Menü
Sezon 1 19. Bölüm Kade her zamanki gibi Fah'ı yanlış anlayıp Ploy'la evlenme kararı alır
Tayland Dizileri - Mia Tuean - 19. Bölüm
Kade her zamanki gibi Fah'ı yanlış anlayıp Ploy'la evlenme kararı alır

DİZİ HAKKINDA

İyilik timsali genç ve güzel bir kadın olan Fah araba tanıtımı sırasında Kade adlı yakışıklı bir adamla tanışır. Kade, Fah'a görür görmez âşık olur. Fah'ın çantası çalınırken onu hırsızdan kurtarır. Babası hasta olan Fah'ı hastaneye bırakmak ister ama o sırada kendisine telefon gelince Fah ona yük olmak istemez ve Kade'ye görünmeden gider.
Fah'ın borç içinde yüzen bir üvey annesi ve para harcamaktan başka bir şey bilmeyen bir kız kardeşi vardır. Fah'ın babasının tedavisi için biriktirdiği parayı yemeyi kafaya koyan kardeşinin sevgilisi Fah'ı kandırır. Ancak Kade ikisini tesadüfen birlikte görür ve Fah'ın ona yalan söylediğini zanneder. Daha sonra Fah'ı başka bir erkekle de beraber gören Kade için Fah artık değişik erkeklerle görüşen biri haline gelir.
Kaderin işine bakın ki Fah'ın üvey annesinin Kade'ye borcu vardır ve bu borcunu ödemek için Fah'ı Kade'nin yanında çalışmaya gönderir. Fah'ı erkek canlısı sanan Kade ona yapmadığını bırakmayacaktır.

Senarist: Pimsiri
Yönetmen: Sithiwat Thappen

Yayın Yılı
2015
Kanal
Ch.8
Bölüm Sayısı
31
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik

OYUNCULAR

Film Rattapoom Toekongsap
Film Rattapoom Toekongsap
Rol: Kade
Koy Ratchawin Wongviriya
Koy Ratchawin Wongviriya
Rol: Fah
Janesuda Parnto
Janesuda Parnto
Rol: May
Panjan Kawin Imanothai
Panjan Kawin Imanothai
Rol: Din

YORUMLAR

 • Avatar

  Wanida

   

  ben bu kade i boğarım

 • Avatar

  pınar

   

  bu dizide mantık aramak imkansız. yani fah o eve borç ödemeye gelmiş sürekli çalışıyor. anne kız ise maşallah misafir olarak gelip hiç bir iş yapmadan rahat rahat yaşıyorlar. bu kade de ne süzme salakmış. hikaye güzel ama senaristin eğitim seviyesi çok düşük herhal. neyi nasıl anlattacağını kestirememiş.

 • Avatar

  deniz23

   

  çok karaktersiz bu adam ya diger dizilerde en azından aşkları hissediliyordu bu dizide çok tutarsız bir başrol karakteri var kıza gereginden fazla kötü davranıyor kızın masum oldugunu anlayamayacak kadar şuursuz sevemedim kadeyi

 • Avatar

  Songül Bağsız

   

  vayanam..ortalık iyice karıştı.. abinin evleneceği kişiyi kardeşi seviyor,abi zorbalık ettiği kızı seviyor. üvey kardeş haşin erkeği seviyor. zavallı fah ondan hamile..ayy aklım karıştı..bu ne bea!! :/

 • Avatar

  Remziye günel

   

  Diğer bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum

 • Avatar

  Tugba

   

  Çevirisi devam ediyomu

 • Avatar

  hayat

   

  şu kade'in o boş kafasına kürekle vurasım var

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com