Menü
Sezon 1 24. Bölüm Okulda Shu Qin çifti mi Jin Qin çifti mi oylaması başlar...
Tayvan Dizileri - Miss In Kiss - 24. Bölüm
Okulda Shu Qin çifti mi Jin Qin çifti mi oylaması başlar...

DOWNLOAD LİNKLERİ

DİZİ HAKKINDA

Xiang Qin (Esther Wu) babasıyla beraber kendi halinde yaşayan bir kızdır. Okulun dâhisi Jiang Zhi Shu (Dino Lee) tarafından kötü biçimde reddedilir. Hani bütün kötülükler üst üste gelir ya bazen. Bu acı olayın ardından evleri depremde zarar görür ve evlerinden olurlar. Babasının eski bir arkadaşının evine sığınırlar. O evde Xiang Qin'i bir sürpriz beklemektedir. Ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır...

Yayın Yılı
2016
Kanal
LINE TV
Bölüm Sayısı
39
Kategori
Gençlik, Romantik, Okul

OYUNCULAR

Dino Lee
Dino Lee
Rol: Jiang Zhi Su
Esther Wu
Esther Wu
Rol: Xiang Yue Qin
Gong Yi Teng
Gong Yi Teng
Rol: Jin Zhi Zhu

YORUMLAR

 • Avatar

  kore

   

  yaaa kıyamam yaa ben ah jin e bayılıyom ya off keşke yue Qin ile olsalar ya çocuk çokkk tatlıııııı off geribim ya nasılda kalbi kırıldı kız birden elini bırakıncaa yaaaaa :(

 • Avatar

  eylül

   

  şey bu dizizyle bir ilgisi yok ama bişey sormak istiyorum büyük ihtimalle biliyorsunuzdur diye düşünüyorum şey never gone filminin 2.bölümü var mı acaba yani siz çevirmediniz sadce var mı diye soruyorum çünkü internete yazınca çıkıyor ama bir türlü bulamadım.Ve bu arada çeviri için çok teşekkür ederim çok güzel bir bölümdü (Admin Notu: Bu filmin devamı yok. Filmin diğer "So Young 2". Onu görmüş olabilirsiniz.)

 • Avatar

  sariue

   

  şimdi bu dizi haftada iki bölüm çevriliyor bugün günlerden cuma şimdiye kadar 12 haftada iki bölümle 24 bölüm oldu ama şuan 25 bölüm var ve salı ve çarşamba günlerini de geçtik anlamadığım şu ki bu hafta üç bölüm mü çevrildi yoksa haftada üç bölüm mü oldu? (Admin Notu: Hayır. İlk hafta tek bölüm verilmişti.)

 • Avatar

  adaskh

   

  ya bu diziyle alakası yok ama birisi (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.) gerçekten harika bi diziye benziyo fakat kimse türkçeye çevirmemiş :( TT (Admin Notu: "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. Çeviri isteklerine, cevap verilmemektedir.)

 • Avatar

  ünzile hemedoglu

   

  yenibölüm için tşk

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com