Menü
Sezon 1 3. Bölüm Chen Xiao Xi okulda zor durumda kalır
Çin Dizileri - A Love So Beautiful - 3. Bölüm
Chen Xiao Xi okulda zor durumda kalır

DİZİ HAKKINDA

Dizide aynı zamanda komşu olan iki okul arkadaşı Chen Xiao ve Jiang Chen’in hikâyesi anlatılıyor. Xiao Xi, pek ders çalışmayan ama resme yeteneği olan neşeli bir kızdır. Yüksek notları ve yakışıklılığı ile çok popüler olan çocukluk arkadaşı Jiang Chen’e olan hayranlığını da fazlasıyla dışavurmaktadır. Xiao Xi için her şeyi yapmaya hazır olan havalı yüzme takımı üyesi Wu Bo Song ile Xiao Xi’nin en iyi arkadaşı olan okulun en güzel kızı Lin Jing Xiao ile beraber yetişkinliğe adım atarken hayatları ve aşkları nasıl olacak?

Yayın Yılı
2017
Kanal
QQLive
Bölüm Sayısı
23
Kategori
Gençlik, Romantik, Okul

OYUNCULAR

Hu Yi Tian
Hu Yi Tian
Rol: Jiang Chen
Shen Yue
Shen Yue
Rol: Chen Xiao Xi

YORUMLAR

 • Avatar

  denizzzzz

   

  Bu kadar hızlısını da görmemiştim. Vallahi bravo size tekrar teşekkürler.

 • Avatar

  denizzzzz

   

  çok çabuk ilgilendiniz teşekkür ederim. tekrar tekrar söylemeyim diye bütün bölümleri kontrol ettim. sizden ricam 5 ve 13. bölümlerin de indirme linklerini yenilerseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim. iyi çalışmalar. (Linkler yenilenmiştir. Keyifli seyirler.)

 • Avatar

  denizzzzz

   

  Bu bölümün UPTOBOX indirme linki çalışmıyor. Acaba yeniden yükleme, güncelleme gibi bir ihtimaliniz olabilir mi? (ADMİN NOTU: Linkler yenilenmiştir. Keyifli seyirler.)

 • Avatar

  Zeynep

   

  Bu diziyi izlerken aklıma plastik kısa deki o ha ni geldi çok tatlı bir dizi

 • Avatar

  elif

   

  çok güzel bir bölümdü. evet çok güzeldi.

 • Avatar

  nanny

   

  Son sahnede gülme krizine giren yalnız ben miyim ? :D :D Çok saçmaydı :D :D :D

 • Avatar

  Çalıkuşu

   

  Kelimenin tam anlamıyla "bir tatlı huzur almaya geldim" diyebilirim. Bu diziyi izlerken yüzümde bir tebessümle ruhumun dinlendiğini hissediyorum.. Bende farklı duygular uyandırıyor. İyi ki diziye şans verip ilk bölümünü izlemişim, gerisi geldi zaten. Ve Tayvan Drama ekibi seçimleriniz çok isabetli, teşekkürler tüm emekleriniz için.

 • Avatar

  Güldane Gültekin

   

  Sondaki hayal beni benden alfı oxpsocpsoff ya aslında jiang chen dışı kek içi akışkan çikolata gibi birisi bu nasıl tabirse anlatamadımxkslpcpspcpdpc ilk bölümde bir söz vardı aslında çok güzeldi ve yavaşça anlıyoruz sanki "Ben onun peşinden koşuyor gibi gözüksem de aslında o de beni bekliyordu."

 • Avatar

  habiş

   

  harika bi dizi yaa.biriksin dedim ama yine sabredemedim. Şu yüzücü çocuğa da acayip üzülüyorum. çok tatlı. nasıl masum bişey. Gelde pazarı bekle şimdi. Emeği geçen herkese teşekkürler. :)

 • Avatar

  Mor

   

  O ne komik bir hayaldi öyle:)) kesin kız görmüştür :) jiang chen sende şu odunlugu biraz azalt kütük olma yolunda ilerliyorsun kızın israrina hiç kızamıyorum oh ha ni yi izledikten sonra bunlar hafif geliyor :)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com