Menü
Sezon 1 9. Bölüm Jin Zhu ve Xiao Liu karşı karşıya gelir
Çin Dizileri - Princess Agents - 9. Bölüm
Jin Zhu ve Xiao Liu karşı karşıya gelir

DİZİ HAKKINDA

Hikâyemiz Wei Krallığı'nda geçmektedir. Masum halk sürekli kaçırılıp kölelestirilmektedir. Baş kahramanınız Chi Qiao da köleleştirilen insanlardan biridir. Kardeşleriyle birlikte Yuwen Malikânesinde köledir. Chi Qiauo zekâsı ve yetenekleriyle kısa surede Genç Efendi Yuwen Yue'nun gözüne girmistir. Ayrıca yetenekleri Yan Prensi Xun'un de dikkatinden kaçmamıştır. Bakalım köle-efendi savaşının kazananı kim olacak?

Yayın Yılı
2017
Kanal
Hunan TV
Bölüm Sayısı
58
Kategori
Aksiyon, Savaş, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Zhao Li Ying
Zhao Li Ying
Rol: Chu Qiao / Jing Xiao Liu / Xing Er
Lin Geng Xin
Lin Geng Xin
Rol: Yu Wen Yue
Dou Shawn
Dou Shawn
Rol: Yan Xun
Li Qin
Li Qin
Rol: Yuan Chun
Deng Lun
Deng Lun
Rol: Xiao Ce
Wang Yan Lin
Wang Yan Lin
Rol: Yu Wen Huai
Xing Zhao Lin
Xing Zhao Lin
Rol: Yue Qi
Huang Meng Ying
Huang Meng Ying
Rol: Xiao Yu

YORUMLAR

 • Avatar

  Admin

   

  (Admin Notu: Bu arada Yuvi. Eklemek istedim. Tabii araştırmadığın da çok belli oldu. Bahsettiğin 00:24:19,393 Foolish pig. Dramafever çevirisinde geçiyor. Aynı yerde Viki çevirisi "- You fool." yazmış. Kısacası çevirmen arkadaşımız demek ki orada Viki'den çeviri yapmış. Zaten bu çeviride iki kaynağın da kullanıldığını biliyorum. Yani küçük arkadaşım, laf etmeden önce güzelce bir araştır bundan sonra, kimseyi zan altında bırakma. Sakın devamını getirme yorumunun ayıp edersin. Bence otur hatanı düşün.)

 • Avatar

  yuvii

   

  Admin Notu: Yazdığını hakaretleri sildik, küçük arkadaşım. Ancak size güzelce cevap yazalım. Çeviri yapmayı bilmediğiniz belli. Her domuz yazan yere domuz, aptal yazılan yere de aptal yazılmaz. Çevirmenler, çeviride uygun buldukları kelimeleri yazarlar ki bu da zaten çevirmenlik demektir. Sizin çeviriden anladığınız "gördüğünü yazmak" çeviri yapmak değildir, monoton bir yazı yazmaktır. Tavsiyem, bilmediğiniz işte ahkam kesip, akıl vermeyin. Özellikle son kontrolü yapan arkadaşımız hem işinde hem de İngilizcede çok deneyimli biridir, kırk fırın ekmek yeseniz ona ulaşamazsınız.)

 • Avatar

  Sowonika

   

  Ellerinize sağlık çok ğüzel bir dizi emeği geçen herkeze teşekkürler.

 • Avatar

  Kelebeketkisi

   

  Güzel bir dizi konu olarakda farklı keyifle izliyorum. Emeklerinize sağlık

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com