Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Apink Aralarında Erkek Sorunu Olmadığı için Uzun Süre Bir Arada Bulunabileceklerini Açıkladı

Girls’ Generation’dan Taeyeon, Yoon Jong Shin'in Bu Ayki Projesinde Yer Alacak

“Good Morning America” Girls’ Generation’ı BLACKPINK ile Karıştırdı

"Absolute Boyfriend"in Kore Versiyonu Nasıl Olacak?

Sezon 1 20. Bölüm Ming Zhu, Tang Yin'e yardım eder
Çin Dizileri - Cambrian Period - 20. Bölüm
Ming Zhu, Tang Yin'e yardım eder

DİZİ HAKKINDA

Tang Ying saf ve masum bir kızdır. Başarısız bir oyunculuk kariyerinden sonra Güney Adası'nda vekil tüketici olarak yeni bir hayata başlamaya karar verir. Ama her şey göründüğü gibi değildir. Adanın popülerliği, vize ve verginin olmaması büyük kârlara gözünü dikmiş çeteler için çok çekici gelmektedir. Polisle çeteler arasında gizli bir savaş başlamak üzeredir. Kazara Tang Ying kendini bu savaşın ortasında bulur. Ve farklı taraflardaki iki erkekle tanışır. Genç katil Lian Pu ve Komiser Li Yong Ji. Ölümün gölgesinde, çetelerin karaborsa savaşında Tang Ying işin içinden çıkabilecek mi?

Yayın Yılı
2017
Kanal
Youku
Bölüm Sayısı
24
Kategori
Aksiyon, Gizem, Komedi, Polisiye, Romantik

OYUNCULAR

Hou Ming Hao
Hou Ming Hao
Rol: Lian Pu
Zhou Yu Tong
Zhou Yu Tong
Rol: Tian Yin
Mike He
Mike He
Rol: Li Yong Ji
Fu Long Fei
Fu Long Fei
Rol: Mai Quan Cheng
Nita Lei
Nita Lei
Rol: Cai Jia Yi

YORUMLAR

 • Avatar

  Nur

   

  00:37 de ne güldüm lan bütün asyada en güçlüsü lan etiniz ne budunuz ne bir adasınız doru değilmi ha şu cin halkı her seferin de yapmasalar olmazlar

 • Avatar

  Beyza Yaman

   

  Şu dizinin açılış müziğini bir türlü bulamayarak kafayı yemiş bulunmaktayım bulan birisi bir yazsa ne güzel olur :) Şu diziyi götüren bu çocuğun saf, masum halleri değil mi sizce de?

 • Avatar

  Fatmanurbilen

   

  ya 20 izlerken 21 bölüm gelmiş nasıl sevindim anlatamam

 • Avatar

  gunelelekberova

   

  21 22 23 24 bölümler niye gekmir (Admin Notu: Diziyi sitemizden izliyorsunuz ve hâlâ çeviri takvimimizi bilmiyor musunuz? Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  bluebirdrok

   

  Bu arada sayın admin bu yorum yeri değil ama nereden iletişim kuracağımı bilemediğimden buraya yazıyorum. Öncelikle emeğinize çalışmalarınıza saygım olmakla birlikte. Bir takım önerilerim var.Umarım dikkate alıp düzenleme yapabilirsiniz.Sitenizdeki bence en büyük sıkıntı linkten linke geçememek tüm sitelerde bu mümkünken burada olmuyor haliyle kullanıcıyı bezdirmekte.Biraz daha açıklamak gerekirse tıklandığında direkt başka bir şeye geçiş yapılamamakta yeni sayfa açmak durumunda kaldığımız için önceki şeylere dönmek zor.Bunu mümkün kılabilirseniz daha kullanışlı olur sürekli yeniden uğraşmak zorunda kalmaz kullanıcı...Bunun yanında kopyalama seçeneği yok aslında güzel bişey kendine kapalı olması sitenin lakin kimi zaman yeterince oyuncular hakkında güncel bildiler bulunamamakta.Bu yüzdende bunları güncelleyecek bir ekip kurabilirseniz iyi olur.Umarım haddimi aşmamamışımdır. İyi çalışmalar dilerim. (Admin Notu: Bahsettiğiniz link açılmaması ya da kopyala yapıştır seçeneği olmaması birbiriyle bağlantılı şeylerdir. Bunları açmayı düşünmüyoruz, bilinçli olarak ve isteyerek kapalı tutuyoruz. Sitemizin içeriği tamamıyla özgündür. Bunu biraz olsun bu şekilde koruyabilsek bile bize yeter. Emeğe saygılı olan kullanıcılar da yeni bir tab açmaktan gocunmuyordur eminim. 1 saniyenizi alır. )

 • Avatar

  bluebirdrok

   

  Bu zamana kadar izlediğim ve övülmeye değer tek ve yegane dizi...Tek kelimeyle muhteşem.

 • Avatar

  Ayşegül Korukçu

   

  20.bölüm açılmıyor (Admin Notu: 6 tane link var. Açamadığınız linki bırakın başka bir linkten izleyin.)

 • Avatar

  Eda Zengin

   

  40 dakika ne çabuk geçti ya.Çinliler biraz daha mı uzatsaydı ne şu zamanı.Sonunu yanlışlıkla okumuş olabilirim ama herkes farklı bir son diyor.4 bölüm sonra bitmese olmaz mı? 2.sezon felan yapsalar. :(

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com