Menü
Sezon 1 13. Bölüm Bai Xin Xin beklenmedik bir karar alır
Çin Dizileri - A Seven-Faced Man - 13. Bölüm
Bai Xin Xin beklenmedik bir karar alır

DİZİ HAKKINDA

Bai Xin Xin 1. sınıf tıp öğrencisidir. Yetenekli ama deneyimsizdir. Kariyerinde çok erken turnayı gözünden vurur. Zengin, yakışıklı ve etkileyici bir erkeğin özel doktoru olacaktır. Bai Xin Xin gibi bir birinci sınıf öğrencisi için bu, hayallerinin işidir. Ama bu güzel rüyanın başka bir yüzü vardır... Shen Yi Zhen varlıklı bir ailenin varisidir. Ama bu varlıklı ailenin bir sürü de sırrı vardır. Shen Yi Zhen rahat bir hayat geçirmez ve bu da onun akıl sağlığını bozar. Shen Yi Zhen'de çoklu kişilik bozukluğu ortaya çıkar. İçinde 7 farklı kişilik yaşamaktadır ve hepsi de güvenilir değildir. Bai Xin Xin onunla karşılaşınca ne yapacağını şaşırır. İlk yılında böyle bir hastalıkla karşılaşmak onun için nimettir. Shen Yi Zhen'in diğer kişiliklerinden kurtulmasına yardım eder ama her ikisi de Shen Yi Zhen'in ailesinin karanlık sırlarını hesaba katmamıştır.
Yönetmen: Deng Ke
Senarist: Ma SaiKe
"(Dizi, 2015 Kore dizisi "Kill Me Heal Me"nin uyarlamasıdır.

Yayın Yılı
2017
Kanal
QQLive
Bölüm Sayısı
38
Kategori
Dram, Gizem, Komedi, Melodram, Romantik

OYUNCULAR

Zhang Yi Shan
Zhang Yi Shan
Rol: Shen Yi Zhen
Cai Wen Jing
Cai Wen Jing
Rol: Bai Xin Xin

YORUMLAR

 • Avatar

  fttuncay

   

  Kill me Heal me adlı dizi süperdi.Oyuncularda öyle, başrol harika idi ama geçiş oyunculuğu olarak ben bu dizide ki oyuncunun da iyi olduğunu düşünüyorum.Tabi ki de bu benim şahsi fikrim.

 • Avatar

  Nidanur Yıldız

   

  Bölümleri ne sıklıkla yayınlayacaksınız? Bu arada harika bir filim emeğinize sağlık. (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com