Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Mick Thongraya'nın Yeni Dizisi Belli Oldu

“My Love From Another Star” Fragmanı Yayınlandı

WINNER "Ah Yeah" ile Soompi'nin Müzik Listesinde 1. Sıraya Yükseldi

Pon Nawasch ve Bua Nalinthip ‘Honeymoon Travel" Dergisi Çekimlerinin Kamera Arkası

Sezon 1 12. Bölüm Lian Kai'nin başına bir iş gelir
Çin Dizileri - Color of Night - 12. Bölüm
Lian Kai'nin başına bir iş gelir

DİZİ HAKKINDA

Hikâyemiz 1920'lerin Çin'inde geçiyor. Mahalli diktatörler tarafından ülke bölünmüş vaziyettedir. Ülkenin en güçlü ailelerinden olan Yi Ailesi'nin küçün oğlu Yi Lian Kai başına buyruk bir yaşam sürmektedir. Bir gün basit bir memurun kızı olan Qin Sang'ı görüp onunla evlenmek ister. Ama Qin Sang başkasını sevmektedir. Birlikte kaçacakları sırada sevdiği adam tarafından terk edilir. Yi Lian Kai ile evlenmekten başka çaresi kalmaz. Ülkedeki güç savaşları sürerken bu savaşın ortasında Qin Sang ile Lian Kai'nin aşkı filizlenebilecek midir?
( Fei Wo Si Cun'nun Mi Wu Wei Cheng adlı romanından uyarlamadır.)
Senaristler: Jia Dongyan, Wu Yao
Yönetmen: Hou Shu-pui

Yayın Yılı
2018
Kanal
QQLive
Bölüm Sayısı
50
Kategori
Dram, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Sun Yi
Sun Yi
Rol: Qin Sang
Elvis Han
Elvis Han
Rol: Yi Lian Kai / Lan Po
Jeremy Jones Xu
Jeremy Jones Xu
Rol: Pan Jian Chi / Li Wang Ping
Zhou Ting Wei
Zhou Ting Wei
Rol: Yi Lian Shen
Zheng Luo Qian
Zheng Luo Qian
Rol: Yan Yun

YORUMLAR

 • Avatar

  Serenity1

   

  Ya bu yan yun sinirlerimi bozdu ha keşke ölse abi sen evli barklı kadınsın daha bide kocasının kardeşi yani

 • Avatar

  MENNESSA

   

  kızın kocası için o adam gitceni biliyodum daha eglenceli olcak dizi =) yorumlardaki çogu şeyi çok güzel yazmışlar katılıyorum arkadaşlara kıza bende sinir olmaya başadım adamm daha seni nasıl ret etsinde bırakabil de bizde kurtularım sende canım =)

 • Avatar

  kkbironay

   

  emeginiz için teşekürler. hangi günler bölüm yüklüyorsunuz admin diziyi kaçırmak istemiyorum. (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  Serap

   

  (Admin Notu: Sorduğunuz soruyu silerek cevaplıyorum. Bir dizinin sonuyla ilgili yazılan cevabı onaylamamız mümkün değil. Herkes sizin gibi dizinin sonunu önceden öğrenmek istemeyebilir. Kendiniz videosunu bulup sonuna bakabilirsiniz.)

 • Avatar

  Dnzdos

   

  Yan Yun dizide önemli bir etmen. Açıkçası dizide neredeyse kimse masum değil. Ayrıca diziyi sadece bir aşk dizisi olarak düşünmeyin. Oldukça komplike ve güzel bir dizi. Qin Sang kalbinde başka bir sevgi ile çırpınan bir kadın. Yi Lian Kai de masum bir adam değil. Bir beklentiye girmeden seyredin çokkk beğeneceksiniz.

 • Avatar

  xpswo

   

  Konu hep Yan Yun üzerinden gidiyor ve her işin altından o çıkıyor ama sıktı cidden.Onu ekranda görünce kaçasım geliyor ne sinir ya.Lian Kai'yi seviyor anladık ama bu kadar çocukça davranmanın hiç alemi yok. Kimsenin Qin Sang'a soğuk demeye hakkı yok bence bu onun savunma biçimi ve gerçekten güçlü ve ilginç bir karakter. Li Wang Ping olaylara müdahele etmeye başladı.Ben birazda kıskançlık sahneleri izlemek istiyorum. Lian Kai nr istediği ne yaptığı belli değil.Madem kızı seviyorsun adam gibi davran ya.

 • Avatar

  Serap

   

  Lian kai bilmiyor demi "adini bilmiyorum" karisinin eski aski oldugunu

 • Avatar

  Dinozor (En Fışkiyesinden :D)

   

  SPOILER İÇERİR! Yan Yun bir türlü anlayamadı Lian Kai'nin onu sevmediğini -_- Bir de diyor ki karınla metresin sana sarılabiliyor ben sarılamaz mıyım :DD Ne saçma bir yakınmadır bu asdfghjklşi Yan Yun'a dair ne varsa çok sıkıcı ve çok uzatılıyor. Lian Kai'nin metresi de sanırım Lian Kai'nin ailesi ile ilgili birtakım bilgiler veriyor birilerine.Yani emin değilim bundan da mektup falan gördüm sanki. Bu arada Lian Kai'nin babası ne gıcık ya çocuklarını birbirine düşürmeye çalışıyor resmen.Bir oğlunu feda etmeye hazır (Göz devirme emojisi) Lian Kai, Qin Sang'ı seviyorsa açıkça söylesin dolambaçlı yollardan gitmesine gerek yok.Bana da böyle yapılsa açıkça söylenmese bende güvenip kalbimi açmam. Bu haftanın bölümleri bana çok sönük geldi.Belki bu kaçırılma olayından dolayı haftaya daha iyi bir bölüm gelebilir. Çeviri için teşekkürler.Öptüm KaiRam *öpücük emojisi* Haftaya görüşmek üzere <3

 • Avatar

  bayansakar

   

  en güzel yerinde bitti ya keşke qin sangın şu eski aşkıyla daha yakı olsalar bence oğlan onu hala çok seviyo onun için her şeyi yapmaya hazır inş lian kai o oğlan sayesinde kurtarıldığını öğrenir off gelecek bölümde efsane şeyler olacak

 • Avatar

  berfurr

   

  teşekkürler çeviriye.yan yun da ne psıkopat çıktı..çocuğun başka seylerı sevmesıne bıle tahammulu yok .küçükkende huyu aynıymış.

 • Avatar

  eda

   

  ya ben daha fazla yakınlaşma istiyorum sıkıldım

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com