Menü
Sezon 1 25. Bölüm Bai Jin Xi'ye ve Han Chen'e bir mektup gelir
Çin Dizileri - Memory Lost - 25. Bölüm
Bai Jin Xi'ye ve Han Chen'e bir mektup gelir

DİZİ HAKKINDA

Bai Jin Xi 5 sene önce geçirdiği bir kaza sonucu hafızasını kaybetmiş bir polistir. Kâbuslarında onunla evlenmeye söz veren gizemli bir erkek arkadaş görmektedir. Hayatı, kibirli ama başarılı Dedektif Han Chen'le tanışınca altüst olur. Han Chen de hafızasını kaybetmiştir ve umutsuzca adını, yüzünü ve yaşını hatırlamadığı nişanlısını aramaktadır. Çevresindeki herkes onu kafasında oluşturduğunu söylemektedir. Nişanlısının varlığını kanıtlayan tek şey bir yüzük ve tren biletidir. Han Chen ve Jin Xi beraber çalışarak korkunç davaları çözmeye başlayınca birbirlerinin farklılıklarına alışırlar ama başka sorunlar ortaya çıkar. Daha önce tanışlar mıdır? Ve 5 sene önce gerçekte ne olmuştur?
Dizi, Ding Mo'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır.
Yönetmenler: Li Da Chao, Liang Xin Quan
Senarist:Yu Zheng

Yayın Yılı
2016
Kanal
iQiyi
Bölüm Sayısı
36
Kategori
Gizem, Polisiye, Romantik

OYUNCULAR

Yang Rong
Yang Rong
Rol: Bai Jin Xi
Bai Yu
Bai Yu
Rol: Han Chen
Tom Price
Tom Price
Rol: Qin Wen Long
Zhao Yi Qin
Zhao Yi Qin
Rol: Mu Fang Cheng (M)
Zhang Yi Jie
Zhang Yi Jie
Rol: Xia Jun Ai (A)

YORUMLAR

 • Avatar

  Çalıkuşu

   

  anotomi, azıcık sitede gezinmeni tavsiye ediyorum. Keşke sen ve senin gibiler böyle bodozlama dalmasanız şu siteye. Azıcık yorum okuyup, birazcık da ana sayfayı incelerseniz neyin ne olduğunu anlayacaksınız ama nerde? Her şeye hemen hazır cevap beklemek yerine azıcık araştırıp cevaplara kendiniz ulaşsanız. Çok mu zor? Ben bile bıktım sizin bu mantıksız sorularınızdan. Çok sevgili adminlere bol bol sabır diliyorum.

 • Avatar

  anatomi

   

  diğer bölümler neden yok 27 ye kadar var admin lütfen cevap yazın ne zaman cevrileck diğer bölümler (Admin Notu: Bıktık, bıktık valla bıktık. Yarım dizimiz yoktur, dizi tamamlanmamışsa çevriliyor demektir. Anasayfadaki takvime bakınız. Biraz yorum okusanız, ah keşke okusanız. Bunlar yüz kere soruldu siz de sormazsanız. Biraz okusanız. Keşke...)

 • Avatar

  economist007

   

  Açıkçası reklam gibi gelmediği için yazdım.Demek ki reklammış.O zaman sorun ortadan kalkmış oldu.Teşekkürler.

 • Avatar

  economist007

   

  buraya yazıyorum.belki sadece bende çıkabilir.Telefondan chrome uzerinden siteye giriş yapıyorum.site ayarlarin istedigim sekilde olmasına ragmen sayfaniza bugun giris yaptigimda bir siteden bağımsız video aciliyor. aslinda ekran goruntusu aldim.onu yuklemek isterdim. admin sizlerde de bu sekilde video cikiyor mu? yoksa sadece ben de bu durum.Umarim durumu anlatabilmisimdir (Admin Notu: Çıkan reklamı x tuşuna basarak kapatıp sitede dolaşabilirsiniz.)

 • Avatar

  Gulcicek

   

  Çeviri için çok teşekkür ederim.

 • Avatar

  economist007

   

  çok hızlısınız.Çeviri için teşekkürler.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com