Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

İnternet Kullanıcıları Girls' Generation'dan Taeyeon'un 1 Numaralı Mükemmel İdol Olduğunu Kabul Ediyor

Girls' Generation'dan Seohyun Zor Zamanlarında Hayran Mektuplarını Okuduğunu Söyledi

Hayranlar, Red Velvet’ten Irene’nin Her Gün Nasıl Bu Kadar Güzel Görünebildiğini Merak Ediyor

On Yılın En Çok Satan En İyi 20 Kız Grubu Albümleri

Sezon 1 25. Bölüm Lalit'in oyunu açığa çıkacak mı?
Tayland Dizileri - Rak Rai - 25. Bölüm
Lalit'in oyunu açığa çıkacak mı?

DİZİ HAKKINDA

Win ve Lek iyi arkadaşlardır. Lek, Win'e âşıktır ama Win, Lek'in ablasıyla çıkmaktadır. Lek yurt dışına okumaya gider ve Win'e dönünce diplomasını göstereceği ilk kişi olacağına söz verir. Lek yurt dışındayken bir trajedi gerçekleşir ve Win babası ile annesini kaybeder. Win de araba kazası geçirir. Ancak bütün bunlardan Lek'in haberi yoktur. Lek geri dönünce Win'in başına gelenleri öğrenir ve yıkılır. Ama Win ölmemiştir ve 3 yıldır saklanıyordur. Tek istediği kendisine ve ailesine yapılan haksızlıkların öcünü almaktır. Win her şeyin sorumlusu olarak Lek'in ailesini görmektedir. Win geçmişte olanları unutabilecek mi yoksa Lek'i öcünü almak için kullanacak mı?

Yayın Yılı
2017
Kanal
Channel 3
Bölüm Sayısı
40
Kategori
Dram, Romantik

OYUNCULAR

Mai Warit Sirisantana
Mai Warit Sirisantana
Rol: Win Wongsurakarn
Natalie Panalee Varunwongse
Natalie Panalee Varunwongse
Rol: Prakaikanya Nou Sommart /Lek

YORUMLAR

 • Avatar

  Songül Bağsız

   

  Ohhhh içimin yağları eridi. Bunu hak ettin lalit. Sana da kocaman yıldızlı pekili aferin lek. Mücadeleci insanlari hep sevmisimdir..

 • Avatar

  Lydia Anderson

   

  Diğer dizilerde kadınlar Lek in durumunda olsa ağlayıpzırlayıpbiyerlere kaçmaya çalışırlardı.Lek in güçlü olması grçekten tam aradığım karekter.Sevdim o yüzden bu diziyi

 • Avatar

  zerda

   

  26.bölüm gelsin

 • Avatar

  aypek3

   

  Yok zaten yarım kalacağından şüphem yokta benim o bölümleri bulabileceğim site yok yani İngilizce altyazılı izlemek istiyorum da (Admin Notu: Hayır, Facebook'ta paylaşmıslardı. Dediğim gibi Facebook sayfası şu an kapalı.)

 • Avatar

  aypek3

   

  Merhaba, bu dizinin 35 ve 39. Bölümlerinin İngilizce altyazılısını hiçbir yerde bulamadım. Sizi yıllardır takip ediyorum ve hiçbir diziyi yarım bırakmadığınızı, dizileri de İngilizce'den Türkçe'ye çevirdiğinizi biliyorum. Daily'de hiç yok. Acaba siz nereden bulup indiriyorsunuz? (Admin Notu: Diziyi çeviren kişi 35-39 daily silince başka bir yere yüklemişti. Biz kendisini yakından takip ettiğimiz için yayınlandığı sırada bölümleri indirdik. Facebook'a yüklemişti ama şu anda Face sayfası çeviriye ara verdiği için aktif değil. O yüzden dizi yarım kalmayacak merak etmeyin.)

 • Avatar

  Berfin

   

  SPOILOR İÇERİR: ALlahım sonunda umarım tekrar lalitle uğraşmaları gerekmez. Ama yani Lek de yeter artık çocuk gibi intikam da intikam içim şişti bi sal artık şu garibanı da mutlu mutlu yaşayın. Bir o kafasız abini işin içine karıştırman eksikti yani Lek...

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com