Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

"Street Dance of China 3. Sezon" Başlamadan Önce Jackson Wang, Lay Zhang, Wallace Chung ve Wang Yibo'nun Dansları Yayınlandı

Wang Yi Bo'nun Konuk Olduğu Sörf Şov Rogramı "Let’s Sacalaca" (Türkçe Altyazılı 1. Kısım)

Jing Bo Ran, Cosmopolitan Temmuz Sayısına Kapak Oldu

"Street Dance of China 3. Sezon" 18 Temmuzda Başlıyor

Sezon 1 26. Bölüm May ve Chom'un Fah ve Ploy için yeni planları vardır.
Tayland Dizileri - Mia Tuean - 26. Bölüm
May ve Chom'un Fah ve Ploy için yeni planları vardır.

DİZİ HAKKINDA

İyilik timsali genç ve güzel bir kadın olan Fah araba tanıtımı sırasında Kade adlı yakışıklı bir adamla tanışır. Kade, Fah'a görür görmez âşık olur. Fah'ın çantası çalınırken onu hırsızdan kurtarır. Babası hasta olan Fah'ı hastaneye bırakmak ister ama o sırada kendisine telefon gelince Fah ona yük olmak istemez ve Kade'ye görünmeden gider.
Fah'ın borç içinde yüzen bir üvey annesi ve para harcamaktan başka bir şey bilmeyen bir kız kardeşi vardır. Fah'ın babasının tedavisi için biriktirdiği parayı yemeyi kafaya koyan kardeşinin sevgilisi Fah'ı kandırır. Ancak Kade ikisini tesadüfen birlikte görür ve Fah'ın ona yalan söylediğini zanneder. Daha sonra Fah'ı başka bir erkekle de beraber gören Kade için Fah artık değişik erkeklerle görüşen biri haline gelir.
Kaderin işine bakın ki Fah'ın üvey annesinin Kade'ye borcu vardır ve bu borcunu ödemek için Fah'ı Kade'nin yanında çalışmaya gönderir. Fah'ı erkek canlısı sanan Kade ona yapmadığını bırakmayacaktır.

Senarist: Pimsiri
Yönetmen: Sithiwat Thappen

Yayın Yılı
2015
Kanal
Ch.8
Bölüm Sayısı
31
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik

OYUNCULAR

Film Rattapoom Toekongsap
Film Rattapoom Toekongsap
Rol: Kade
Koy Ratchawin Wongviriya
Koy Ratchawin Wongviriya
Rol: Fah
Janesuda Parnto
Janesuda Parnto
Rol: May
Panjan Kawin Imanothai
Panjan Kawin Imanothai
Rol: Din

YORUMLAR

 • Avatar

  pınar

   

  SPOILOR İÇERİR: ya bu fah nasıl bir salaktır. chom ploy ve fahı kaçırıyor. fah güya ployu koruyacak, ona vurma bana vur diyor. gerizekalılıkta zirve yapmış bu kız. yani pek çok kişi bu kıza acıyor ama ben zerre acımıyorum. ne demek bana vur. kendisinin hamile olduğunu biliyor ve adamın kendisine vurmasını istiyor. kahpe bizans filminde bir karakter vardı. onu dövme beni döv falan diyordu. ama o evladı için yapıyordu. bu fah ne ayak? o zekasız aklıyla kendini kahraman mı sanıyor. zaten birazcık akıl olsa bu kızda, kendisinin olmayan bir borç için gidip, aşağılanıp tacize uğramaz. bir de hiç sormuyor hiç araştırmıyor, bu üvey ana ve kız o kadar paraları ne yaptı diye? babasına bakmamışlar bunu görüyorda. kadeye kızanlar var ama kadede suç yok. kade sonuçta fah ı uygunsuz bir şekilde görmüş , o da yetmiyor fah zaten başına geleceklere hazır bir şekilde geldi. fah ı gördükçe , insan ne yapıyorsa kendine yapıyor diyorum. aslında fah ın en büyük düşmanı kendisi. kendi kendine büyük kötülükler yapıyor. fah gibi insanlar değşimedikçe onlara kimse yardım edemez. kızın beyni tümüyle değişecek.

 • Avatar

  Melis

   

  28. Bölüm neden yayınlanmıuor 2 haftadır bekliyorum (Admin Notu: Bu şekilde yazdığınızda kusura bakmayın ama cidden sinir oluyorum. Bakın bizim ana sayfamızın sağında rengarenk bir "Dizi Çeviri Takvimi" var. Bütün dizilerimizin yayın günü orada yazıyor. Biz dizilerimizi orada yazan günlerde "KESİNLİKLE" yayınlıyoruz. 2 yıldır bu değişmedi, bir tek bölüm atlamadık. Kısacası 2 haftadır "Mia Tuean" bekliyor olamazsınız, geçen hafta 27. bölüm yayınlandı çünkü. Ondan önceki salı 26. bölüm yayınlanmıştı, ondan önceki salı da 25. bölüm yayınlandı. Şimdi yani bu salı 28. bölüm yayınlanacak, gelecek salı 29. bölüm, sonraki salı 30. bölüm, bir sonraki salı da 31. bölüm yayınlanarak dizi finallenecek. Ve lütfen çevirmen arkadaşlarımızın onca emek vererek takvime uyma çabalarını hemen bu sözlerle harcamayın, siteyi siz düzgün takip etmemişsiniz, biz dizileri düzenli olarak gününde yayınlıyoruz.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com