Menü
Sezon 1 3. Bölüm Gun, Pim'in evinde ne olduğunu bulmaya çalışır
Tayland Dizileri - Game Maya - 3. Bölüm
Gun, Pim'in evinde ne olduğunu bulmaya çalışır

DOWNLOAD LİNKLERİ

DİZİ HAKKINDA

Gun, koruma olarak bir ekipte görev yapmaktadır. Nişanlısı Radee ise ülkenin en büyük kimya şirketlerinden birinde çalışmaktadır. Bu büyük şirketin mirasçısı Kawin Akarawong ve manevi babası şirkette yasa dışı işler çevirmektedir. Gun'un nişanlısı Radee düğününe saatler kala bir trafik kazası geçirir ve ölür. Ölümünün ardından Kawin'i suçlayan bir mesaj bırakır. Pim ise ülkenin en büyük starlarından biridir ve Kawin'le nişanlıdır. Gun olaylarla bir bağlantısı olduğunu düşünerek Pim'e yaklaşır ve Pim'in koruması olarak göreve başlar. Bu şekilde içlerine sızıp intikamını almaya çalışacaktır ancak yavaş yavaş kendini Pim'e kaptırır.

Yönetmen: Chanon Somrit

Yayın Yılı
2017
Kanal
OneHD
Bölüm Sayısı
17
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik

OYUNCULAR

Push Puttichai Kasetsin
Push Puttichai Kasetsin
Rol: Gun
Jui Warattaya Nilkuha
Jui Warattaya Nilkuha
Rol: Pimdao

YORUMLAR

 • Avatar

  Lydia Anderson

   

  dizi cidden sıkıcı ilerliyo ne zman akıcı olmaya başlayacak acaba :/

 • Avatar

  Fatmanurbilen

   

  dizi sıkıcı ilerliyor umarım biraz daha akıcı ilerler

 • Avatar

  songül saniye bağsız

   

  Allah'tan kızın anası akıllı biri çıktı. illa para, şan, şöhret diye tutturmadı.. Pim'in babası için ağladığı sahnede çok üzüldüm. ünlüysen yas tutamıyorsun vs dedi ya :( sekreteride ne anasının gözüymüş ya. patrondan ziyade Pim onun arkadaşı. sevgilisine nasıl göz koyar? gerçi alsın başına çalsın. ikiside karaktersiz.. hele ki o Dear mıdır nedir ona da ayrı sinir oldum..

 • Avatar

  Lalastr

   

  Neden diğer bölümler yok bu dizi 17 bölüm değil mi? (Admin Notu: Dizi, çevirisi devam eden bir dizidir. Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  simge

   

  admin youtube de game mayanın bölümleri fazlasıyla ekli zaten. haftada bir eklemeyin lütfen. cok uzun zaman. eğer sizin içinde sıkıntı değilse haftada 2 veya 3 bölüm ekler misiniz? ayrıca çeviriniz çok güzel. (Admin Notu: Game Maya'nın altyazı dosyası yoktur, yani dizi harsubtır. Hardsub bir dizide çevirmen bütün replikleri kendisi zamanlar. Böyle bir dizinin hafatda bir bölüm değil, tam tersi 2 haftada bir bölüm yayınlanması aslında daha normaldir. Kısacası arkadaşımız zaten yeterince özverili çalışıyor. )

 • Avatar

  ünzile

   

  eglenceli bir bölümdü

 • Avatar

  Sema

   

  Admin rapidi ekleyebilir misin lütfen (Admin Notu: Arkadaşlar, rica ediyorum sürekli rapid ekleyin diye yazmayın. Video çıktığı anda koyuyoruz zaten. Daha önce de belirttim, rapidde viceo çıkması zaman alıyor, bazen çıkmıyor. Sorun olmazsa zaten koyuyoruz.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com