Menü
Sezon 1 6. Bölüm Gun bir kez daha Pimdao'nun hayatını kurtarır.
Tayland Dizileri - Game Maya - 6. Bölüm
Gun bir kez daha Pimdao'nun hayatını kurtarır.

DİZİ HAKKINDA

Gun, koruma olarak bir ekipte görev yapmaktadır. Nişanlısı Radee ise ülkenin en büyük kimya şirketlerinden birinde çalışmaktadır. Bu büyük şirketin mirasçısı Kawin Akarawong ve manevi babası şirkette yasa dışı işler çevirmektedir. Gun'un nişanlısı Radee düğününe saatler kala bir trafik kazası geçirir ve ölür. Ölümünün ardından Kawin'i suçlayan bir mesaj bırakır. Pim ise ülkenin en büyük starlarından biridir ve Kawin'le nişanlıdır. Gun olaylarla bir bağlantısı olduğunu düşünerek Pim'e yaklaşır ve Pim'in koruması olarak göreve başlar. Bu şekilde içlerine sızıp intikamını almaya çalışacaktır ancak yavaş yavaş kendini Pim'e kaptırır.

Yönetmen: Chanon Somrit

Yayın Yılı
2017
Kanal
OneHD
Bölüm Sayısı
17
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik

OYUNCULAR

Push Puttichai Kasetsin
Push Puttichai Kasetsin
Rol: Gun
Jui Warattaya Nilkuha
Jui Warattaya Nilkuha
Rol: Pimdao

YORUMLAR

 • Avatar

  Fatmanurbilen

   

  dizi yeni izlenebilir hale geldi

 • Avatar

  limonata

   

  Bu çift gerçek hayatta nişanlılar, ona göre izlerseniz daha bir keyif alırsınız.

 • Avatar

  songül saniye bağsız

   

  şerefsiz Kawin. bu nasıl bir karaktersizliktir. Nam desen ayrı bir mal. her dizide sonradan çıkıp kendine gelin güvey olan birileri muhakkak çıkıyor. burda da Nam. salak ya adamın ne mal olduğunu bilmesina rağmen halada ona umut bağlıyor. Dear desen ayrı bir kafadan. babası desen şerefsizin en büyüğü o.. neyse.. ama Pim'in yaralanması iyi oldu. Gun ile yakınlaşmalarına vesile oldu. hele ki o hastanede.. Gun'da az değil hea. :) şu Kawin'in gerçek yüzü bir an önce ortaya çıksın ya.. zira çok mide bulandırıcı bir karakter..

 • Avatar

  JCW SSH

   

  genelde dizileri indirip bitince izlerim ama nasıl olduysa bu diziye başlamış bulundum geçen bölümde kızla Push u pek yakıştıramadım yazmıştım ama yakınlaşmaya başladıkça gözüme hoş göründüler bakalım neler olacak çeviri yapan arkadaşlara sonsuz teşekkürler

 • Avatar

  Fatmanur Gözüm

   

  yanlız, her nereye giderseniz gidin bayan pim,bayan pirim yanınızda olmam gerekiyor diye söyledi ya,orda koptum. nbjöbggccvöm sevgilim vs kankam temsilli fcnjklqnkl.

 • Avatar

  adacekic12

   

  gun artık pim i sevsin

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com