Menü
Sezon 1 14. Bölüm Gun ve arkadaşları Jade'yi kurtarmaya çalışır
Tayland Dizileri - Game Maya - 14. Bölüm
Gun ve arkadaşları Jade'yi kurtarmaya çalışır

DİZİ HAKKINDA

Gun, koruma olarak bir ekipte görev yapmaktadır. Nişanlısı Radee ise ülkenin en büyük kimya şirketlerinden birinde çalışmaktadır. Bu büyük şirketin mirasçısı Kawin Akarawong ve manevi babası şirkette yasa dışı işler çevirmektedir. Gun'un nişanlısı Radee düğününe saatler kala bir trafik kazası geçirir ve ölür. Ölümünün ardından Kawin'i suçlayan bir mesaj bırakır. Pim ise ülkenin en büyük starlarından biridir ve Kawin'le nişanlıdır. Gun olaylarla bir bağlantısı olduğunu düşünerek Pim'e yaklaşır ve Pim'in koruması olarak göreve başlar. Bu şekilde içlerine sızıp intikamını almaya çalışacaktır ancak yavaş yavaş kendini Pim'e kaptırır.

Yönetmen: Chanon Somrit

Yayın Yılı
2017
Kanal
OneHD
Bölüm Sayısı
17
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik

OYUNCULAR

Push Puttichai Kasetsin
Push Puttichai Kasetsin
Rol: Gun
Jui Warattaya Nilkuha
Jui Warattaya Nilkuha
Rol: Pimdao

YORUMLAR

 • Avatar

  bir kullanıcı

   

  hiç bir bölüm acılmıyor. oynata basıyorum farklı farklı virüslü sayfalar açıyor. bu sorunu duzeltin (Admin Notu: Kendi bilgisayarınızı ya da browserinizi kontrol ediniz. Bölümlerde 6 farklı izleme linki var ve hiçbir sorun yok, linklere bakıldı. İlk linke bakıyorsanız illa ondan izlemek zorunda değilsiniz. Zaten dizinin bölümlerinin altındaki bir sürü yorumdan da görebileceğiniz gibi binlerce kişi sıkıntısız izlemiş.)

 • Avatar

  songül saniye bağsız

   

  zavallı jade. meslek aşkı ya da arkadaşa olan sadıklık bu olsa gerek.. çok üzüldm ona ya.. SPOİ:nihayet pim herşeyi öğrendi.. :(

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com