Menü
Sezon 1 6. Bölüm Gun bir kez daha Pimdao'nun hayatını kurtarır.
Tayland Dizileri - Game Maya - 6. Bölüm
Gun bir kez daha Pimdao'nun hayatını kurtarır.
Hayran Sayısı38

DİZİ HAKKINDA

Gun, koruma olarak bir ekipte görev yapmaktadır. Nişanlısı Radee ise ülkenin en büyük kimya şirketlerinden birinde çalışmaktadır. Bu büyük şirketin mirasçısı Kawin Akarawong ve manevi babası şirkette yasa dışı işler çevirmektedir. Gun'un nişanlısı Radee düğününe saatler kala bir trafik kazası geçirir ve ölür. Ölümünün ardından Kawin'i suçlayan bir mesaj bırakır. Pim ise ülkenin en büyük starlarından biridir ve Kawin'le nişanlıdır. Gun olaylarla bir bağlantısı olduğunu düşünerek Pim'e yaklaşır ve Pim'in koruması olarak göreve başlar. Bu şekilde içlerine sızıp intikamını almaya çalışacaktır ancak yavaş yavaş kendini Pim'e kaptırır.

Yönetmen: Chanon Somrit

Yayın Yılı
2017
Kanal
OneHD
Bölüm Sayısı
17
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik

OYUNCULAR

Push Puttichai Kasetsin
Push Puttichai Kasetsin
Rol: Gun
Jui Warattaya Nilkuha
Jui Warattaya Nilkuha
Rol: Pimdao

YORUMLAR

 • Avatar

  Feray Deligöz

   

  genelde dizileri indirip bitince izlerim ama nasıl olduysa bu diziye başlamış bulundum geçen bölümde kızla Push u pek yakıştıramadım yazmıştım ama yakınlaşmaya başladıkça gözüme hoş göründüler bakalım neler olacak çeviri yapan arkadaşlara sonsuz teşekkürler

 • Avatar

  Fatmanur Gözüm

   

  yanlız, her nereye giderseniz gidin bayan pim,bayan pirim yanınızda olmam gerekiyor diye söyledi ya,orda koptum. nbjöbggccvöm sevgilim vs kankam temsilli fcnjklqnkl.

 • Avatar

  adacekic12

   

  gun artık pim i sevsin

YENİ YORUM

info@tayvandrama.com