Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

EXO-SC, MAMAMOO, Oh My Girl, Stray Kids ve Daha Fazlası '2020 Dream Concert'de Yer Alacak

Jung Gun Joo, Jang Nara ile Çalışmaktan, “Oh My Baby”den ve Aşk Hakkındaki Fikirlerinden Bahsetti

Gong Seung Yeon ve Lee Hee Joon Beraber Bir Filmde Oynayabilir

"Sreet Dance of China" 3. Sezon, Wang Yi Bo Dansının Kamera Arkası

Sezon 1 14. Bölüm Li Xi Rui, Bai Hao Yu'ya kendini iyice kaptırır.
Çin Dizileri - Pretty Li Hui Zhen - 14. Bölüm
Li Xi Rui, Bai Hao Yu'ya kendini iyice kaptırır.

DİZİ HAKKINDA

Li Hui Zhen (Dilraba Dilmurat)küçükken güzel kelimesinin vücut bulmuş haliydi fakat git gide azalan aile servetinin getirdiği zorluklarla yavaş yavaş güzelliğini de kaybeder. Çocukluk arkadaşı Bai Hao Xuan(Peter Sheng), küçükken sıradan bir çocuktu ama büyüdükçe hayat ona kibarlık, yakışıklılık ve hoş bir görünüm kazandırdı. Yıllar sonra küçükken hayran olduğu kızla karşılaşır ama onu tanıyamaz. Bai Hao Xuan’ın karşısına çirkin hali ile çıkmaya utanan Li Hui Zhen, güzel olan yakın arkadaşı Xia Qiao’dan(Li Xi Rui) onun yerine geçmesini ve Bai Hao ile konuşmasını ister. Tabii bu da büyük bir soruna gebedir. Çünkü Bai Hao’un kendisinin yeni patronu olduğunu öğrenen Li Hui ne yapacağını bilemez. Üstelik Bai Hao Xuan ile Li Hui Zhen zamanla yakınlaşmaya başlarlar. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi Li Hui Zhen'in müdürü Lin Yi Mu( Zhang Bin Bin) da ona âşık olur. Li Hui Zhen, önemsediği erkeğe bir zamanlar güzel olan, o kız olduğunu söyleyebilecek mi? Yoksa, sonsuza kadar sadece bir zamanlar güzel olduğunu düşünerek yaşamaya devam mı edecek? Dizi, Kore dizisi olan “She Was Pretty” dizisinden uyarlanmıştır.

Yayın Yılı
2017
Kanal
Hunan TV
Bölüm Sayısı
40
Kategori
Romantik

OYUNCULAR

Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Li Hui Zhen
Peter Sheng
Peter Sheng
Rol: Bai Hao Yu
Li Xi Rui
Li Xi Rui
Rol: Xia Qiao
Zhang Bin Bin
Zhang Bin Bin
Rol: Lin Yi Mu

YORUMLAR

 • Avatar

  yasemin

   

  Sevgili admin Çin dizisi (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.) Uzun soluklu müthiş bir dizi ....sevgilerimle ve ricalarımla (Admin Notu: "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. )

 • Avatar

  SMK

   

  Hayatımda ilk defa bir diziye kafayı taktım, ilginç bir şekilde okulda, sınavda, stajda aklıma geliyor. Hadi tombalak bey'i bir şekilde aklayacak senarist. Arkadaşına ihanet eden bu kız nasıl aklanacak çok merak ediyorum. Değerli Admin özel rica yanlış anlamayın lütfen, yükleme yaptığınızda şu kızla oğlanın aynı karede resmi olmasın tüylerim diken diken oluyor ne olur. Kıymetli çevirmenlerimiz emeğinize, elinize, yüreğinize sağlık ömrünüz uzun olsun. Bu arada tombalak ve papaz saçlı benzetmelerine bayıldım. Aklıma geldikçe gülüyorum.Tüm ekibe sonsuz teşekkürler.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com