Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Hans Zhang’ın Ajansı, Zheng Shuang ile Bir Araya Geldiği Söylentilerini Reddediyor

Xu Kai ve Wu Jiayi'nin "Dance of the Sky Empire" Dizisinden Yeni Görüntüler Yayınlandı

Tomohisa Yamashita "anan" Dergisine Kapak Oldu

Woo Do Hwan Askere Gitti

Sezon 1 2. Bölüm Li Hui Zhen, Bai Hao Yu'ya veda ettiğini sanar ama yanılır
Çin Dizileri - Pretty Li Hui Zhen - 2. Bölüm
Li Hui Zhen, Bai Hao Yu'ya veda ettiğini sanar ama yanılır

DİZİ HAKKINDA

Li Hui Zhen (Dilraba Dilmurat)küçükken güzel kelimesinin vücut bulmuş haliydi fakat git gide azalan aile servetinin getirdiği zorluklarla yavaş yavaş güzelliğini de kaybeder. Çocukluk arkadaşı Bai Hao Xuan(Peter Sheng), küçükken sıradan bir çocuktu ama büyüdükçe hayat ona kibarlık, yakışıklılık ve hoş bir görünüm kazandırdı. Yıllar sonra küçükken hayran olduğu kızla karşılaşır ama onu tanıyamaz. Bai Hao Xuan’ın karşısına çirkin hali ile çıkmaya utanan Li Hui Zhen, güzel olan yakın arkadaşı Xia Qiao’dan(Li Xi Rui) onun yerine geçmesini ve Bai Hao ile konuşmasını ister. Tabii bu da büyük bir soruna gebedir. Çünkü Bai Hao’un kendisinin yeni patronu olduğunu öğrenen Li Hui ne yapacağını bilemez. Üstelik Bai Hao Xuan ile Li Hui Zhen zamanla yakınlaşmaya başlarlar. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi Li Hui Zhen'in müdürü Lin Yi Mu( Zhang Bin Bin) da ona âşık olur. Li Hui Zhen, önemsediği erkeğe bir zamanlar güzel olan, o kız olduğunu söyleyebilecek mi? Yoksa, sonsuza kadar sadece bir zamanlar güzel olduğunu düşünerek yaşamaya devam mı edecek? Dizi, Kore dizisi olan “She Was Pretty” dizisinden uyarlanmıştır.

Yayın Yılı
2017
Kanal
Hunan TV
Bölüm Sayısı
40
Kategori
Romantik

OYUNCULAR

Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Li Hui Zhen
Peter Sheng
Peter Sheng
Rol: Bai Hao Yu
Li Xi Rui
Li Xi Rui
Rol: Xia Qiao
Zhang Bin Bin
Zhang Bin Bin
Rol: Lin Yi Mu

YORUMLAR

 • Avatar

  latte

   

  @karadeniz adlı kullanıcı bence de doğru demişsin.başrolde hava yok ya diğer versiyonlardaki başrollerin yanından geçemez. 2.erkek çok çok daha iyi burada biraz daha fazla 2.erkek sendromu yaşayacağım sanırım.

 • Avatar

  Ünzile Hemedoglu

   

  Tayvan Drama En Favori Dizi Sitemdir Vallah Ne Yalan Söyliyeyim ba-yıl-dım Ama Anlamadığım şu kız Zaten Güzelmiş Neden Karşısına Çıkmadı ki Bai Hao Yu Nun Bence Bu Dizi Şaşırtalı Bir Dizi Neyse Şuan 2.Bölümdeyim Umarım 29.Bölüme Yetişirim. Teşekürler Admin.

 • Avatar

  Karadeniz

   

  oyyy başrolü sevmedim hiç havalı birisi değil doğasında yok hava siwon umun yerinegelen tam olmasada eğlenceli duruyyor tıpatıp olmasada güzel ilk bölümleri umarım bizimkiler gibi katletmezler diziyi michael jackson yerine charlie chaplin diyor :((((( siwonum başka yaaa

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com