Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Mick Thongraya'nın Yeni Dizisi Belli Oldu

“My Love From Another Star” Fragmanı Yayınlandı

WINNER "Ah Yeah" ile Soompi'nin Müzik Listesinde 1. Sıraya Yükseldi

Pon Nawasch ve Bua Nalinthip ‘Honeymoon Travel" Dergisi Çekimlerinin Kamera Arkası

Sezon 1 10. Bölüm Lek babasının durumunu öğrenir
Tayland Dizileri - Rak Rai - 10. Bölüm
Lek babasının durumunu öğrenir

DİZİ HAKKINDA

Win ve Lek iyi arkadaşlardır. Lek, Win'e âşıktır ama Win, Lek'in ablasıyla çıkmaktadır. Lek yurt dışına okumaya gider ve Win'e dönünce diplomasını göstereceği ilk kişi olacağına söz verir. Lek yurt dışındayken bir trajedi gerçekleşir ve Win babası ile annesini kaybeder. Win de araba kazası geçirir. Ancak bütün bunlardan Lek'in haberi yoktur. Lek geri dönünce Win'in başına gelenleri öğrenir ve yıkılır. Ama Win ölmemiştir ve 3 yıldır saklanıyordur. Tek istediği kendisine ve ailesine yapılan haksızlıkların öcünü almaktır. Win her şeyin sorumlusu olarak Lek'in ailesini görmektedir. Win geçmişte olanları unutabilecek mi yoksa Lek'i öcünü almak için kullanacak mı?

Yayın Yılı
2017
Kanal
Channel 3
Bölüm Sayısı
40
Kategori
Dram, Romantik

OYUNCULAR

Mai Warit Sirisantana
Mai Warit Sirisantana
Rol: Win Wongsurakarn
Natalie Panalee Varunwongse
Natalie Panalee Varunwongse
Rol: Prakaikanya Nou Sommart /Lek

YORUMLAR

 • Avatar

  Songül Bağsız

   

  Bu avukattan acaaayip gıcık kaptım.. su durumlara da sinir oluyorum. Hem suclu hem güçlü. Sen kalk en yakın arkadaşına kazık at. Sonra ben haklıyım de.. Allahım sinir oldum. su mart midir nisan midir ne haltsa o da ne salak bisi ya..

 • Avatar

  berfurr

   

  kız sakladığı için babasından ve avukattan bır farkı kalmadı.herkes babasını çocuğunu sever ama hataları ortbas edılmemelı.baskası olsa polıse soylerdı

 • Avatar

  berfurr

   

  bu uzak dogu dizilerınde bu hep var baban adamın anne babasının ölümüne sebep olmuş şirketını elınden almış neden affetsın senın babanı.ya da affetmek o kadar kolaymı.onun babası sıze aynını yapsa kolay affedebılırmıydın.bunu hep saçma buluyorum bu dizilerde

 • Avatar

  maybe one day

   

  lütfen diğer bölümlerde gelsin bir an önce. çok beğendim diziyi. çeviri biraz daha hızlı gelemez mi acaba :( gerçekten çok güzel bir dizi olmuş. ellerinize sağlık (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com