Menü
Sezon 1 12. Bölüm Chen Xiao Xi bir hazırlık yapar ama...
Çin Dizileri - A Love So Beautiful - 12. Bölüm
Chen Xiao Xi bir hazırlık yapar ama...

DİZİ HAKKINDA

Dizide aynı zamanda komşu olan iki okul arkadaşı Chen Xiao ve Jiang Chen’in hikâyesi anlatılıyor. Xiao Xi, pek ders çalışmayan ama resme yeteneği olan neşeli bir kızdır. Yüksek notları ve yakışıklılığı ile çok popüler olan çocukluk arkadaşı Jiang Chen’e olan hayranlığını da fazlasıyla dışavurmaktadır. Xiao Xi için her şeyi yapmaya hazır olan havalı yüzme takımı üyesi Wu Bo Song ile Xiao Xi’nin en iyi arkadaşı olan okulun en güzel kızı Lin Jing Xiao ile beraber yetişkinliğe adım atarken hayatları ve aşkları nasıl olacak?

Yayın Yılı
2017
Kanal
QQLive
Bölüm Sayısı
23
Kategori
Gençlik, Romantik, Okul

OYUNCULAR

Hu Yi Tian
Hu Yi Tian
Rol: Jiang Chen
Shen Yue
Shen Yue
Rol: Chen Xiao Xi

YORUMLAR

 • Avatar

  elif

   

  eda özgül haklısın bizi sinir etmek için. bu erkekler genel olarak böyle maldırlar. belki onlarda biraz dürüst olsa her şey çok iyi olabilir.

 • Avatar

  Eda Özgül

   

  SPOİ İÇERMEKTEDİR! Jiang Chen madem Li Wei'den hoşlanmıyorsun neden ona direkt ondan hoşlanmadığını söylemiyorsun, izleyenleri sinir etmek için mi?? Xiao Xi'ye de ayrı üzüldüm, oğlan için elinden geleni yapıyor. Jiang Chen'i düşünmediği tek bir saniye bile yok. Jiang Chen'in kız için delireceği bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum :) Çeviri için teşekkürler.

 • Avatar

  TokyoBae

   

  Bu kadar çok kişinin çeviri yaptığını bilmiyordum Özür dilerim Çevirileriniz için teşekkür ederim

 • Avatar

  TokyoBae

   

  Diğer diziler haftada iki gün çeviriliyor Bu dizide çok güzel ve diğer diziler haftada iki gün çeviriliyorsa böyle tutulan bir diziyi de zamanınız var ise haftada 2 gün çevirmenizi istiyoruz (gördüğüm yorumlara göre böyle diyorum) Sizde insansız Özel hayatınız var ama diğer diziler haftada iki gün çevirilebiliyorsa bu dizinin de haftada iki gün çevirilebileceğini düşünüyorum (Admin Notu: Daha ne yazalım bilmiyorum. Bıktık artık aynı şeyleri yazmaktdan. Cevap versek bir türlü vermesek bir türlü. Arkadaşlar, neyi anlamıyorsunuz? Rak Rai'nin çevirmeni A kişisi ve demek ki zamanı var iki bölüm yapmış. Color of Night'in çevirmeni B kişisi, zamanı var ve 2 bölüm yapmış. Cruel Romance çevirmeni C kişisi ve zamanı yok tek bölüm yapmış. A Love So Beautiful çevirmeni D kişisi zamanı yok tek bölüm yapmış. Hâlâ nasıl diğer diziler 2 bölüm olmuş bu nasıl olmuyor yazıyorsunuz cidden şaşırıyorum. Ne yapalım daha nasıl anlatalım? Dizileri farklı kişiler çeviriyor ve herkes zamanı kadar çeviri yapıyor. Artık bu konuda ısrar etmeyin yeter, buramıza kadar geldi. Yok dayanamayıp cevap yazıyoruz ama boşa kürek çekiyoruz. Bundan sonra gerçekten cevap vermeyeceğiz ve bu yorumları onaylamayacağız. Israrla anlamak istemiyorsunuz.)

 • Avatar

  Sude

   

  2017 yılında çekilmiş sadece 12 bölüm mu mevcut yoksa 24 bölümün hepsi bitti mi (Admin Notu: Dizi 1990 yılında da çevrilmiş olabilirdi ama çevirmenler arkadaşlar yeni çeviriyor olabilirdi. Bir dizinin yayınlanmış olması hemen Türkçeye çevrilmesini gerektirmez. Çevirmen arkadaşlar ne zaman vakit bulurlarsa o zaman çeviir yaparlar. Unutmayın, onların da bir hayatı var.)

 • Avatar

  TokyoBae

   

  Kızın üzülmesine dayanamıyorum Çok tatlı bir kız ve çok güzel bir gülümsemesi var Üzmeyin kızı

 • Avatar

  TokyoBae

   

  Kaç gündür yeni bölümü bekliyorum Bu bölümün sonu çok heyecanlı bitti Umarım kız bu sefer hemen affetmez (Admin Notu: Kaç gündür yeni bölümü beklemenize gerek yok. Anasayfada bir çeviri takvimimiz var, oraya bakınız. Diziler orada yazan günlerinde yayınlanır.)

 • Avatar

  Maydanoz

   

  Çeviri haftada 2 gün olsa keşke (Admin Notu: 2 gün yapılabilen diizler zaten iki gün yapılıyor. Demek ki çevirmen arkadaşımızın bu kadar vakti var. Ben sizin yerinize arkadaşımıza ayırdığı bu zaman için de teşekkür edip bu yorumlara üzülmemesini söyleyeyim de çeviriye aynı şevkle devam etsin.)

 • Avatar

  Maydanoz

   

  Bu çift çok tatlı

 • Avatar

  Beyzadagg06

   

  Ya efsanee diğer bölümleri merakla bekliyorumm:))

 • Avatar

  Maydanoz

   

  Dizi aklımdan çıkmıyor yeni bölümü düşünmekten uyuyamıyorum

 • Avatar

  Maydanoz

   

  Çok güzel

 • Avatar

  miray

   

  nabız 134 :) dizi hareketlenmeye başladı

 • Avatar

  Mor

   

  İkinci kız çık aradan fazlaliksin işte ve bunu biliyorsun ,yüzücü çocuğa uzulsemde uzunu destekliyorum kızı gördü diye kalp atışı hızlandı ama neden belli edemiyor Neden saklıyor anlamış değilim kiz hep senin peşinde sen neyin peşindesin uzun tutma kendini artık ( sonunda beklediğimiz bölümler geliyor hazır olun çok tatlı ve güzel :). )

 • Avatar

  Dnzdos

   

  Çeviri için Rapid ve Dailymotion linki için çok teşekkür ederim. (Admin Notu: Bütün altyazı kaynaklarına hakimiz, hard, soft her türlü altyazıyı bulabiliriz. O konuda sıkıntımız yok.)

 • Avatar

  Refdref

   

  Çeviri için teşekkürler :) Jiang Chen karakterinin duyduğu sevgiyi gerçekten anlayamıyorum peşinden bile gidemiyor o kadar pasif ki..

 • Avatar

  Dilara oğuz

   

  Sonunda çok üzüldüm ya kıza ama diğer çocuğun arkadan gelip gözünü kapatmasi baya güzel bölümdü çeviri için teşekkürler sunu demeden gecemicem li wei neyse kizin adi sinir oldum

 • Avatar

  verkwan

   

  emeğinize sağlık

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com