Menü

First Love

FİLM HAKKINDA

Nam 14 yaşında sıradan bir öğrencidir ve okulun popüler öğrencisi Chon’a platonik aşıktır. Nam ilk aşkını keşfederken beraberinde elen değişimleri de özümser. Aşkın getirdiği mutluluk ve acıyı da tadar. Nam’ın arkadaşları onu bu mücadelede yalnız bırakmaz. Ve ortaya kimi zaman hüzünlendiren kimi zaman da kahkahalara boğan görüntüler çıkar. Peki, ilk aşk neden bu kadar değerlidir?

Senaristler: Putthiphong Promsakha na Sakon Nakhon, Wasin Pokpong
Yönetmen: Putthiphong Promsakha na Sakon Nakhon

Filmin Süresi: 117 dakika

Yayın Yılı
2010
Kategori
Komedi, Romantik

Filmi İzlemek İçin Tıklayınız

OYUNCULAR

Mario Maurer
Mario Maurer
Rol: Shone
Fern Pimchanok Leuwisedpaiboon
Fern Pimchanok Leuwisedpaiboon
Rol: Nam

RESİMLER

YORUMLAR

 • Avatar

  gyucana

   

  kolay gelsin bu filmi çevirip bize izlettiğiniz için teşekkür ederiz. Acaba ikincisi çıktı mı çıktıysa çevrilecek mi ?

 • Avatar

  zehil32024019

   

  Kolay gelsin ikincisi çıktı mı acaba? Çünkü Fern Pimchanok'un sayfasına çekildiğini yazmışsınız ama hiçbir yerde bulamadım. Bu arada film çok güzel benim de izlediğim ilk tayland filmi. İlk izlediğimde de çok beğenmiştim. Belki de o yüzden bıkmadan defalarca izleyebiliyorum. (Admin Notu: Araştırdığımız yerlerde oyuncu bilgilerinde yazılmış ama sanırım yayınlanmadı.)

 • Avatar

  eliff

   

  bunu görünce yazmak istedim. bir arkadaş üzerine bunu izledim. filmi görünce bayılacaksın sonunda ağlayacaksın falan demişlerdi bende 'he he' deyip geçiştirmiştim. o kadar ısrar etmişlerdi ki birgün can sıkıntısından izleyim dedim izledim, dediklerinden daha fazlası oldu bende. film bende o kadar etki bırakmıştı ki indirip günlük izlemeye başlamıştım. bir değil 2 değil ya 4 5 kere izliyordum. okulda izlemeye devam ediyordum. ama her seferinde sıkılmıyordum daha da bağlanıyordum. bir gün arkadaşlara verdim izleyin diye telden repliklerini ezberlemiştim altyazılıydı onlar okumadan ben diyordum tabii gıcık kapıyorlardı. şimdi hala inmiş hali var ama o haller aklıma gelince gülüyorum. :) 4 yıl geçmiş resmen. 2013 de izlemiştim. tabii burdan değil ama. izlemeyenlere yeni görenlere şiddetle tavsiye. benim gibi bağlanmayın sakın :) dikkat !

 • Avatar

  Damla Küçükal

   

  Ilk izlediğim tayland filmiydi ve gerçekten çok güzel bir filmdi

 • Avatar

  Elif Güneş

   

  harikadır tayvan tayland merakımın başladığı film bu oldu diyebilirim :) izleyin

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com