Menü
Sezon 1 4. Bölüm Shi Zhao Yu, Zhao Kai Jia'ya erkek arkadaş bulmasında yardımcı olur
Tayvan Dizileri - Love, Timeless - 4. Bölüm
Shi Zhao Yu, Zhao Kai Jia'ya erkek arkadaş bulmasında yardımcı olur

DİZİ HAKKINDA

Hiç hayatınızı değiştirmek için zamanda geriye gitmek istediğiniz oldu mu? Hayat, 30 yaşındaki Shi Zhao Yu için üniversitede rakibi Li Jun Ren'e karşı oynadığı basketbol maçında son saniyedeki atışı kaçırıp maçı kaybetmesinden bu yana çok yanlış ilerliyordur. Maçın iddiası bellidir: Kazanan okulun güzellik tanrıçası Ruby Shen'in peşine düşecektir. Maçı kaybeden Shi Zhao Yu, Li Jun Ren'e üniversitedeki aşkını kaptırmanın yanı sıra şimdi de işini kaptırmak üzeredir. Her erkeğin hayalini süsleyen Ruby Shen için de hayat hiç kolay değildir, başarısız bir evlilik içinde sıkışmış bu güzel kadın bir gün, bir zamanlar çok yakın olan altı arkadaşı -Shi Zhao Yu, Kai Jia, Zhi Ni, Meng, Li Jun Ren ve Ruby - özel buluşma yerleri olan "Zamanın Durduğu Yer"e davet eder. Ve depresyonda olan Ruby "Eğer geçmişe dönebilseydim belki de hayatım çok daha farklı olurdu." deyip kendini saat kulesinden aşağı bırakır. Shi Zhao Yu, Ruby'i kurtarmak için koşarken kendini bir anda on sene öncesi 2007'de bulur. Bu Ruby'i kurtarmak için bir şans olabilir mi? Ya da birkaç gece önce kardeş gibi büyüdüğü Kai Jia ile arasında yaşananları düzeltmek için bir fırsat mı? Çok isteyerek olmasa da zamanda bir şekilde yolculuk eden Shi Zhao Yu hayatını değiştirecek o basketi atabilecek mi?
Senaristler: Xu Yun Qi, Wu De Zhi
Yönetmen: Hao Xin Xiang

Yayın Yılı
2017
Kanal
TTV
Bölüm Sayısı
15
Kategori
Fantastik, Gençlik, Romantik, Okul

OYUNCULAR

Nick Chou
Nick Chou
Rol: Shi Zhao Yu
Summer Meng
Summer Meng
Rol: Zhao Kai Jia
Huang Wei Ting
Huang Wei Ting
Rol: Ruby
Yang Ming Wei
Yang Ming Wei
Rol: Liao Hai Meng
Chang Chieh
Chang Chieh
Rol: Li Jun Ren

YORUMLAR

 • Avatar

  Nuray

   

  Ay bu Shi Zhao beni deli ediyor bu nasıl karakterdir yahu çocuğa o kadar gıcık oldum ki yorum atmak içimden gelmedi Kai jia hem salak hem saf tamam aşk gurur dinlemez ama bunlar resmen sülüğe bağladılar ne yaptıklarını kendileri bile bilmiyor biz nasıl izleyelim? ne diyelim? Senarist hangi kafayla yazmış bunu merak ediyorum.. Cidden sıkıldım 1-2 bölüm daha izlicem dizi eğer arap atı gibi sonradan açılıp beklentimi karşılamazsa diziyi yarıda bırakıcam umduğum gibi çıkmadı..

 • Avatar

  mutlu

   

  admin birşey sorucam lütfen yardımcı olun ben dramafever'ı açıyorum love timeless'ı izleyemiyorum şuanda ülkenizde gösterilmiyor diyor açılmıyor nedeni ne ? (Admin Notu: Dramafever'de her ülke için dizilerin telif hakları satın alınıyor. Ülkemizde gösterilmesi için telif hakkı satın alınmamıştır, o yüzden izleyemiyorsunuz.)

 • Avatar

  Edos

   

  Teşekkür ederim Admin. 15. bölüm son 15 dakikasını seyredemedim , 16 tanıtımıda yapınca şaşırdım. İndirme bilgisi içinde çok teşekkür ederim. Kolay gelsin.

 • Avatar

  Eedos

   

  Sevgili Admin, iki sorunum var yardımcı olabileceğiniz bir şey mi acaba? 1:Dizleri indirirken bazen 240P gibi kötü bir görüntü ile iniyor. Bir süre sonra bu 240P yükseliyor gibi? Yanlış mı acaba? Daha iyi bir kalite eklenene kadar beklemek mi gerekiyor? 2: Bu dizi 15 bölüm değil miydi? Bu hafta final yapacaktı diye biliyorum ama 16. bölüm tanıtımı yaptılar. Bu konuda bir bilginiz var mı? (Admin Notu: Diziler, yüklediğimiz sitelerde bir süre sonra 720pye dönüyor. Bu yüzden biz yayınladıktan hemen sonra izleme linklerinden değil de indirme linklerinden indirmenizi tavsiye ederim. Eğer izleme linklerinden hemn alırsanız kalitesiz görüntü alırsınız. Dizi 15. bölümde bitti. O gördüğünüz ne bilmiyorum ama dizi sonlandı. Dramafever sitesi İngilizce çevirisini yapıyor, oradan kendiniz de bakabilirsiniz.)

 • Avatar

  elif

   

  Diziyi beğendim. güzel gidiyor. ama nedense başrol kıza pek ısınamadım. rol yeteneği ve görünüş out.. onun dışında konu artık aşina olduğumuz dizi konularından. Yüzler farklı :)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com