Menü
Sezon 1 2. Bölüm Firstclass ve Minute aynı evde kalmaya başlayınca işler değişir
Tayland Dizileri - U-Prince Series: Part 9: Single Lawyer - 2. Bölüm
Firstclass ve Minute aynı evde kalmaya başlayınca işler değişir
Hayran Sayısı13

DİZİ HAKKINDA

U-Prince serisinin 9.su hukuk bölümü temsilcisi Firstclass'ı konu alıyor. Firstclass, tüm dersleri A olan hukuk fakültesi son sınıf öğrencisidir. Dakikliğiyle bilinir ve oldukça da serttir. Saatlere ilgisiyle tanınmıştır. Minute ise şımarık, zengin bir kızken ailesinin iflası nedeniyle ülkede bir başına kalır. Çocukluk arkadaşından gelen yardım teklifi onu Firstclass'la yeniden karşılaştıracaktır. Kim bilir belki de bu vesileyle ikili birbirini daha yakından tanır.

Yayın Yılı
2017
Kanal
Channel GMM25
Bölüm Sayısı
4
Kategori
Gençlik, Romantik, Okul

OYUNCULAR

August Vachiravit Paisarnkulwong
August Vachiravit Paisarnkulwong
Rol: Firstclass
Apple Aitanik Intarasut
Apple Aitanik Intarasut
Rol: Minute

YORUMLAR

 • Avatar

  Exo

   

  Bu seri gull ingilizce cevirisi var haftada 2 kere ceviri olamazmi (Admin Notu: İngilizce çevirisi yok demedik zaten. Hayır, olmaz. )

 • Avatar

  Hirakwb

   

  Gelecek bölüm bomba gibi. :D Çeviri için teşekkürler (Admin Notu: Lütfen daha yayınlanmamış bölümle ilgili başka izleyicilerimizi de düşünerek ayrıntılı açıklamalar yazmayınız. Yorumunuzun bir kısmı bu yüzden silinmiştir. )

 • Avatar

  2pmhottest

   

  İlk seriden sonra en cok merak ettiğim seri bu oldu ilkinde push vardı prensimiz varken izlememek olmazdı zaten bunda august çok tatlı yerimmm ayrıca minute cok güzel kıskandım :)) şu gelecek bölümdeki parazit kızı yolarım ben neyse çevirmenlere çok ama çok teşekkürler yorucu olmasına rağmen her hafta aynı güne dizimizi yetistiriyorlar tayvan drama fighting!!

 • Avatar

  syliva

   

  Çeviriler için çok teşekkürler Tayvan Drama... BU arada inşallah şu gereksiz kız Minute ile Firstclass ın arasını bozmaz.

 • Avatar

  ebrar yılmaz

   

  Bu bölüm harikaydı baş roller çok tatlıydılar.Başrolun en yakın arkadaşınında gülüşü harika.

YENİ YORUM

info@tayvandrama.com