrılardan biriydi. Mo Yuan'ı canlandıralım derken çandaki mühür kırılacakmış bu defa tekrar mühürlemek gerekecek Ye Hua, karşılıksız aşk yaşadığını düşünüp kendini feda eder mi çanı mühürlemeye çalışırsa haydaaa bu seferde Ye Hua'nın ruhu dağılır mı tarih kendini tekerrür eder. Bai Qian bu defada Ye Hua için bekleyecek amannnnn yine devreler yandı bende...

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com