Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

İnternet Kullanıcıları Girls' Generation'dan Taeyeon'un 1 Numaralı Mükemmel İdol Olduğunu Kabul Ediyor

Girls' Generation'dan Seohyun Zor Zamanlarında Hayran Mektuplarını Okuduğunu Söyledi

Hayranlar, Red Velvet’ten Irene’nin Her Gün Nasıl Bu Kadar Güzel Görünebildiğini Merak Ediyor

On Yılın En Çok Satan En İyi 20 Kız Grubu Albümleri

Sezon 1 56. Bölüm Ye Hua kendini feda eder...
Çin Dizileri - Three Lives Three Worlds, Ten Miles of Peach Blossom - 56. Bölüm
Ye Hua kendini feda eder...

DİZİ HAKKINDA

Gök Diyarı'ndaki Tanrıça Bai Qian'in hikâyesi. Bai Qian, ilk hayatında Mo Yuan'ın öğrencisidir. Trajik bir olay yüzünden, Mo Yuan’ın ruhu parçalanır. 70.000 yıl sonra Bai Qian, Hayalet Lordu'nu mühürlemeye çalışırken, ona her şeyi unutturan ve Ölümlü Diyar’a sürükleyen bir büyünün etkisine girer. Güçsüz bir şekilde, ikinci hayatını Ölümlü Diyar'da Su Su olarak geçirirken âşık olup sonunda evleneceği Ye Hua ile tanışır. Ancak aşkları trajik bir biçimde son bulur. Uzun yıllar sonra, bu iki talihsiz âşık tanrı hallerindeyken karşılaşırlar ama Bai Qian geri dönüp üçüncü hayatına başlamadan önce Ye Hua ile olan anılarını unutmak ister. Bai Qian'dan 90.000 yıl küçük olan Veliaht Prens Ye Hua, Bai Qian'i sevebilmek için ikinci şansı yakalar.
Filmini İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2017
Kanal
Dragon TV, Zhejiang TV
Bölüm Sayısı
58
Kategori
Fantastik, Romantik

OYUNCULAR

Yang Mi
Yang Mi
Rol: Bai Qian / Su Su / Si Yin
Mark Chao
Mark Chao
Rol: Ye Hua / Zhao Ge / Mo Yuan
Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Feng Jiu
Gao Wei Guang
Gao Wei Guang
Rol: Dong Hua
Zhang Bin Bin
Zhang Bin Bin
Rol: Li Jing
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Xuan Nu
Huang Meng Ying
Huang Meng Ying
Rol: Su Jin
Yu Meng Long
Yu Meng Long
Rol: Bai Zhen
An Yue Xi
An Yue Xi
Rol: Shao Xin
Lai Yi
Lai Yi
Rol: Die Feng

YORUMLAR

 • Avatar

  Lathenia

   

  Bai Qian'deki kader.. şimdi bekle bi 70 bin yıl daha. Ye Hua'nın ailesi de cesedi Bai Qian'le bırakmalı bence, Mo Yuan öldüğünde de öldü gari getir gömek yapıyodu herkes ama bak kız 70 bin yıl sonra diriltti adamı, işini biliyo yani, Ye Hua'yı da ona emanet etsinler bence. Bu arada Ye Hua böle ölemezsin abi o kadar taşta maşta adınız yazıyo birlikte kader mader işleri bunlar canlan gel yapak şu düğünü hadi koçum beğ.

 • Avatar

  Camdankalp

   

  Ye hua'nın o son damla göz yaşı çok fenaydı yaa çok çekti veliaht prensimiz :((

 • Avatar

  hemerah

   

  gözlerim doldu bu bölümde. Ye hua nın annesi susu ya az bile dedi. Bütün herşeyi veliaht çekti. izimki unutturan şaraptan içince herşeyi unuttu. Bi bırakamadın şu kadını veliahtım yaaa!!!! yani bence seni en çok seven sujin di.. yaptıklarını onaylamasamda bütün yaptıkları hep senin içindi. Aşkı içindi.

 • Avatar

  Nerissa

   

  çok üzücü bir bölümdü bu arada feng jiu 4 bölümdür aynı elbiseyi giyiyor koktu be resmen .Dong hua dijun ondan kaçıyordur senden :D

 • Avatar

  Nuray

   

  beni neden ağlatıyosunuz ya :( çok üzücü bir bölümdü ister istemez kendimi tutamadım Ye Hua'da, Bai Qian'da çok çekti. evliliklerini beklerken, böyle olmasını kim beklerdi ki.. Li jing'e üzülsem de çok büyük aptallık yaptı duyarsız davrandı. son 2 bölüm kaldı ama final nedense hüzünlü bitecek gibime geliyo offf

 • Avatar

  Enta29

   

  Bütün avcıyı sıkıntıyı çeken Bai Qain kandırılan daha önce 70 bin yıl o şimdi adam geldi bir çan mühürledi diye adamı affetti artı şimdi birde onu bekleyecek sinirlerimi aşırı bozdu burada adam onu beklemeliydi senarite az saydırmadım yani zaten savaş sahnesinde hiç heyecanda yoktu.

 • Avatar

  yıldız zeynep

   

  offf yaa dizi bitiyor son 2 bölüm kaldı.. dilara ellerine yüreğine sağlık o güzel yalın çevirin için çok tşk ederim..sevgile kal..

 • Avatar

  ephesus

   

  bu dizide emegi geçen herkesin ellerine saglık çok güzel bir bölüm daha izledik.ama son iki bölüm kaldıgı için üzülüyoruz. hepinize teşekkürler.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com