Menü
Sezon 1 10. Bölüm Zhuang Rui, büyükbaba Gu'dan bir hediye alır
Çin Dizileri - The Golden Eyes - 10. Bölüm
Zhuang Rui, büyükbaba Gu'dan bir hediye alır

DİZİ HAKKINDA

Sadece “ruh dili”nden anlayan insanların Altın Gözler’i sahip olabileceği söylenir.
Basit bir rehin dükkanı çalışanı olan Zhuang Rui (Lay), eski bir broz seramik ile uğraşırken bir kaza geçirir ve gözleri değişir. Mutasyona uğrayan gözleriyle birlikte hayatında tahmin dahi edemeyeceği değişiklikler meydana gelir. Özel gözlerini benimsedikten sonra macerası başlar. Bu güce erişebilen tek bireyler Ejderha Klanı üyeleridir. Bu gücü kullanıp Ejderha Klanı’ndan olmayan tek kişi Chuzi’dir. Ancak Chuzi’nin Altın Gözler’i kullanmadaki ustalığı, Ejderha Klanı’ndan olan ve bu hediyenin bahşedildiği iki kardeş olan Lu Ming Fei ve Lu Wei Zhe’den oldukça farklıdır.

Yayın Yılı
2019
Kanal
iQiyi
Bölüm Sayısı
56
Kategori
Fantastik, Macera

OYUNCULAR

Lay
Lay
Rol: Zhuang Rui
Wang Zi Xuan
Wang Zi Xuan
Rol: Miao Fei Fei
Wang Li Xin
Wang Li Xin
Rol: Huang Fu Yun

YORUMLAR

 • Avatar

  yıldız zeynep

   

  merhaba samimi açıklamanıza çokk teşekkür ederim tüm arkadaşlar lütfen sitemiz yaşamalı demeliyiz..www.asyarazzi.com u ziyaret edip reklamları tıplayıp bakalım reklam gelsin..saygılarımı kabul edin emek veren arkadaşlarım..sevgiler.. (Admin Notu: Bu konudaki hassasiyetinize teşekkür ederiz. )

 • Avatar

  yıldız zeynep

   

  merhaba dizi ilginc heyecanı bitmiyor..admin siteyi severek izliyorum reklamsız nasıl oluyor sorma sebebim başka siteler reklam yoksa site yaşamaz diyor..teşekkür ederim cevap verirseniz. (Admin Notu: Ne güzel bir soru :) Reklamları eleştiren arkadaşların yanında(ki biz çok ama çok az, sadece sayfada gördüğünüz reklamları koyuyoruz, diğer reklamların hepsini izleme siteleri koyuyor.) siteyi temiz bıraktığımızı anlayıp bu soruyu sormanız çok güzel. Evet, reklamsız sitelerin yaşaması mümkün değil. Aslında izleyicilerin sitede daha çok reklam istemesi gerek ama sadece eleştiriyorlar. Elbette ki bazı sitelerde olduğu gibi sitede hareket etmeyi bile zorlaştıran reklam politikasına karşı olduğumuz için sitemizi gerçekten de temiz bırakıyoruz. Nasıl mı yaşıyoruz? Kendi cebimizden veriyoruz :) Ne yapalım? Derdimizi anlatsak anlatamayız, bir sürü laf yeriz, biz de kendi cebimizden veriyoruz. Şimdi www.asyarazzi.com sitemizi açtık, ordan biraz gelir elde edersek daha rahatlarız. Ama o konuyu bile direkt belirtmedik ki yanlış anlaşılmayalım. Aslında buraya giren arkadaşlar günde bir kere www.asyarazzi.com sitemize girse her şey bizim için çok kolay olacak ama bunu söylesek oy oy. Açgözlüsünüz mü derler ne derler bilemiyoruz, o yüzden susuyoruz. Uğraşıyoruz işte biz de kendi başımıza ne yapalım. Valla damarımıza bastınız ayrıntılı yazdım ben de :)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com