Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Zhang Meng, Wang Yibo ile Fotoğraf Çekilmek İsterken Utandı

T-ARA'dan Jiyeon, EXO'nun 'Love Shot' Şarkısının Pürüzsüz Ve Güçlü Kısa Dans Cover'ıyla Büyülüyor

Tayvanlı Sanatçı, Alien Huang 36 Yaşında Hayatını Kaybetti

Yeni MBC Belgeseli için 'Coffee Prince'in Oyuncuları Gençliklerine Dönüyor

Sezon 1 13. Bölüm Shen An, Ruo Nan'ın bıraktığı bir mesajı okur ve gerçeği öğrenir.
Çin Dizileri - Far Away Love - 13. Bölüm
Shen An, Ruo Nan'ın bıraktığı bir mesajı okur ve gerçeği öğrenir.

DOWNLOAD LİNKLERİ

DİZİ HAKKINDA

Shen An yakışıklı olduğu kadar soğuk kalpli biridir. Yıllar önce ilk aşkı kalbinde derin yaralar açmıştır ve kırılan kalbini onarmak için uzun süre yurt dışında yaşamıştır. Sonunda, Çin'e bir restoranın müdürü olarak geri döner. Annesi ise onu sosyal statülerine uygun bir kadınla evlendirmek için nişanlandırmaya kararlıdır. Fakat Shen An restoranına gelen sıcakkanlı ve tatlı Meng Chu Xia ile tanışır ve ona âşık olur. 28 yaşında olmasına rağmen, Chu Xia ölen kız kardeşinin oğlunu kendi başına büyütmektedir. Shen An, Chu Xia 'nın ilk aşkının kardeşi olduğunu öğrense de onsuz yaşayamayacağının farkındadır. Peki, Chu Xia'yı aşkına ikna edebilecek midir?

Yönetmen: Ni Yue, Zhu Shi Mao

Senaryo: Mi Tian Hui

Yayın Yılı
2016
Kanal
Southeast TV/Guangdong TV
Bölüm Sayısı
36
Kategori
Komedi, Romantik

OYUNCULAR

Park Hae Jin
Park Hae Jin
Rol: Shen An
Li Fei Er
Li Fei Er
Rol: Meng Chu Xia
Zhang Lun Shuo
Zhang Lun Shuo
Rol: Li Tai Di
Leo Wu
Leo Wu
Rol: Meng Xiang

YORUMLAR

 • Avatar

  Mrsiceblue

   

  Yalnız Fei Fei nin çıktığı adam insana benzemiyor tamam kız güzel değil dedik ama o adama yakışacak derecede çirkin değil bu ne ya sinir etti beni herif iyi yaptı Fei Fei en sonunda haddini bildirdi kahkaha attım zevkten dört köşeyim şu an ohh içimin yağlarıı eridii dklfngldkfmhl

 • Avatar

  Mrsiceblue

   

  Fei fei ne çirkin bi kız ya yüzünden sahtelik akıyor gözlerde lens çene desen normal değil cidden dizideki en çirkin kız ya

 • Avatar

  Mrsiceblue

   

  Şu hayatta böyle dostun olacak ya gerçekten kız bir melekti ya

 • Avatar

  Mrsiceblue

   

  Bu arada çok tatlı bölümlere geldik sonunda *-*

 • Avatar

  Mrsiceblue

   

  Yapım yılı 2013, yayin yılı 2016 şaka gibi lan sgldfkmgldkmhlkmlfkgj bunlar diziyi çekip hadi gidek de az tatil yapak bikaç sene bi ara yayınlarız aga mı diyorlar napıyorlar ya kjdnfkhljfdkjhl (Admin Notu: Bu tip durumların sebebi keyfi değil, Çin'in uyguladığı yasaklar. Çin'de Kore ile ilgili belli yaptırımlar ve yasaklar uygulandığı için dizilerde Koreli bir oyuncu olduğunda yayınlanmaları uzun zaman alabiliyor. Nitekim hâlâ yayınlanmayan Koreli oyuncunun oynadığı pek çok dizi var.)

 • Avatar

  Selcan

   

  13 bölüm neden açılmıyor nerden ızleyebılırım (Admin Notu: Videolar kontrol edildi, sorun yok. İzleyemediğiniz linki geçip başkasından deneyin.)

 • Avatar

  kori

   

  teşekkürler çeviri için süpersiniz başka hiçbir yerde bulamıyorum bu diziyi:)

 • Avatar

  kori

   

  ne kadar sürede bir çeviriliyor bölümler ortalama acaba? 36 bölümlük dizi ama hala 13 te takılıyız ne zaman gelir yeni bölüm :( (Admin Notu: 13'de takılı değiliz ve zaten olamayız. Çünkü bizim dizilerimiz belli bir takvim çerçevesinde düzenli olarak yayınlanır. Bu dizide de 13. bölüm geçen cuma yayınlandı, ondan önceki cuma da 12. bölüm yayınlanmıştı. Kısacası dizinin bölümleri her cuma yayınlanıyor. Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri ana sayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  Esinru

   

  Cevırı ıcın teşekkürler....bu dızıde haftada 2 bölüm olsa ne güzel olurdu....admın bu konumdaki cevabını bılıyorum ama şansımı denemek ıstedım :))))))

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com