Menü
Sezon 1 9. Bölüm Pim'e büyük bir tezgâh kurulur...
Tayland Dizileri - Game Maya - 9. Bölüm
Pim'e büyük bir tezgâh kurulur...

DİZİ HAKKINDA

Gun, koruma olarak bir ekipte görev yapmaktadır. Nişanlısı Radee ise ülkenin en büyük kimya şirketlerinden birinde çalışmaktadır. Bu büyük şirketin mirasçısı Kawin Akarawong ve manevi babası şirkette yasa dışı işler çevirmektedir. Gun'un nişanlısı Radee düğününe saatler kala bir trafik kazası geçirir ve ölür. Ölümünün ardından Kawin'i suçlayan bir mesaj bırakır. Pim ise ülkenin en büyük starlarından biridir ve Kawin'le nişanlıdır. Gun olaylarla bir bağlantısı olduğunu düşünerek Pim'e yaklaşır ve Pim'in koruması olarak göreve başlar. Bu şekilde içlerine sızıp intikamını almaya çalışacaktır ancak yavaş yavaş kendini Pim'e kaptırır.

Yönetmen: Chanon Somrit

Yayın Yılı
2017
Kanal
OneHD
Bölüm Sayısı
17
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik

OYUNCULAR

Push Puttichai Kasetsin
Push Puttichai Kasetsin
Rol: Gun
Jui Warattaya Nilkuha
Jui Warattaya Nilkuha
Rol: Pimdao

YORUMLAR

 • Avatar

  songül saniye bağsız

   

  zavalli Pim.. nasıl bir belaya düştüğünün farkında değil. önceden Prim'den de şüpheleniyordum ama o iyi. en azından şimdilik öyle anladım. evde birinin olduğunu anladığı andaki korkusu.. bu kadının oyunculuğu güzel.. her ne akdar Push'a yakıştırmasamda oyunculuğuna diyecek laf yok.. :)

 • Avatar

  ZehraNur

   

  dizi YouTube da ingilizce altyazili 25 bölüm var ama Burda 17 bölüm yaziyor hangisi Dogru acaba bilen varmi (Admin Notu: dizi 17 bölümdür. Youtube'de yayıncı kuruluş One31'in kanalına bakarsanız da göreceksiniz. O gördükleriniz ya parçalarıdır ya da başka bir dizinin kesitidir. )

 • Avatar

  ZehraNur

   

  yaaa sonunda geldi 1 hafta beklemek cok zorrrrr

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com