Menü
Sezon 1 13. Bölüm Pimdao, Kawin'in onu aldattığını öğrenir
Tayland Dizileri - Game Maya - 13. Bölüm
Pimdao, Kawin'in onu aldattığını öğrenir

DİZİ HAKKINDA

Gun, koruma olarak bir ekipte görev yapmaktadır. Nişanlısı Radee ise ülkenin en büyük kimya şirketlerinden birinde çalışmaktadır. Bu büyük şirketin mirasçısı Kawin Akarawong ve manevi babası şirkette yasa dışı işler çevirmektedir. Gun'un nişanlısı Radee düğününe saatler kala bir trafik kazası geçirir ve ölür. Ölümünün ardından Kawin'i suçlayan bir mesaj bırakır. Pim ise ülkenin en büyük starlarından biridir ve Kawin'le nişanlıdır. Gun olaylarla bir bağlantısı olduğunu düşünerek Pim'e yaklaşır ve Pim'in koruması olarak göreve başlar. Bu şekilde içlerine sızıp intikamını almaya çalışacaktır ancak yavaş yavaş kendini Pim'e kaptırır.

Yönetmen: Chanon Somrit

Yayın Yılı
2017
Kanal
OneHD
Bölüm Sayısı
17
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik

OYUNCULAR

Push Puttichai Kasetsin
Push Puttichai Kasetsin
Rol: Gun
Jui Warattaya Nilkuha
Jui Warattaya Nilkuha
Rol: Pimdao

YORUMLAR

 • Avatar

  s.ç

   

  SPOİ İÇERMEKTEDİR! pim de kimden hoşlanıyor bi karar veremedi gun a o benim korumam diyo gitmesini istemiyor ve de win le evlenmek istiyor

 • Avatar

  N. C.

   

  Tayvan drama bence uygulama olmalı çok iyi

 • Avatar

  raaes

   

  en son ezel de eysan derdim bu nam daha çıktı.

 • Avatar

  songül saniye bağsız

   

  Pim sonunda çıldırdı. Nam'la kavgası başına kalacak diye düşünmüştümm ylede oldu.. Nam'ın yaptığı kötülüklerin bedelini annesi ödedi.. o kadar kızdım ki önceki bölümlerde şimdi ise başına gelen şey içinde üzüldüm ya.. :( onun bu hale gelmesinin en büyük nedeni dışlanmışlık, özgüven eksikliği vs olan insanlar Nam gibi oluyorlar. aslında yanındaki kişileri gerçek manada tanısa Nam ne kadar değerli bir arkadaş olduğunun farkına varacaktı.. üzüldüm. ona ayrı, Pim'e ayrı..

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com