Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Mark Prin Hakkında Bilmediğiniz 9 Şey

Guang Xiaotong, Gece Setinde Lu Han'ı Ziyaret Etti

Lay'in "Challenge at Midlife" Dizisinin İlk Fragmanı ve Posterleri Yayınlandı

Jo Jung Suk ve Gummy'nin Kızları Dünyaya Geldi!

Sezon 1 12. Bölüm Gandaomanee, istediğini almak için insanların canını yakmaya devam eder
Tayland Dizileri - Sud Sai Pan - 12. Bölüm
Gandaomanee, istediğini almak için insanların canını yakmaya devam eder

DİZİ HAKKINDA

Farklı ortamlarda büyümüş ikiz kardeşlerin öyküsü. Birisinin kalbi kötülükle dolmuşken, diğerinin kalbinde kötülükten eser Yok. Kız kardeşlerin hayatları; biriyle sevgili olup terk edildikten sonra diğerini gören fakir bir şekerlemecinin oğluyla kesişincedir dizi olaylar başlar. Belki de her şeyin rayına oturması için bazen her şeyin raydan çıkması gerekir.

Yayın Yılı
2013
Yayın Günü
Salı:20.00
Kanal
Channel 5
Bölüm Sayısı
17
Kategori
Aile, Dram, Romantik

OYUNCULAR

Toomtam Yuttana Puangklang
Toomtam Yuttana Puangklang
Rol: Thitit Suriyakan
View Wannarot Sonthichai
View Wannarot Sonthichai
Rol: Gandaowasee/Gandaomanee Girinisuan
Nat Thephasadin Na Ayutthaya
Nat Thephasadin Na Ayutthaya
Rol: Wasan
Guy Ratchanon Sukprakob
Guy Ratchanon Sukprakob
Rol: Wit Asawagrai

YORUMLAR

 • Avatar

  Zeynep Ulusal

   

  diziyi begenmiyo değilim begenmesem izlemezdim zaten sadece dizide dikkatimi çeken kusurlar oldugunu belirttim soru değildi yorum yapan arkadaşlarla fikir alışverişi olarak düşünmüştüm.1. konuda dizinin eski dönem dizisi oldugunu bilemedim bilsem elbet telefon olmadıgını tahmin ederdim .2 konunun nesini araştıracagımı anlayamadım .açıkcası sitenizde izlediğim dizilere yorum yapmaya çekiniyorum (Admin Notu: Çekinmenize gerek yok. Yorumunuza göre bilgilendirme yaptım, sert bir şey de yazmadım. Diziyi istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz, kusurlu bulabilirsiniz. Herkesin bakış açısı farklıdır, diziyi beğenmemek konusunda da özgürsünüz. Negatif yorumları da onaylarız, sorun etmeyiz. Zevkler ve renkler tartışılmaz, herkes her şeyi beğenmek zorunda da değildir. Yazdığınız iki konuya açıklama gerekiyordu, onu yaptım sadece. Farkındaysanız yorumunuzdaki başka bir şeye de müdahale etmedim. )

 • Avatar

  Zeynep Ulusal

   

  çok çok özür dileyerek yorum yazmaya karar verdim çok direndim yazmim die ama dayanamdım banlanmaktan korkuyom :))) ya dizi genelde güzel ama çok kusurlar görüyorum bi benmiyim bu kusurları gören bilemedim 1. si dizi yanlış değilsem 2013 yılı dizisi çok eski deil ama cep telefonun varlıgı yok 2. si bu thit gandane ile beraber olmuş öncesinde sonrada gandase ile beraber oldu ve yanlış deilsem yine, bu gandasenin ilk beraberliğiydi bunu anlamayacak kadar cahilmi bu oğlan :)) 3. sü bu kötü kız başta ii kızın adını kullanmış yalan sölemiş bunu biliyo olmasına ragmen bu kızın herşeyine inanıyo ama iyi kızın ben o deilim die zamanında okadar bas bas bagırmasına ragmen inanmayıp sonrada kızın haklı oldugunu öğrenmesine ragmen halen iyi kızı yalancılıkla suçlayıp sölediklerine inanmaması inanmamasını geçtim hiç düşünmeye bile zahmet etmiyo ve daha bi çok şey.kısacası acayip uyuz oldum :)) ama yinede inat ettim izlemeye devam ediyorum senaristin bariz hatalarına katlancam :))) (Admin Notu: Dizi eski zamanda geçtiği için cep telefonu olmaması gerekiyor zaten. 2. yazdığınız konuyla ilgili internette araştırma yapabilirsiniz. )

 • Avatar

  yasemin

   

  Çok güzel bir bölümde heyecanla çevirinizi bekliyorum.. Gandamanee gerçekten iyi oynuyor etrafında herkesi bertaraf etmiş durumda ama bu oyunları bitecek elbette ..... Thit çok akıllı ve gerçek sevdiğini bulacak ve herşeyi biterecek kişide o ileri bölümler dahada heyecanlı olacak sabırsızlıkla bekliyorummm.... Sitenize hayranım zaten ....emeği geçen herkese sevgi saygılarımla....

 • Avatar

  Admin

   

  Merhaba Esmanur, isim hatası yapılmış, düzeltildi. Teşekkür ederiz. Sevgiyle kalın...

 • Avatar

  Esmanur Yalçın

   

  Sud sai pan dizisinin 12.bölümünde bölüm konusunda Gandaomanee istediğini almak için insanların canlarını yakmaya devam eder) yazmalıydınız. Hata yapmışsınız

 • Avatar

  Zeynepp

   

  Paylaşım ve çeviri için teşekkürler. Bu Gandamanee de çok oldu artık, kaç kişinin ölümüne sebep oldu, sinir oldum. Yalnız kızın oyunculuğu takdir edilecek cinsten, iki farklı karakteri mükemmel canlandırıyor.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com