Menü
Sezon 1 15. Bölüm (Final) Ruby yine ölmeyi mi seçecek? Jun Ren geri dönecek mi? Zhao Yu ve Kai Jia beraber olabilecek mi?
Tayvan Dizileri - Love, Timeless - 15. Bölüm (Final)
Ruby yine ölmeyi mi seçecek? Jun Ren geri dönecek mi? Zhao Yu ve Kai Jia beraber olabilecek mi?

DİZİ HAKKINDA

Hiç hayatınızı değiştirmek için zamanda geriye gitmek istediğiniz oldu mu? Hayat, 30 yaşındaki Shi Zhao Yu için üniversitede rakibi Li Jun Ren'e karşı oynadığı basketbol maçında son saniyedeki atışı kaçırıp maçı kaybetmesinden bu yana çok yanlış ilerliyordur. Maçın iddiası bellidir: Kazanan okulun güzellik tanrıçası Ruby Shen'in peşine düşecektir. Maçı kaybeden Shi Zhao Yu, Li Jun Ren'e üniversitedeki aşkını kaptırmanın yanı sıra şimdi de işini kaptırmak üzeredir. Her erkeğin hayalini süsleyen Ruby Shen için de hayat hiç kolay değildir, başarısız bir evlilik içinde sıkışmış bu güzel kadın bir gün, bir zamanlar çok yakın olan altı arkadaşı -Shi Zhao Yu, Kai Jia, Zhi Ni, Meng, Li Jun Ren ve Ruby - özel buluşma yerleri olan "Zamanın Durduğu Yer"e davet eder. Ve depresyonda olan Ruby "Eğer geçmişe dönebilseydim belki de hayatım çok daha farklı olurdu." deyip kendini saat kulesinden aşağı bırakır. Shi Zhao Yu, Ruby'i kurtarmak için koşarken kendini bir anda on sene öncesi 2007'de bulur. Bu Ruby'i kurtarmak için bir şans olabilir mi? Ya da birkaç gece önce kardeş gibi büyüdüğü Kai Jia ile arasında yaşananları düzeltmek için bir fırsat mı? Çok isteyerek olmasa da zamanda bir şekilde yolculuk eden Shi Zhao Yu hayatını değiştirecek o basketi atabilecek mi?
Senaristler: Xu Yun Qi, Wu De Zhi
Yönetmen: Hao Xin Xiang

Yayın Yılı
2017
Kanal
TTV
Bölüm Sayısı
15
Kategori
Fantastik, Gençlik, Romantik, Okul

OYUNCULAR

Nick Chou
Nick Chou
Rol: Shi Zhao Yu
Summer Meng
Summer Meng
Rol: Zhao Kai Jia
Huang Wei Ting
Huang Wei Ting
Rol: Ruby
Yang Ming Wei
Yang Ming Wei
Rol: Liao Hai Meng
Chang Chieh
Chang Chieh
Rol: Li Jun Ren

YORUMLAR

 • Avatar

  jadedrit

   

  çok güzel diziydi.karakterlerin hepsi iyiyidi .ara bozan kötülük yapan bırılıerı yoktu.kaı jıa nın askı çok güzeldi zhau yu çok sonra farkettı kıza askını..rubynın karakterıde süperdi.jun ren bana göre en az ruby kadar sevmeye ve sevilmeye ıhtıyacı olan bırıydı.kaı jıa dan bıraz ılgı anlayıs görünce ve de ruby nın kendısıne asık olduğunu düşününce ne kadar sevımlı olmuştu oda kendı içinde çok acı çektı..sonunda herseyın yerlı yerıne oturması güzeldi.hapıs konusu gereksızdı bence..ıkısıde sevgılerınden emın oldular teşekkurler çeviriye

 • Avatar

  Bir bit yenigi var

   

  Çok harikaydı aşkları çok güzeldi ılk bölümde biraz abes başlıyor bu mu aşk diyorsun benim gibi önce aşk diye düşünenler için ama kısım gerekli ki sonraki bölümlerde aşkı dibine kadar yaşasınlar pişmanlıktan perişan olsunlar hele başrol erkeğin pişmanlığı kızı kaybetmesinin hüznü hemde o kadar sevilirken kızında boşa Geçmiş senelrinin pişmanlığı hüsrana uğraması harikaydı çok güzel bir aşktı başroller çok güzel rol yapmış gerçekten aşkı hissediyorsun çok güzeldi herkese tavsiye ederim:)

 • Avatar

  ozisy

   

  güzel bir dizi daha son buldu finalde başrollerimizin aşkını görsem daha mutlu olurdum herkesin emeğine sağlık

 • Avatar

  Denzoedos

   

  Sevgili Admin, çeviri için teşekkür ederim. Ben çok beğenerek izledim bu diziyi. Emeği olan herkese teşekkür ederim.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com