Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Apink Aralarında Erkek Sorunu Olmadığı için Uzun Süre Bir Arada Bulunabileceklerini Açıkladı

Girls’ Generation’dan Taeyeon, Yoon Jong Shin'in Bu Ayki Projesinde Yer Alacak

“Good Morning America” Girls’ Generation’ı BLACKPINK ile Karıştırdı

"Absolute Boyfriend"in Kore Versiyonu Nasıl Olacak?

Sezon 1 46. Bölüm Lian Kai, Lian Shen ile ilgili çıkmazdadır..
Çin Dizileri - Color of Night - 46. Bölüm
Lian Kai, Lian Shen ile ilgili çıkmazdadır..

DİZİ HAKKINDA

Hikâyemiz 1920'lerin Çin'inde geçiyor. Mahalli diktatörler tarafından ülke bölünmüş vaziyettedir. Ülkenin en güçlü ailelerinden olan Yi Ailesi'nin küçün oğlu Yi Lian Kai başına buyruk bir yaşam sürmektedir. Bir gün basit bir memurun kızı olan Qin Sang'ı görüp onunla evlenmek ister. Ama Qin Sang başkasını sevmektedir. Birlikte kaçacakları sırada sevdiği adam tarafından terk edilir. Yi Lian Kai ile evlenmekten başka çaresi kalmaz. Ülkedeki güç savaşları sürerken bu savaşın ortasında Qin Sang ile Lian Kai'nin aşkı filizlenebilecek midir?
( Fei Wo Si Cun'nun Mi Wu Wei Cheng adlı romanından uyarlamadır.)
Senaristler: Jia Dongyan, Wu Yao
Yönetmen: Hou Shu-pui

Yayın Yılı
2018
Kanal
QQLive
Bölüm Sayısı
50
Kategori
Dram, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Sun Yi
Sun Yi
Rol: Qin Sang
Elvis Han
Elvis Han
Rol: Yi Lian Kai / Lan Po
Jeremy Jones Xu
Jeremy Jones Xu
Rol: Pan Jian Chi / Li Wang Ping
Zhou Ting Wei
Zhou Ting Wei
Rol: Yi Lian Shen
Zheng Luo Qian
Zheng Luo Qian
Rol: Yan Yun

YORUMLAR

 • Avatar

  cenubi

   

  alttaki yorumları okuyunca reklam aradım bulamadım,üye olarak girdim yine yok..ben bu diziyi seyredene kadar reklam kalmamış,,,üzgünüm... Bu arada bu diziyi çok sarsıcı ve etkileyici buldum,az kaldı bitsinde yorumlarımı yazarım hem ilk bölüme hem son bölüme. Bu güzel site ve karşılık beklemeden bize sunduuğunuz diziler için çok teşekkürler.

 • Avatar

  Dnzdos

   

  Sevgili Admin, reklamlara tıklamak fayda sağlıyorsa niye söylemiyorsun? Ben günde 3 - 4 defa giriş yapıyorum siteye. Her seferinde tıklarım. Sizin emeğinize karşılık azıcık ta benim emeğim olsa... Ne mutlu bana... (Üye girişi yapmadan tıklasak oluyor mu? Yoksa giriş mi yapmalıyız?)Fedakarlıklarınız ve emekleriniz için teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun. Sevgiler. (Admin Notu: İzleyiciler her konuda üstümüze o kadar geliyor ki bunu da söylersek kim bilir ne kulplar bulacaklar. Açıkçası zaten yeterince kötü yorumla uğraşıyoruz, bunu da yazarak başka saçma sapan yorumlara maruz kalmak istemedik. Desteğinize teşekkür ederiz.)

 • Avatar

  ayşe

   

  (Admin Notu: Yorumunu silerek cevap yazıyorum. Reklamlardan para kazanmıyoruz. Sitenin masraflarını ancak karşılıyoruz. Dolar çıktıktan sonra aslında şu anda onlar da tam karşılamıyor ama bunu belirtsek de pek kimse anlamayacağı için hatta bizi suçlayacaklarına emin olduğumuz için (suçlayacak bir şey bulurlar) üstünde durmuyoruz, bazı aylar kendi cebimizden sitenin masrafını karşılıyoruz. Reklamlara tıklarsanız daha çok destek olursunuz, tıklamasınız da canınız sağ olsun.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com