Menü

Hakkımızda

Sitemizin vizyonu Tayvan Dizileri öncelikli olmak üzere, Çin ve Tayland Dizilerini en kaliteli alt yazı ve video ile siz sevgili kullanıcılarımıza izletebilmektir.


Sitemizdeki dizilerin kamuoyuna sunulan alt yazıları, gözden geçirilerek siz değerli izleyicilerimizin beğenisine sunulmaktadır.


Uzak Doğu dizilerinde her geçen gün sektör büyümektedir. Başı Kore dizileri çekse de Tayvan dizileri de hiç de azımsanmayacak bir ilgi görmektedir ve bunu hak etmektedir. “Tayvan Dizilerini birçok sitede görmekteyiz. Niçin sizde izlemeliyiz?” sorusunun cevabına gelirsek, sitemizdeki her bir dizinin her saniyesi kontrol edilerek mükemmele en yakın şekilde düzenlenip izleyiciyle buluşturulmuştur.


Dizilerin bölümlerinin yanında başka bir siteye girmeden dizinin oyuncuları, kamera arkası görüntüleri, müzik videoları, şarkıları, replikleri vs. hakkında da sitemizden bilgi edinebileceksiniz.


Vizyonumuz siz değerli izleyicilerimize “Bu dizi yarım kalacak mı?” sorusunu düşündürtmeden, gönül rahatlığıyla “En kaliteli alt yazı ve videoyla izlediğim dizimin finali de gelmiş.” cümlesini kurdurabilmektir.


Sizlerle el ele verdiğimiz bu süreçte vizyonumuza en yakın zamanda ulaşabileceğimize inancımız tamdır.


Aramıza hoş geldiniz!


info@tayvandrama.com