Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

İnternet Kullanıcıları Girls' Generation'dan Taeyeon'un 1 Numaralı Mükemmel İdol Olduğunu Kabul Ediyor

Girls' Generation'dan Seohyun Zor Zamanlarında Hayran Mektuplarını Okuduğunu Söyledi

Hayranlar, Red Velvet’ten Irene’nin Her Gün Nasıl Bu Kadar Güzel Görünebildiğini Merak Ediyor

On Yılın En Çok Satan En İyi 20 Kız Grubu Albümleri

Sezon 1 55. Bölüm Su Jin'in yaptıkları herkesin önünde ortaya çıkar.
Çin Dizileri - Three Lives Three Worlds, Ten Miles of Peach Blossom - 55. Bölüm
Su Jin'in yaptıkları herkesin önünde ortaya çıkar.

DİZİ HAKKINDA

Gök Diyarı'ndaki Tanrıça Bai Qian'in hikâyesi. Bai Qian, ilk hayatında Mo Yuan'ın öğrencisidir. Trajik bir olay yüzünden, Mo Yuan’ın ruhu parçalanır. 70.000 yıl sonra Bai Qian, Hayalet Lordu'nu mühürlemeye çalışırken, ona her şeyi unutturan ve Ölümlü Diyar’a sürükleyen bir büyünün etkisine girer. Güçsüz bir şekilde, ikinci hayatını Ölümlü Diyar'da Su Su olarak geçirirken âşık olup sonunda evleneceği Ye Hua ile tanışır. Ancak aşkları trajik bir biçimde son bulur. Uzun yıllar sonra, bu iki talihsiz âşık tanrı hallerindeyken karşılaşırlar ama Bai Qian geri dönüp üçüncü hayatına başlamadan önce Ye Hua ile olan anılarını unutmak ister. Bai Qian'dan 90.000 yıl küçük olan Veliaht Prens Ye Hua, Bai Qian'i sevebilmek için ikinci şansı yakalar.
Filmini İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2017
Kanal
Dragon TV, Zhejiang TV
Bölüm Sayısı
58
Kategori
Fantastik, Romantik

OYUNCULAR

Yang Mi
Yang Mi
Rol: Bai Qian / Su Su / Si Yin
Mark Chao
Mark Chao
Rol: Ye Hua / Zhao Ge / Mo Yuan
Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Feng Jiu
Gao Wei Guang
Gao Wei Guang
Rol: Dong Hua
Zhang Bin Bin
Zhang Bin Bin
Rol: Li Jing
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Xuan Nu
Huang Meng Ying
Huang Meng Ying
Rol: Su Jin
Yu Meng Long
Yu Meng Long
Rol: Bai Zhen
An Yue Xi
An Yue Xi
Rol: Shao Xin
Lai Yi
Lai Yi
Rol: Die Feng

YORUMLAR

 • Avatar

  nazt

   

  (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.) sitede siz yayınlayacakmısınız (Admin Notu: Menüdeki "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. Çeviri isteklerine, cevap verilmemektedir.)

 • Avatar

  Lathenia

   

  Allah aşkına Bai Qian oturun şu Ye Hua'yla adam gibi konuşun çözün şu meseleleri, kimse kimseye duygularını söylemiyo diye bu hallere geliyonuz hep. Ve.. Su Jin'in yine gözleri var? srsly? piskopat mısınız olum siz niye kadına tekrar göz veriyonuz bu ne biçim ceza, bunları yapan Su Su olsa canını almakla kalmaz yedi neslini katledersiniz yazık yazık. Neyse zatin dünya adil mi ki dizide adil olsun.

 • Avatar

  kareteci

   

  admin çeviri isteği değil ama bir şey soracam cevaplar mısınız? ten miles of peach blossoms pillow book dizisinin tam olarak yayın tarihi belli değil ama tahmini olarak ne zaman hangi ay yayınlanır?cevaplarsanız sevinirim. (Admin Notu: Hiçbir fikrim yok.)

 • Avatar

  Camdankalp

   

  su jin daha beter cezalar layıktı .yine olan ye hua ya oldu. sonunda mutlu olsunlar;)

 • Avatar

  hemerah

   

  ya arkadaş nasıl oluyorsa hep ye hua cezalandırılıyor, gelen , giden hep sonunda velihat ceza çekiyor. Bir bırakın adamı ne yaptıysa aşkından yaptı

 • Avatar

  Nerissa

   

  emeklerinize saglık teşekkürler:)

 • Avatar

  Nuray

   

  bu nasıl bir ceza sistemiydi ben su jin'in hak ettiği cezayı bulduğunu düşünmüyorum cezası daha ağır olmalıydı onun yaptıkları yanında bu ceza ona ödül gibi.. içimden bi ses bu dizinin sonunun kötü biteceğini söylüyor umarım kötü bitmez ayrıca hayalet prensi düşüncesizlik etti yapacağı şeyi yada düşüncelerini Di jun yada veliaht prensle konuşabilirdi kendi kafasına göre hareket etti umarım ölmez.. THREE LİVES SON 3 BÖLÜM. (İçim buruk..)

 • Avatar

  Orkide

   

  Sonuda izleyebildim su jin hak ettigini buldu Bai Qian kizmakta hakli ama ye hua'yada uzulmemek elde degil mutlu olmasini isterdim finalde neler olacak merakla bekliyorum yeni bölümleri Ye Hua kendini feda edecek gibi hadi hayırlısı

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com